Zmiany w regulaminie - propozycje.

More
15 years 1 month ago #64051 by Foka
Ja bym połączył PP z zapisami do ligi ;) Nie ma Cie na PP nie grasz w lidze hehehe :D to byłaby frekwencja !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64064 by dior

Ja bym połączył PP z zapisami do ligi ;) Nie ma Cie na PP nie grasz w lidze hehehe :D to byłaby frekwencja !!

No właśnie ciekawe czy tak mała, czy tak duża ;D
Propozycja zmiany terminarza chyba nie jest taka zła, chociaż praktyka pokazuje, że Ci, którzy chcą grać, wykorzystują każdą okazję, Ci, którzy gry unikają, zjawiają się w ostatniej chwili. Może warto spróbować, ale szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby w ten sposób udało się zmienić podejście do sprawy niektórych zawodników. Inna sprawa, że, być może, tym zaangażowanym pomogłoby to w szybszym ukończeniu ligi. Więcej terminów, to częstsze wizyty potencjalnych rywali na kanale. Może podziałałoby to korzystnie. Tak, przepraszam za chaos myśli, ale w trakcie pisania uświadomiłem sobie, że to nie jest w cale zły pomysł i mógłby się sprawdzić.
Gdybyśmy chcieli wersji hard, to moglibyśmy pomyśleć nad rozpisywaniem dokładnych terminów i ustalaniem kolejności (chociażby w pewnym przybliżeniu) spotkań. Tak, wiem, dior, który proponuje środki przymusu, paranoja. Ale naśladujemy poniekąd prawdziwe, profesjonalne rozgrywki piłkarskie. Szukam analogii...
To w ramach rekapitulacji: tak, uważam, że wprowadzenie dodatkowego terminu, to dobry pomysł. Argumentem pro jest zwiększenie częstotliwości pojawiania się ligowych rywali na kanale. Termin ukończenia oczywiście północ, a ewentualne prolongaty, to już kwestia indywidualnej oceny. Jeśli się zdarzają notorycznie, to rzeczywiście lepiej zrezygnować z udzielania ich.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64067 by dzem
co do Pucharu Polski to trzeba by mu większą otoczkę medialną zrobić;-) zdarzało mi się zapomnieć, spóźnić, chociaż zazwyczaj jak nie gram to zachodzi kolizja z planami:)
PR dla PP niezaszkodzi.. ja szczerze mowiac nawet nie pamietam, ktory puchar jest nagroda za zwyciestwo. na poczatek proponuje info na ss.pl i forum + link na stronce z zablokowanymi zapisami. No i tak jak dotychczas topic na #sensible.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64084 by Geese
Ja na przykład gram PucharLigi na dzień dobry, to fajny trening przed ligą. Może jeśli PL byłby takim trochę friendly cupem bez straty SRN za przegrane, a może jakieś bonusowe SRN za miejsce medalowe to inaczej osoby by do tego podchodziły.
W tym momencie wygląda to tak, żeby nie stracić SRN ewentualną przegraną dotyczy to ligi i PL. Temu wszyscy grają na ostatnią chwilę, każdy próbuje się jakoś tam dowartościowywać pozycją w rankingu i za chuja nie chce grać bo czasami SRN straci. Natomiast 10/20/25 to już na chama grają bo trzeba. Tak ja to widzę w tym momencie.

P.S.
To nie jest tak, że ludzie przychodzą i grają w ostatni dzień terminu. Często jest tak, że prawie codziennie lub co dwa dni bywają Cinek, Cracoviapasy itd. Więc niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego tak jest. Taki Stellozza zagra 20-30 meczów do 10-12 przy częstotliwości bywania na ircu jak w/w.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64103 by Foka
Mam ostatecznie dwie propozycje :

4 terminy : 5, 10, 15, 20h ale inne rozłożenie rozegranych meczy w tych terminach. Mamy 25 dni i 44 mecze do rozegrania. Liczymy więc, że trzeba rozegrać 2 mecze dziennie. Czyli do

