Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115224 by blebleble87
Witam was. Czy można jeszcze zgłosić akces do turnieju ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115226 by Ibenolos


Ogórki...
Rozumiem, że taktyki na PC będą funkcjonować.., hę?

;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115227 by dior
blebleble87 - wysłałem Ci wiadomość na priv. Zerknij proszę.

Właśnie, jak z taktykami, zasady sensi days (czyli na PC dozwolone zawsze, na Amidze decyduje ten, kto gra u siebie)? Czy może wrocławskie (czyli albo bez, albo decyduje ten, który gra u siebie)?
Mnie to rybka i tak Was orżnę ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115229 by bobbiebobras
taktyki ssa :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115231 by Foka
Mi to obojętne. Można grać tak, jak na MŚ ... można nie grać wcale? :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115232 by olesio
Fajnie, że zgłaszają się jeszcze kolejni gracze. A Twój filmik ROO10 jest super. Także musisz być i później przygotować video relacje. A Dior posił mnie o wrzucenie pliku pdf z zapowiedzią turnieju na jakiś wygodny hostring, więc wrzuciłem do siebie - link jest bezpośredni: olesio.eu/woj2012 i przy okazji ponownie prosił bym Panowie wszystkich przyjezdnych abyśmy ustalili który hotel wybieramy do noclegu, ile pokoi i tak dalej, by nie trzeba było nas rozlokowywać w kilku różnych miejsach tylko wygodnie moć jechać oraz wracać na/z turniej/u.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115233 by manfred
A ja ponawiam swoją prośbę o transport z okolic Będzina, Sosnowca, Katowic. Chętnie się z kimś zabiorę oczywiście nie za darmo, a dodatkowo stawiam browar :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115234 by Foka
Napiszę do Gomiego, On jedzie z Bytomia.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115236 by manfred
Ok,dzięki, napiszę. Jak by ktoś był z bliższych okolic to niech da znać. Tom+ był zdaje sie z Będzina ale no mirc-u to go w ogólę nie widzę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115237 by gomi
Manfred: myślę, że kwestię transportu ogarniemy w ciągu najbliższych paru dni. Z naszych okolic wybiera się kilka osób, tj. Bobbie - Sosnowiec, xflea - Bielsko-Biała, Nepus - Częstochowa, barto i ja z Bytomia. Najlepiej jakby każda z tych osób określiła się jak zapatruję się na transport. Z tego co się orientuję to jedynie Bobbie wybierze się na własną rękę ze względu na żonkę :D
Nepus? Mam nadzieję, że Twój przyjazd do Wrocka nadal aktualny??? Jeśli tak to zakładam, że będziesz na sam turniej - tylko sobota.
Xflea: jak Ty to widzisz? Chyba najlepiej byłoby zrobić podobny manewr jak rok temu. Ty podjedziesz w okolice Bytomia i tutaj wsiadamy w jedno auto i dalej w drogę? Przy takim rozwiązaniu mielibyśmy 4 osoby w aucie - xflea, barto, manfred i ja. Ewentualnie gdyby się coś u Bobbiego zmieniło to 5 osób.

Jeszcze kwestia wyjazdu...chcecie jechać w sobotę z samego rana czy może w piątek po pracy. Jak dla mnie piątek jest OK.
Czekam na Wasze komentarze.

ku$!a, kto by się spodziewał, że lista chętnych tak się rozrośnie ;)) Pięknie, zapowiada się świetna imprezka:D

Jeśli chodzi o sprzęt to TV od xflea leży zakurzony w piwnicy....czas go odkurzyć!!! :)

Pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.324 seconds
Powered by Kunena Forum