Re: sensistanbul dusunceleri

More
17 years 3 weeks ago #18010 by hsn
Replied by hsn on topic Re: sensistanbul dusunceleri
benim elimdeki fotolar:
yalkihasan.tripod.com/TSSA.rar

yada

rapidshare.com/files/22615278/TSSA.rar.html

Basta bize sagladigi imkanlardan dolayi buyuk baskan Enbino ya, bu organizayonda beraber oldugum tum arkadaslara sonsuz tesekkurler...super bir gundu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 weeks ago #18017 by Sensi
Replied by Sensi on topic Re: sensistanbul dusunceleri
Bende de fotolar var, ama 5 megapiksel çektiğim için biraz fazla yer kaplıyorlar. Oyüzden şimdi yükleyemedim nete. Hsn çektiğin videoları da 1 şekilde yollayabilirmisin, klip yapalım 1 tane. Klipte arka planda çalacak müzik için öneriniz nedir, şÃ¶yle Türk ezgileri taşıyan güzel bir şarkı biliyormusunuz, tabi sensible atmosferini de yansıtmalı.
Yigit kupayı kazandığın için seni de ayrıca tebrik ederim.

More
17 years 3 weeks ago #18021 by CocaCola
Enbino ya bu güzel organizasyon için teşekkürü bir borç biliyorum. İnanılmaz keyifli bir gündü. ;)
Fotoraflar için şimdiden tüm fotocularımıza teşekkürler sunuyorum. ;D
Yiğit e de tebrikler, güzel maçtı. Keşke tüm maçı kaydedebilme şansımız olsaydı. Elimizde birtek goller var, bununla idare edeceksiniz artık.

Bu arada benim 1GB Kingston (beyaz) flashdisk kayıp ve hükümsüzdür. :P Kapağı elimde kaldı kemdi yok hehe. En son birine vermiştim ama kimdi unuttum. Bulanların bana müracaat etmesi önemle duyurulur. Malum cihaz-ül edevat bizzat şirkete ait olup, şahsımın mağduriyetidir. :)

More
17 years 3 weeks ago #18024 by hsn

More
17 years 3 weeks ago #18041 by alansson
vayyyy resimler harika olmuş mükemmel 1 turnuva olmuş videoları şimdi indiricem helal olsun hele enbinnooo yürü be başkan :P tam yaşlı kurt misali :P (bu arada üstündeki tişÃ¶rt harika engin abi nerden aldın bizde alıcaktık bi yardım eli uzat yaw :P ) bidahikine inşallah bende olmak istiyorum mükemmel olmuş çok eğlenmişsinizdir bende siz oynarken turnuva başladığında çanakkale de anıtları geziyordum conk bayırı fln ama aklımda siz vardınız helal olsun :):):)

More
17 years 3 weeks ago #18060 by Sezginsoy
Acayip eglenceli bir gundu herkese tesekkur. Enbino baskan sagolsun hicbir masraftan ve emekten kacinmamis.
Diger organizasyonu iple cekiyorum. Bi dahaki sefer daha iyi organize oluruz sorunlari da gorduk artik.
Diger resimleri de bekliyoruz, satanlara nispet:)

Ben Sampiyona Sampiyon Demem, Sampiyon Beni Yenemedikçe

ps. allah var kupayı haketti ama:)

More
17 years 3 weeks ago #18069 by yigit_kan
Gercekten cok guzel ve eglenceli bir gundu, butun sensible sevdalilarina ve de bize kapisini acan onursal baskanimiz enbinoya tesekkuru bir borc bilirim.
Cektigim fotolari ya firat araciligi ile ya da kendim bugun yarin elinize ulastiririm. Ayrica tebrikleriniz icin minnettarim.

More
17 years 3 weeks ago - 17 years 3 weeks ago #18071 by CocaCola
SENSiSTANBUL a katılan bazı arkadaşların isteği üzerine patronumla bizim kafede bu organizasyonu yapabilir miyiz diye konuştum. Ve netice aşağıdaki gibi;

Mekânın artıları:
* Saat ücreti normalde 1,25YTL iken bize 1YTL.
* Ãœcretsiz ve sınırsız çay.
* Normalde dışarıdan içecek/aburcubur getirmek yasak, bize serbest. (alkollü olmadığı müddetçe)
* Herkese bir PC düşeceği için, aynı anda katılımcı sayısı kadar maç yapabiliriz, bekleme sorunumuz olmaz.
* Tüm PC lerde Microsoft klavye var. Ama dileyen kendi klavye/joypad ini de getirebilir.
* Monitörler 19 LCD ve isteyen maçını Fullscreen 720x576 çözünürlükte sorunsuz yapabilir.
* FPS sorunu olmaması. :)

Mekânın eksileri:
* Sadece haftaiçi yapabiliriz. Hangi saatler arası olacağı bize kalmış. 24 Saat açığız.
* Anırmak yasak. ;D Ben de GOOOOOL diye bağırmak ve tepinmek isterim ama bunu bu kafede yapamayız.Gerçi ilk SENSiSTANBUL da hiç de abartı bir gümbürtü koparan olmadı. (Pilader hariç :P)
* Saat ücreti olması.

Mekândan bir foto.

Normalde bu bölüm 17 PC lik sigarasız bölüm (bize o gün sigara serbest olacak). Sağa doğru L şeklinde ve yeterince geniş.

Benim tercihim bizim kafeden yana olması değil esasında. Gönül ister ki hiç ücret vermeyelim ama kafede bir işÃ§i, bir emekçiden öte değilim.
Önümüzde dört seçenek var. Ya önümüzdeki ay yine enbino nun bize kucak açmasını bekleyeceğiz, ya aramızdan müsait olan başka bir arkadaşta toplanacağız, ya benim çalıştığım yeri seçeceğiz, ya da başka bir kafe bulacağız...

More
17 years 3 weeks ago #18074 by enbino
Replied by enbino on topic Re: sensistanbul dusunceleri
Yanlış anlaşılmasın birinci turnuva benim için düzenlemesi hiç sorun olmadı, yer olarak vesaire
yalnız alkolun olmadığını biliyordum farkındaydım ve ilk buluşmada aslında olmasına da taraftar diildim
offline oynamak online oynamaktan farklı ilk defa buluşuyoruz vs vesaire...
İkinci turnuvayı yakın bi zamanda yapalım derseniz benim tercihim başka bir mekanda yapılması
(her ne kadar kardeş yine toplanın vs dediyse de mesela benim mekan için bi 2 ay araya zaman girse
daha iyi olur diye düşÃ¼nüyorum ) bana colanın mekanı uyabilir ,başka mekanda olabilir başka önerileri gördükçe karar veririz.
ve bu sefer cumartesi olmasında ottomanı izleyebileyim:)

More
17 years 3 weeks ago #18125 by hsn

Time to create page: 0.259 seconds