Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2011. január

More
13 years 3 months ago #95691 by dinnye
Én vagyok, most előbb próbálok túlesni a meccseimen... A kupában van teendőm?
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95694 by Hawkz
Sziaszok!

Elég régen írtam, úgyhogy először is BUÉK, valamint gratulálok dimetnek a kisbabához, sok boldogságot és egészséget kívánva! :)

Ez a hónapom nagyon sűrű lesz (szakdolgozat, államvizsga), de mindenképpen megpróbálom lejátszani a meccseimet.
ASL-ben így most nem tudok indulni, le is mondtam.

Kupában a sorsolás mikor lesz meg?

Ma tudnék játszani, akinek jó! Aki tud, az írjon rám egy PM-et, hogy neki mikor lenne jó a mai napon.

Köszi!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95696 by FLegby
Dimet távol van, ő szervezte eddig a kupát, de lehet hogy át kell vennem, én csak munkával vagyok behavazva :)

Szóval elvileg minden NB 1-es játékos indul + Davkas!
Ennek megfelelően próbálkozom majd összedobni valamit!

Bajnokságot szókásos módon toljátok / egyeztessetek stb (én hétköznap 10 után próbálok lenni)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95702 by szesezsek
Sziasztok. A haver még mindíg nem ér rá. Küzd az újszülött lányával :).A Bl be indulok természetesen. De amúgy minden ok
és hajrá magyar-ok. ;)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95709 by szesezsek
Természetesen B.Ú.É.K. mindenkinek és én is csatlakozom. Gratulálok a kisbabához... :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95727 by dinnye
Kedves Mindnyájan!

Még nagyon január van, de szeretném elkezdeni az (első igazi) offline magyar bajnokságot. Ennek lényege, hogy egy hétvégi napon találkozzunk, és összemérjük tudásunkat, elmélkedjünk az SWOS világáról, és persze, hogy lehetőség szerint aztán berúgjunk!

Eddig kétszer szervezte meg az MSSSZ az eseményt, mindkétszer Fehérvárott, nagy sikerrel :) Itt bejáratott a hely (különtermet kapunk, olcsó, szinte üres), de természetesen az a cél, hogy mindenki ott lehessen, ezért most kikérem a véleményeteket - idővel majd az esemény önálló topikot harcol ki magának, de most kezdjük itt.

Dimet, FL, Davkas és Brom már ismeri a körülményeket.

Szóval, a magam részéről az őszt, kora télt javaslom, és a helyszín megtartását. Találkozzunk pénteken munka után (akár este) és a szombatot szánjuk a játékra, majd vasárnap utazzunk haza.

Az ehhez hasonló hozzászólásokat várom, és utána elkezdem a szervezést, úgy, hogy a legtöbbünknek jó legyen, és úgy, hogy a lehető leg költséghatékonyabban menjen a dolog. A pénz nem lehet akadály, abban az értelemben, hogy nem nagyzolunk. Az alapvető kényelem/nyugalom/szeparáltság azért persze legyen meg, tehát az eddigieknél alább nem szívesen mennék.

Jelentkezzetek!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95730 by szesezsek
Sziasztok. Részemről oké,de az igazság az hogy meg vagyok szorulva mint a satu. Nem tudom mennyibe jönne ki nekem Szegedről ez a buli. Annyi könnyítésem van (ha ez az) , hogy unokatesóm Szfehérváron él és esetleg ott meg tudom húzni magam. Persze ez részlet kérdés. A lényeg az hogy az utazás mennyibe lenne. Elvileg nekem ok. Sziasztok.
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95734 by FLegby
Az Offline bajnokágot maximálisan támogatom, mint eddig is, és remélem hogy minden résztvevő mindkét játékban elindul a versenyszellem miatt, függetlenül az esélyektől :)

Az időpont kiválasztásakor annyi kérésem van, hogy vegyük figyelembe, hogy ebben az évben Bulgária lesz a VB helyszíne, ami repülővel relatív olcsón és kényelmesen megközelíthető. Ennek az eseménynek már fix dátuma van 07.29-31-es hétvége



Ezen kívül hír hogy megvannak a nemzetközi kupák sorsolásai:
CHAMPIONS LEAGUE

GROUP B
Playaveli (GER)
Blazej_Bdg (POL)
Zef2009 (POR)
Szeszesek (HUN)


ISSF CUP


GROUP C
Patryksl (POL)
AndYpsilon (GER)
AbelXavier (HUN)
Jonathant (EUR)



Csak keményen, és hajrá!

The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95744 by dinnye
Ok, Szeszesek. Mint mondtam, a pénz nem számíthat, ha nagy szobákat bérünk, akkor fejenként minimális lesz a szállásköltség. Tőlem lehet egyébként Makón is, de ez a többiek jóváhagyását igényli.
FLegby, vettem az adást, de Dimettől várjuk meg, neki nem jobb-e az ősz. Nyugodtan lehet ez a vb után, nem?
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95747 by bromberg
Nekem van egy újabb eretnek gondolatom. :-)
Mi lenne, ha szétválasztanánk a pc-t és amigát és az egyik tavasszal lenne a másik ősszel?

The topic has been locked.
Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum