Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 6 months ago #115101 by Foka
Dokładnie, jak mówi Dior. Planowe rozpoczęcie o 11.00, a praktycznie o 12.00 :P


Tak więc godzina 10.30 na sali, a o 11 start :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115103 by Foka
Nieśmiało chciałbym zasugerować by ustawić turnieje na stronie ss.de tak by każdy mógł zobaczyć, że swos w Polsce żyje i ma się dobrze, a że frekwencje mamy prawie taką, jak na Mistrzostwach Świata. Chciałem sam w panelu ustawić, ale nie mogę się połapać na tej stronie po zmianach. To, kto to ogarnie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115106 by paczek
Też tego nie ogarniam, chyba że pozbyłem się już możliwości organizowania turnieju ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115107 by dior
do osoby z uprawnieniami, proszę o uwzględnienie przyjętej i zatwierdzonej przez aklamację nazwy turnieju: Wrocław Ogór Jamboree 2012

;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115109 by Foka
Czyli wnioskuje, że wszystkim odebrali uprawnienia. Może to ktoś ogarnąć dzisiaj? Może ktoś, kto się polskimi ligami zajmuje na stronie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115119 by romaneq
off topic

Ma ktoś może na Amigę grę Bagitman i by pożyczył ?

tak to wyglądało



Ja będę pewnie koło 10 już ogarniał temat z PCtami

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115136 by olesio
@romaneq: na planetemu masz adfa, ale gra po przekopiowaniu plików chodzi pod WinUAE również z twardego dysku. Chyba, że Tobie zależy koniecznie mieć to na fizycznej dyskietce, to za Twój wkład w polską scenę SWOSową oraz przygotowanie PC (Platform-for-Czechs ;)) mogę Tobie taką dyskietkę przywieźć, o ile nie padnie podczas przywożenia i jeśli nie znalazł bym normalnych pr0 Amigowych dyskietek, to czy się nie pogniewasz na taką z wyklejanką ? Ewentualnie prośba do diora, czy możesz się upewnić że wśród programów, które kiedyś podsyłalem Tobie do wgrania na Amigę z systemem ClassicWB Lite posiadasz też program TSGui? Jeżeli nie to Ci go podeślę w zipie, bo on umożliwi nam nagrywanie adfów na dyskietki, a tylko Twoja Amiga - o ile wiem - będzie miała postawiony i ogarnięty system, na którym można swobodnie podziałać. Także tym razem prosze weź również myszkę, bo może się nam przydać :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115145 by Wodiczko
co do uprawnień, to ja też nie mam niestety, żeby ustawić turniej na ss.de

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115153 by ulg81
Panowie rozmawiałem wczoraj z Diorem o założeniu na ss.de turnieju, zrobiłem to na tyle ile mogłem. Okazuje się, że teraz admin menu jest strasznie rozbudowane- ja mam na ligę Polską i turnieje online, na offline nie mam niestety.
Założyłem nazwę taką jak chciał Dior z z dopiskiem ze to offline. Teoretycznie jest ok, ale glupio trochę to wygląda że wyświetla sie w turniejach online. Wiec teraz Wasz wybór co dalej z tym zrobić, albo zostanie tak, albo ktoś musi poprosić z Was o admin menu na turnieje offline. Trzeba się zgłosić do ElMichaja po uprawnienia. Jeżeli zadecydujecie że może zostać tak jak jest to można się dopisywać do turnieju, jeżeli nie, a dostanie ktoś admina to proszę wtedy od razu przekazać Michajowi żeby usunął te turnieje, które ja założyłem - bo tylko on to może zrobić. Pozdrawiam wszystkich ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #115155 by ulg81
widzę że ElMichaj już trochę poprawił i jest jako Wrocław Open

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum