Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2011. január

More
13 years 3 months ago #96303 by Hawkz
A többi kupameccsel mi a helyzet??
Én játszanék, csak ugye még ellenfélre várok... :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96304 by FLegby
Davkas - Dimet meccs van még illetve Bromerg - FLegby az első menetben, ezeket jövő hétvége előtt feltétlen le kell tolni, hogy pl Hawkz aki már továbbjutott, a köv hétvégén tudjon játszani :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago - 13 years 3 months ago #96309 by FLegby
Eredményeket beírtam a kupához, még este BB ellen sikerült nekem is továbblépnem


Update: készítettem a második meccsről egy összefoglalót, mert ez volt az a meccs ebben a hónapban ami a legtöbb izgalmat okozta nekem



[flash=640,500]www.youtube.com/v/sC9uwjZ8dgA?version=3[/flash]
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96377 by dinnye
Ez valóban fordulatos meccs volt... Bromberg ellen nekem sem megy a védekezés - bár én nem is lövök neki ötöt. :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96422 by bromberg
Ehhhh, számomra elég ciki ez a videó. A te érdemeid kicsit se csökkentve azért megállapítható, hogy több potyát is beszedtem. :-)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96428 by FLegby
Európai kupákban jól teljesített eddig AX és Szeszesek is, mindketten a QF-ben vannak már!

AX kerülj elő és tedd a helyére Cinek-et! (a helye nem az elődöntőben van :))
Szeszesek, hiába van 5 csillaga Defone-nak, szerintem lenyomod mint a ...., szóval HAJRÁ!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96512 by dimetrodon
Na volt ma Magyar Kupa. Davkassal és sLammával összehoztam egy 3 fős csetet, így sikerült abban megállapodni, hogy ma 5-kor lejátszák a selejtezőt, és a győztes azonnal velemi az I. fordulót. Sajnos Davkasnak új gépe támadt, és valami gond volt a progival, így a selejtező nem jött össze, ezért sLammával játszottam az I. fordulóban.

Az ifjú - de sajnos csak sporadisztikusan jelen lévő - tehetség megint remekül játszott, főleg a befejezésben minden rutint nélkülözve. Én igyekztem szépen játszani és szép gólokat rúgni (ezt azért mondom, mert sikerül ;) végül nagyon kemény párharc lett. Az eredmény:
sLamma - Dimet
1-1
0-1

Így 2-1-gyel az elődöntőben vagyok.

FLegby látom, én már nem tudom bevinni, így rád vár. Először beállítod sLammánál, hogy I. ford. Ha bent van az eredmény, akkor átrakod a 4 továbbjutót Elődöntőre (Save kell), majd a fordulóknál nyomsz egy Random Settinget, mire megcsinálja a sorsolást, de nézd meg, hogy nem rontja-e el (ha kell töröld a második értelmetlen meccseket). Ez a rész elég bugos.

Nagy meccs volt Br. ellen.
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago - 13 years 3 months ago #96518 by FLegby
Hali!


Megcsináltam.
A sorsolás már meg volt annyiban hogy Hawkz, AX és közülem randommal kisorsolta a gép AX vs Hawkz-t, de ha jól emlékszem múltkor is valami hasonló volt az elődöntőben, és mivel még nem is volt 4 résztvevő, töröltem most ezt a sorsolást...

Holnap valamikor megnyomom a gombot, amit kidob az lesz, szóval még nem tudjuk kivel, de Hawkz szombaton tud majd kupázni :)


FL.


update: megnyomtam
Hw vs AX
FL vs Dim
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96567 by Abelxavier
Hali skacok!

Szerintem istenkirály a videó Flegby, még több ilyet :)
Szeszeseket egy vérszegény 2 formán kívüli csapat esetlen gólokkal tarkított lassú szerveres meccsen győztem éppen.
Hawkz ellen nagyon fel kell szívnom magam.
ISSF-ben kiestem, de nem baj, februárban - ha minden összejön - jobban nekifekszek.
Hawkz asszem szombaton leszel, írj rám köszike.
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96569 by Hawkz
Sziasztok!

Igen, szombaton este leszek! :)
Elnézést hogy előző hétvégén nem jött össze, de megbetegedtem...
Szóval Ax, Szeszesek, bromberg és dimet ellen is tuok játszani bajnokit, ha lesztek.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum