Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115238 by Foka
Nepus jedzie z rodziną więc On pewno sam sobie będzie organizował podróż.

Bobbie ogarniesz te koszulki?

No i może zróbmy jednak 4 Amigi? W PC ogranicza nas sprzęt, ale przy Amigach nie ma tego problemu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115239 by manfred
Dla mnie jazda w Piątek bardziej pasuje i jeśli byście jechali to ja się piszę. Póki co załapałem się u Bobbiego, ale on jedzie w sobotę. Jeśli na 100% będzie wiadomo, że Piątek to się piszę ;) No chyba że Bobbie zmieni zdanie jeszcze

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115240 by romaneq
ja się bawił nie będę na PCtach w wgrywanie taktyk nie te lata - nie chce mi się :(

turniej miał być jak rok temu czyli na wyjebaniu bez napiny i takim wolałbym żeby pozostał do ostatniej minuty ;D

@Filip
Weź monitor!!! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115242 by tomasz82
Dzien dobry dobry wieczor ! ktos podpowie gdzie jest turniej na jakiej ulicy ? mozliwe ze zalatwie taniej jakies noclegi ? tez sie oczywiscie pisze na turne :) pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115245 by dior
Romaneq ma rację, turniej bez napinki, po prostu klimat dobrej zabawy przy piwku. Jeśli chodzi o taktyki, to nigdy tego nie robiłem, ale w razie czego mogę się pobawić we wgrywanie. Pytanie tylko, może najbardziej do Foki - jakie zasady ustalamy? Decyduje gospodarz? Ja bym był za tą opcją ;)
Jeśli chodzi o sprzęt to chyba 4 amigi się znajdą: moja, xflea, Bobbie, Foki, ewentualnie Barto zgłaszał swoją. Jeszcze to podliczymy.

Panowie, pozostały już 2 tygodnie. Zachęcam do zapoznania się z turniejową zajawką:
--- olesio.eu/woj2012 ---

i oczywiście przede wszystkim do przyjazdu! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115246 by Foka
Zajawka mistrz! Mój faworyt to opis Lobo, ale inne też dają radę. Jest też nieśmiertelny Kręcina!

Od Chicago po Wodzisław na prezesa tylko Zdzisław!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115247 by sanek
no dobrze, jedziemy jedziemy, ale faktycznie gdzie nocujemy ?
ile osób nie ma jeszcze rezerwacji na hotel-hostel ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115250 by yoda
Witam:)
po dłuuugiej nieobecności w końcu udało mi się zalogować na ss.de:) na 99% będę na turnieju:) nie grałem już od 3 lat więc raczej będę chłopcem do bicia ale liczy się atmosfera:D czyli jak gramy? bez taktyk? a drużyny swoje robimy? może Foka masz gdzieś w archiwach drużyne Killem All?:)
@ Dior, mam pada ale nie mam przejściówki, można u Ciebie nabyć taką na miejscu?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115252 by Filippousis
OLESIO ... jaja jak berety :)

Kto gra na taktykach jeździ SSANGyongiem .... tak jak ŁKS robi herbate z wody po pierogach a Widzew jeździ Tico.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115253 by dior
Siemasz Yoda, nabyć już nic u mnie nie można. Będę miał dwie przejściówki, powinny jeszcze działać. Jak zdążę, to może coś jeszcze dorobię, ale na sprzedaż to już raczej nic. Sprzęt się rozchodzi i potem wciąż te same problemy. W każdym razie postaram się wespół z romanqiem zapewnić wszystkim komfort gry na PC :)


Sanek, jeśli chodzi o noclegi, to moja rada - obdzwoń wszystkie hostele, jakie tam są. Nikt nic nie ogarniał - by tak rzec - centralnie. Czasu mało, także nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Byłoby raczej głupio, gdyby ktoś - pomimo chęci, czasu i kasy nie dojechał, bo nie zdążył znaleźć noclegu... Come on, duzi jesteśmy, trzeba sobie radzić z takimi sprawami! ;)

Pączek - coś tam wiadomo w sprawie tych domów studenckich? Straciłem wątek w tej sprawie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.218 seconds
Powered by Kunena Forum