Élő bajnokság 2011

More
12 years 4 months ago #107491 by dimetrodon

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #107492 by dinnye
November 26-27-én 3. MSSSZ Magyar Bajnokság, Székesfehérvár

(OLVASD VÉGIG)

Résztvevők:
Abel Xavier
Bromberg
Davkas
Dimetrodon
Dinnye
FLegby
Hawkz
Szeszesek

Szállás/Verseny: Hotel Jancsár
Program:
Szombat
10.00 javasolt indulás Budapestről kocsikkal
11.00 kezdés, beszerelés
12.00 megnyitó PC-sorsolás
13.00 PC Magyar Bajnokság
17.30 Eredményhirdetés
18.30 Vacsora
20.00 Közösségépítés (ivás)

Vasárnap
9.30 Reggeli
10.00 Amiga-sorsolás
10.30 Amiga-Magyar Bajnokság
16.00 Eredményhirdetés
16.30 Indulás haza

Először is borzasztóan örülök, hogy ilyen sokan jöttök. Két éve, amikor FLegbyvel nekiálltunk a szervezésnek, csak álmodtunk egy későbbi nyolc résztvevős magyar bajnokságról. Különösem Dimetrodon (aki a tesóm :) tett nagyon sokat a közösség építéséért. Cserébe próbálok mindent a legjobban megszervezni, hogy csak a játékkal kelljen foglalkozni.

Utazás
Szívesen megyek autóval Budapestről, és viszek bárkit. Aki velem jönne, azt 10-kor felveszem a Blaha Lujza téren. Jelezzetek, a benzin költségbe való beszállás önkéntes! Még egy jelentkező jó lenne...
Ezúton ismét felajánlom, hogy péntekről szombatra, vagy vasárnapról hétfőre bárkinek szállást adunk, aki igényli.

Helyszín
A hotelről annyit, nem egy átlag szálló, már abban az értelemben, hogy csak megtűrnek, hanem igazi profi módon a teljes időtartamra zárható különtermet kapunk, ahol kényelmesen berendezkedhetünk, nézhetjük egymás játékát, kiabálhatunk, és WC is van mellette ;)
A szállás összesen 6.000 Ft/fő (ennél alább korábbi ismeretségünk ellenére sem tudtam alkudni), amely tartalmazza a szobát (kétágyas verzió), a terembérletet szombat délelőttől vasárnap délelőttig, és a reggelit.
Terveink szerint szeretnénk benneteket (új résztvevőket, ide értve Bromberget is, aki már egy fél napot volt velünk) a szombat esti vacsorára és a sörözésre meghívni, megköszönve a részvételt. Ennek részleteit még szervezem és majd írom.

Senkit sem szeretnék további költségekbe verni, mert ami nekem, nekünk belefér/fontos nem biztos, hogy másoknak is, ezért tervezhettek úgy mindenki, hogy 6000 Ft az összköltség és semmi másra nem is kell költeni. Ugyanakkor idén is szeretnék normális kupákat átadni, és lesz még egy-két apróbb hangulatjavító, amely költséget is jelent. Ezeket én intézem, szervezem, fizetem jóval a piaci ár alatt, de aki úgy érzi, hogy belefér, teljesen önkéntes alapon keressen meg, és elmondom mibe szállhat be. Ha senki nem ad egy petákot sem, akkor sincs semmi gond, túlélem, és vissza nem fogunk lépni az előző évekhez képest!

Ez viszont kötelező: nagyon kérek mindenkit az időpontok tiszteletben tartására. Akinek gondja van bármelyik részlettel, ötlete, szabadalma van, az is keressen meg személyesen egy mailben dinnyesmKUKÁChotmail.com, próbáljuk a programot alapnak venni, aztán az élet majd kiigazítja, de ha nem vesszük alapnak, szétfolyunk és nem lesz mindenre idő... Egy dolgot tartsatok még fejben (és ezért is a túl komolykodó szervezés). Szeretnénk, ha tavasszal ugyanitt, hasonló módon rendeznénk egy nemzetközi kupát, és a mostani esemény lesz a főpróba. Ha 8-an egységesek tudunk lenni, és élvezzük is ebben a formában, akkor van remény, hogy a nagyobb esemény is menni fog. A részleteket az ivás közben megbeszéljük ;)

Én nagyon várom az egészet, akkor is, ha a 7-8 hely egyike a reális célkitűzésem! Sajna a melóm olyan, hogy decemberig minimális a szabadidőm/otthon töltött időm, de ti azért gyakoroljatok keményen, és vegyétek komolyan, hogy már alig várjuk utána a 2012-es tornát!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107493 by dinnye
Mennyit kell írnom és szerveznek, hogy ne res-es legyek? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107494 by dimetrodon
Azt nem tudom, de a @-t kivettem a címedből, hogy a spambotok ne gyűjtsék be (A KUKÁC szó nem létezik, csak én találtam ki).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107505 by bromberg
Nagyon jól hangzik.
Lebonyolítás?

Hawkz, van már amigád? Azon játszunk majd, vagy emuval?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107511 by dimetrodon

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107515 by Hawkz
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.

Sajnos az amigám még mindig nem érkezett meg Hamburgból...

Tehát a fent látható állattal játszunk.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107526 by dinnye
A lebonyolításról írunk majd részletesen, de alapvetően mindenki oda-visszavágós alapon mindenkivel (mint egy rendes bajnokságban). Az Emunak jónak kell lennie, szakik, USB-s paddal tudok játszani? és hová kell másolni a saját taktikákat PC-nél, hogy lássam őket? Oly rég nem nyomtam, hogy alap dolgokat sem tudok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107613 by Abelxavier
Hahó mindenki!

(Emu - no comment) :-X
Egyeztetés folyik épp (leginkább a fejemben)
Pénteki ottalvással nem akarok költségbe verni senkit sem.
Vonattal szombaton a net szerint 9:50-re vagyok a Keleti P.u.-on
Elvileg ti 10 körül indultok Pestről. Ha van még egy hely akkor onnan veletek mennék :)
Ha nincs 11:24 Székesfehérvári érkezés várható.
Szesz péntek d.u. menne, rokon szerencsés közelsége miatt érthető.
Pénteken még a családdal aludnék (ne legyen háború :) )
Röviden ennyi, majd még egyeztetünk. Csáó mindenki! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107615 by dimetrodon
Pénteki ottalvással nem versz költségbe, a nejem ingyen megengedi, pedig résztulajdonos a lakásban. A gyerek nem tulaj, így nem kérdeztem. Szóval, ha úgy jön ki jól, akkor már kezdek is ágyazni neked!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.264 seconds
Powered by Kunena Forum