Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115011 by bobbiebobras
Dior no mam nadzieje ;)

Foka podaj mi adres dokladniej tej miejscowki...

Mam wziasc Amigi 1200?? i Tv ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115012 by dior
Okej Panowie. Wiele wskazuje na to, że będą 22 grające osoby. Chociaż zakładam, że ktoś jednak odpadnie (Leman nie był pewny, czy będzie mógł grać, Post wciąż rozważa przyjazd itd).
Wygląda to następująco:

blazej
bobbie
dior
dżem
filippousis
foka
gomi
górapawel
ibenolos
kloze
Leman
nepus
olesio
pączek
postlarval
primo
romaneq
sanek
tom+
Wodi
xflea
yoda


Potrzebujemy zatem 3 grup PCtowych i 3 grup Amigowych. Myślę, że nawet, gdyby jakiś sprzęt się wysypał, to damy radę którąś platformę ogarnąć na dwóch stanowiskach. Jednak zakładając taką ilość graczy, to 3 grupy i jakiś dobry pomysł na późniejsze KO. Dżem, Ty się zawsze specjalizowałeś w ogarnianiu takich spraw, może masz pomysł, jak to rozpisać?

Ja wezmę Amigę 1200, jakieś 2 pady znajdę i 2 przejściówki do PC. Bobbie, bierz koniecznie Amigę i TV, nie zmarnuje się ;D
Czyli Amiga będzie moja, Boba, xflea chyba też ma jedną z tv. W takim razie TV do Amigi na miejscu trzeba załatwić.
Romaneq weźmie dwa komplety do PC - potrzebujemy jednego PC swosowego. Ma ktoś coś takiego? Jeśli nikt nie ma, to dawać szybko znać, trzeba chyba będzie kupić jakiś szmelc na Allegro :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115014 by Lord Pablo
do póki do puki dopuki dopóki - wiecie że tylko forma Dopuki jest błędna ? trzy pozostałe mają swoje odzwierciedlenia od jakiś tam słów i są jak najbardziej prawidłowe :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115015 by dior
Dziękujemy Ci za tę jakże cenną uwagę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115018 by paczek

Okej Panowie. Wiele wskazuje na to, że będą 22 grające osoby. Chociaż zakładam, że ktoś jednak odpadnie (Leman nie był pewny, czy będzie mógł grać, Post wciąż rozważa przyjazd itd).
Wygląda to następująco:

blazej
bobbie
dior
dżem
filippousis
foka
gomi
górapawel
ibenolos
kloze
Leman
nepus
olesio
pączek
postlarval
primo
romaneq
sanek
tom+
Wodi
xflea
yoda


Soja będzie na 100 %, Lemana będziemy cisnąć - zależy jak będzie z meczami :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115019 by paczek

Zawsze mozecie skorzystac z niegdyś polecanego Hostelu Świętego Angelusa Silesiusa :):) heh

silesiushostel.pl/pl,cennik.html

lub


www.dwpiast.pl/

Polecam pok.wieloosobowe.

Także przystępne warunki. Rezerwować można nawet przez gadu :)
avantgardehostel.pl/?gclid=CJf51Ob1o7MCFUhZ3godCjkAaA

Jeśli chodzi o domy studenckie w okolicy Olimpijskiego to trzeba brać poprawkę, że studenci są na miejscu i pozostają tam pokoje gościnne których zazwyczaj są dwa. Dlatego polecam jednak w okolicach rynku ogarnąć, logistycznie będzie mi też łatwiej ogarnąć bo... mieszkam niedaleko DW Piast i Avangardy, że odbiór/podróż na miejsce turnieju ogarniemy wspólnie :)

Postaram się ogarnąć ten temat dalej, jednak mam ostatnio sporo pracy dlatego nie obraził bym się, gdyby ktoś to ogarnął za mnie :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115020 by xflea
ja zabieram A1200 i jeden tv. drugi tv jest u gomiego - zależy jak podróż uzgodnimy to może będzie mógł zabrać

ale uwaga - oba tv to są stare 14 calowe sanyo - więc WYSIWYG

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115023 by dior
Co to znaczy WYSIWYG? Czy są tam złącza euro?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115029 by olesio
Hehe, jak xflea napisał, że telewizory są WYSIWYG (what you see if what you get) to sobie wyobraziłem, że będziemy na nich tworzyć strony internetowe jak w jakimś pajonczq itp. Co do noclegu to DW Piast może być, przynajmniej szukać go nie trzeba raczej, chociaż po remoncie dworca nie wiem czy nadal jest sensowne wyjście w tamtą stronę do ulicy. A że nam potrzeba miejsca głownie do spania i nie pod gołym niebem, to uważam że jest ok. Nawey Błażej nie musiał by szukać podłogi u kogoś, bo koszt niecałe 58 pln na osobę za dwa dni pobytu to chyba nie jest problematyczny wydatek nawet dla studenta. Chyba, że Salon Warszawski woli ten pierwszą opcję żeby Wodi mógł ponownie odprawić tam jakąś wieczorną mszę ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115032 by dior
what you see if what you get - ok, got it ;) Nie znałem ;D
Jeśli chodzi o nocleg, to już sobie go ogarnęliśmy miesiąc temu. Śpimy w Centrum, Kształcenia Ustawicznego Politechniki Wrocławskiej. To jest bardzo blisko miejsca rozgrywania turnieju, niestety mają tylko dwa gościnne pokoje, drugi (dwuosobowy) był już zarezerwowany. Chociaż rzeczywiście nabożeństwo ala Wodiczko to byłoby to ;D

Jak tam z trzecim PC?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum