Re: sensistanbul dusunceleri

More
17 years 2 weeks ago #17590 by yigit_kan
Sensible days adi altinda yad ellerde yapilan olumune sensible gunlerinin Turkiye de ve hatta Istanbul da yapilmasi icin gun,saat,mekan ve diger onerilerinizi ivedilikle bekliyorum. ss.de sitesinden sensible days le ilgili bazi fotograflara ve bilgilere ulasabilirsiniz ki bu organizasyonun niteligi hakkinda biraz bilgi verici olacaktir. Aktif katilimlarinizi bekliyor benimle ayni heyecani paylasmanizi umud ediyorum. Hep dusuncelerde kalan sensistanbul un gercege donusmesi icin katilimlarinizi bekliyoruz.

saygilarimla
yigit_kan

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 weeks ago #17594 by firat12345
sensistanbullu düşÃ¼ncelerim:

1- herhangi bir gün bana uygun olur. onu iş güç sahibi ağabeylerimiz kararlaştırsın.
2- mekan olarak pek bir şey bilmesem ve düşÃ¼nemesem de internet kafe tek çözüm galiba. evropalılar gibi 2 günlüğüne bungalov kiralayıp orda bir organizasyon yapma şansımız yok diye düşÃ¼nüyorum. ama olur da katılım 10 dan az ve turnuva da gece (22 - 21) ye kalmadan bitecek gibi gözükürse evimi açabilirim seve seve.
- ev küçük. (1 oda 1 salon) 10 dan fazlasını kaldırmaz gibi geliyor. şayet 10 dan fazla olursak komşular da kaldıramayabilir. ben siz gittikten sonra tartaklanabilirim. :) -

budur pek de naçizane olmayan düşÃ¼ncelerim.

bi de şiir yazdım.

sensistanbul u düşÃ¼nüyorum gözlerim kapalı.
önce chiesa çakıyor bi tane.
sonra maldini gole koşan adama arkadan yetişiyor
derken mussi nin ara pasıyla boş kaleye topu yuvarlamak düşÃ¼yor ravanelliye
ve anidenmaçın bittiğini haber veren düdük geliyor hakemden.
gh.

More
17 years 2 weeks ago #17596 by CocaCola
Çok italyan vari bir şiir olmuş. :P
Sayımız dediğin gibi az olursa homeparty yakışır! ;D Eh çok olursa da bir kafede karar kılırız... Benim izin günlerim cuma veya cumartesiye denk geliyor ama gerekirse pazar da izin alırım bir şekilde. Kırk yılın başı yapacağız dişimizi gösteririz patrona heheh. Hem haftasonu bir gün olursa katılım artar sanırım değil mi?

More
17 years 2 weeks ago #17600 by Ottoman
yahu evet paso konuşuluyo da bu bi ekşına geçemedik.. katılımın zati 10 u geçmesi anca sağdan soldan eş dostla olucak iş gibi.. ha geçerse daha iyi olur tabi.. ama bi ev iki bi bilgisayar iki klavye bi kaç joystck ve joypad nevi şeylerle hallolur gibi.. ha bi de alkol olmalı sensidays de racon o..

More
17 years 2 weeks ago #17604 by yigit_kan
eger ki evde olursa laptop u olanlarin katilimiyla bilgisayar sayisi arttirialbilir ki laptop bi cok arkadasimizda var(benim bildigim ben sensi ve enbino)
alkol desen bulmasi zor degil :) joystick ve hatta amigasi olan arkadaslara (eger varsa) selam ederim

More
17 years 2 weeks ago #17607 by scouser

gözlerim yaşarıyorrr.. söyleyecek söz bulamıyorumm..

gayette güzel bir organization olacak.. ctesi gibi olursa süper olurrrr gibi.. ertesi gün iş olmasınn... amigada var, laptopta var... :)

haydi yapalım şu işiii..

More
17 years 2 weeks ago #17608 by Sensi
Replied by Sensi on topic Re: sensistanbul dusunceleri
Yiğitin önerisini destekliyor ve sensible days günlerinin istanbulda gerçekleşmesini umuyorum. Bizim okulumuz olduğu için akşamları müsait oluyoruz, ama çalışanların da katılması açısından haftasonu daha uygun olur. Evde yapılacaksa laptopları getiririz, bilgisayar sayısı hiç sorun olmaz. Tabi gerçekleşmesi için eski başkanı da tekrar göreve çağırıyorum.
Fırata, Biraz fazla İtalyan işi olmuş, yine de forza Fırat! Onun 1 de türkçe versiyonunu yapayım hazır mesaj atmışken:
Sensistanbul düşÃ¼nüyorum gözlerim kapalı
Oğuz Çetin süzüyor gözleriyle etrafı
Ön tarafa ortasına Hakan vurdu çatala kafayı
Girmeyen topu tamamladı Saffet sancaklı
Gerçekleşir umarım sensistanbul masalı ;D

More
17 years 2 weeks ago #17618 by scouser

hakikaten yetenekli insanlarsınız yahuu..:):)

• OmerBurger
  • OmerBurger's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 2 weeks ago #17621 by OmerBurger
Replied by OmerBurger on topic Re: sensistanbul dusunceleri
abi benim bu konuda bişi sölemem pek mantıklı olmaz ama, sadece ve sadece bu sayfayı ardarda 12 kere okluduğumu söyleyeyim yeter :)

More
17 years 1 week ago #17633 by hsn
Replied by hsn on topic Re: sensistanbul dusunceleri
Benden de tam destek ;)

Firat in dedikleri dogru, yani oyle ecnebiler gibi mekan kapatiriz kaliriz falan yalan olur buralarda. Benim aklimda hep internet kafe vardi, en uygunu o olur sanirim.
Bence bir komite gibi birsey olusturalim. 3-5 kisi bu olayla ciddi sekilde ilgilensin, organizasyonu yapalim ve o buyuk gunu hep beraber yasayalim:)

her turlu destege acigim. saygilar.

hsn.

Time to create page: 0.227 seconds