10ego - 16
20ego - 36
25ego - 44

W ten sposób doprowadzimy do sytuacji, że nie będzie grania większości meczy 25ego. Nie bedzie też sytuacji, że na ostatni najkrótszy (tylko 5 dni) termin będzie najwięcej meczy do rozegrania (aż 20).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64142 by Miros_PL
Myślę ze idziemy w zła drogę. Jak tak dalej pójdzie to będziemy do siebie mówić towarzysze. A chyba nie na tym nam zależy żeby była masę nakazów, bo wtedy to gra w lidze nie będzie przyjemnością tylko obowiązkiem. (brakuje tylko nakazu czytania forum o 19.30 zamiast wiadomości hehe). Pomysł z PP tez mi się nie wydaje dobrym pomysłem bo łatwiej znaleźć kilka chwil w miesiącu żeby zagrać ligowe mecze a dużo trudniej z góry zaplanować sobie grę w PP w czwartek o20.00. Chociaż juz kilka razy chciałem zagrać w PP to niestety z różnych przyczyn nie udało mi się, więc jeżeli byłby taki zapis o PP to tez trafiłbym na czarna listę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64145 by SzymS
Co do zwiększenia liczby progów terminowych w lidze to jestem za jak najbardziej. Zastanawiam sie jednak nad wprowadzeniem jakiegos progu np do 5 dnia kazdego miesiaca bo znowu i tak kazdy bedzie gral 9 luyb 10 kazdego miesiaca. Drugi próg 10tego styka, trzeci prog jak podał obywatel Foka 20tego zmieniłbym na 18 np zeby miedzy 10tym i 25tym byl ten prog gdzies w polowie zeby zachować ciąglosc grania. Co do PP fajna sprawa. Niejeednokrotnie gralem, nie żalowałem nigdy:) jednak czasami sam wiem po sobie ze zapomina sie o czwartku, o godz 20 - o PP ;/ moze cos z tym trzeba zrobic? moze tak jak chlopacy pisza wieksza reklama PP?? Moze zmiana terminu na bardziej przystępny wszystkim?? Moze Foka lub Rui zastanowia się nad jakas ankieta o PP i moze tam wyplyną jakies ciekawe pomysly :) Wracajac do wypowiedzi poprzednika - o towarzyszach itd -- trudno sa ludzie i ludzie...sa osoby odpowiedzialne i nie, sa osoby ktorym mozna zaufac i ustawic sie na termin innym nie, nie wszyscy wsrod naszej spolecznosci SWOS ludzie sa fair, co pokazał turniej we Wrocku i problemy z pieniedzmi wylozonymi przez Ruiego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64149 by Foka
Miros przecież to z PP było żartem :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64210 by stellozza
W zupełności zgadzam się z Foką. To co tu się dzieje to jest przesada. Więcej progów, jeden z możliwością odpuszczenia, bo i tak zawsze się ktoś trafi co nie dogra, a najmarniej w tym wypadają prowadzący ligę, bo to jest kompletna zlewka regulaminu. Poza tym, przez takie granie na 10/20/25 ligi tracą na poziomie, bo dla przykładu, ja dogram 95% i czekam na jednego gościa 2 tygodnie, a on jednego dnia gra 3/4 ligi i jest rozgrzany . Kończy się to na 0:0:4 albo coś w podobie.
Co do mirosa : w lidze są zasady i gra w lidze, jeśli się zapisałes to JEST OBOWIĄZEK.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #64219 by morys
Jestem za tym aby zniesc obowiazek rozgrywania PL, wolalbym aby o uczestnictwie decydowalo zgloszenie do tego pucharu.
Co do PP , to byc moze termin nie jest najszczesliwszy , choc ja sie przyzwyczailem , ale pewnie zaden nie bylby zdecydowanie lepszy.Poza tym formula jednodniowego duzego cupa bardzo mi sie podoba , jest troche jak swieto i milo widziec 30 - 40 osob na kanale :) Do poprawy propaganda :)

Co do progow ligowych to wg mnie ich zwiekszenie nie wiele zmieni. Choc , nie gralem dawno to jakos zawsze przewijaly sie gdzies na forum wpisy tych samych osob proszacych o przedluzenie- co prog to wpis ech:)

Zostanmy przy tym co jest a wprowadzmy mozliwosc bezkarnej odmowy gry w ostatnim dniu progu (to dla tych , ktorzy juz maja dosc wyczekiwania na maruderow). Wiec jesli masz spelniony limit to powyzywaj sie na lejzi ass niech prosi :) A co!!!

Niech Ci , ktorzy graja maja przewage i komfort!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.214 seconds
Powered by Kunena Forum