Re: sensistanbul dusunceleri

More
17 years 1 week ago #17672 by scouser

Bence bir komite gibi birsey olusturalim. 3-5 kisi bu olayla ciddi sekilde ilgilensin, organizasyonu yapalim

bencede komite oluşturulması gerekiyor.. 3-4 kişi bu olayın üzerine giderse sonuca ulaşacağımız ıdüşÃ¼nüyorum...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 week ago - 17 years 1 week ago #17683 by Ottoman
ahanda vallahi somutlaştırıyorum.. abi önce katılımcıları bulalım sonra yer araç gereç.. en sonda tarih..
şimdi farz-ı muhal 3 hafta sonra ( nisan 3 - 4 ) olsa kimler gelir.. kişi sayısını belirlemek maksatlı

1-otto
2-yigit
3-firat
4-cocacola
5-scouser
6-sensi
7-omerburger
8-hsn

gibi görünüyor .. yamuluyorsam duzeltin..

More
17 years 1 week ago - 17 years 1 week ago #17684 by CocaCola
Benim şahsi fikrim ilk organizasyonun homeparty havasında tanışma/kaynaşma/muhabbet/swos eşliğinde devam etmesi. Alkol kısmında ise yetki tamamen ev sahibindedir, o müsaade ederse herkes istediği alkol türünü yanında getirebilir. Bana bakmayın, ben meyve suyuyla kafayı bulan adamım, hıjk abijim... ;D

@Omerburger
Neler hissettiğini biliyorum çünkü aynı heyecanı bizler de yaşıyoruz. Umarım bu güzel bir başlangıç olur ve diğer illerimize de sıçrar ileride Türkiye SensiDays i de gerçekleştiririz. ;) Listeden adını çıkartıyorum hani gelemezsin diye, ama eğer ki gelebilecek gibiysen çıtlat bize.

u b 24 Mart Cumartesi Katılım Listesi: /b /u

1-Ottoman
2-yigit
3-firat
4-CocaCola
5-scouser
6-sensi
7-hsn
8-enbino

b Not: /b Enbino yu zoraki katılımcı ilan ediyorum, kurtuluşu yok. Gelecektir zaten dayanamaz ki onsuz da olmaz zâti... ;)

More
17 years 1 week ago #17686 by enbino
Replied by enbino on topic Re: sensistanbul dusunceleri
ok tabi kaıtılırım cumartesi olursa süper olur pazar olursa da bir hafta kursu bi başka güne taşırım
bucowski de bu buluşmaya katılmak istiyordu epeyden beri diye düşÃ¼nüyorum o ve diger arkadaşlarında görüşlerini alalım bakalım
ay gün yıl saat , mekan önerileri , hatta kupa kuralları da konabilir ne kadar düzenli olursa o kadar iyi olur...

More
17 years 1 week ago - 17 years 1 week ago #17689 by CocaCola
Kontenjan ev kapasitesine bağlı olarak 20 kişi olup, katılım tüm Türkiye deki SWOS âşıklarına açıktır!
Ayrıca isteyen tüm arkadaşlarla, akşam taksimde bir mekanda Türkiye - Yunanistan maçını izlemeye gideriz. ;)
Akşam 8 de de maç olacağını varsayarsak, erkenden buluşmakta fayda var. Öğlen 12 nasıl herkes için uygun mudur?

Mekan: Mecidiyeköy Karakolu civarı bir apartman dairesinde olacak. Şimdilik mekan hakkında ön bilgi bu. İlerleyen günlerde enbino gerekli açıklamayı yapacaktır. ;)

24 Mart Cumartesi Katılım Listesi:

1 ) Ottoman
2 ) yigit
3 ) firat
4 ) faruk
5 ) CocaCola
6 ) scouser
7 ) sensi
8 ) hsn
9 ) enbino
10) pilader
11) alpino (5de gelecek)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Laptop u olanlar:
- Enbino (2 Adet getirme ihtimali var)
- Scouser
- Sensi
- Yiğit
- hsn

Desktop PC getirecekler:
- Fırat
- CocaCola (eğer arabayla alan olursa getiririm)

Amigası olanlar:
- Scouser

PC Joystick veya JoyPad i olanlar:
- Ottoman Phyton Joystick (Midi Port)
- CocaCola Competition Pro Joystick (USB) [anti parantez, masaya sabitlenmediği için ben oynamayı beceremiyorum onunla. belki birinin işine yarar hehe]
- alpino Competiton Pro Joystick (USB)

Lütfen herkes bu listeyi elindeki malzemelere göre düzenlesin ve ilgili yerlere adını yazarak listeyi devam ettirsin. ;)

SensiDays Istanbul - 1 Sponsored by Enbino

More
17 years 1 week ago #17692 by enbino
Replied by enbino on topic Re: sensistanbul dusunceleri
sağol çağrı eline sağlık ben mekan adresini güzel bi kafamda toparlayıp yazıcam aslında o kadar kolay bi yerki neyse..., diğer bilgiler çok güzel verilmiş :)

More
17 years 1 week ago #17693 by tmac
Replied by tmac on topic Re: sensistanbul dusunceleri
aahhh aahhhh!!!! şimdi istanbulda olmak vardı anasını satıyim...

arkadaşlar ben bildiiniz gibi antalya da oturuyorum ve -inşallah gerçekleşir- bu organizasyona katılamayacağım.:(
hepinize iyi eğlenceler şimdiden :(

More
17 years 1 week ago #17700 by scouser
ya bende amiga var.. fakatın 1999 yılından beri orinal kutusunda paketlenmiş bir şekilde duruyor.. çalışmama olasılığı var..

laptop getirebilirm.. no problem.. yalnız maçtan sonra gelebileceğim..

saygılarla,

More
17 years 1 week ago #17713 by yigit_kan
@scouser

mactan sonra dedigin turkiye-yunanistan maci ise bu organizasyon maca kadar bitmis olacak diye dusunuyorum. Baslangic saati saat 12 civari olarak dusunuluyor...

More
17 years 1 week ago #17714 by hsn
Replied by hsn on topic Re: sensistanbul dusunceleri
simcik ben bir adet laptop getirebilirim...
bunun yaninda desktop ta getirmek isterdim ancak evim biraz uzakta oldugundan sanirim o zor:(

herhangi bir talebiniz olusa ayriyetten yardima imkanlarim yettigince hazirim.

ctesiyi heyecanla bekliyorum, bizlere kucak acan buyuk baskan enbinoyada sonsuz saygilarimi gonderiyorum:))

Time to create page: 0.215 seconds