Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2011. január

More
13 years 3 months ago - 13 years 3 months ago #95826 by dimetrodon
Rock elvállalta, hogy csinálja most helyetem az Eu vs. Hun-t, mint ahogy FLegby az NBI-et. Kérdezi Rock, hogy ki nevezne tőlünk. Szerintem FLegby postold, hogy mi mind megyünk. Nem?

www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=20757.1
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago - 13 years 3 months ago #95830 by dimetrodon
Elindult a Magyar Kupa, megint kilencen, megint mázlim van a sorsolásnál, a mesterek megint összecsapnak. Egy változás van: A döntő és a bronzmeccs az csk 1 meccs + hosszabbítás + 11-esek! A többi marad 2+hossz.+11-esek. Aztán februárra megszavazzuk, hogy melyik jobb, az 1 meccs, vagy a 2 a helyosztókon.

Eredményeket ide a topikba lehet postolni. Itt vannak a párosítások:

www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1496
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95886 by FLegby
ÓRIÁSI GRATULÁCIÓ SZESZESEKNEK!

sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1494 rid=5900 gid=2

6 meccsből 4-et tudod hozni ilyen csoportban ráadásul +9-es gólkülönbséggel! ÓRIÁSI!

Amennyiben a Blazej vs Playa meccs normális eredményeket hoz, a 2. hely már zsebben van! Szép eredmény!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95889 by szesezsek
:) Köszi Flegby. Az lenne a legjobb ha 2 x lenne. Első lennék a csoportba. Vagy ha oda vissza vernék egymást de playa jobban elverné blazejt mint ahogyan kikap akkor is jobb a gólkülömbségem. Reszkettem is rendesen amikor nyomtam. :) Köszi még 1szer. Hajrá magyarok!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95909 by szesezsek
Sziasztok. Örömmel közlöm hogy playaveli és blazej után elkaptam bobbiebobrast az asl - be 3-2 4-1 re. Ez azért is különösen fontos számomra mert anno volt hogy elvertem és azt írta hogy csak azért nyertem mert szaggatott a játék és amúgy ha nem szaggatna nem tudnám megverni. A 9. helyen vagyok!!! Bár ha most valaki elkap sok pontot kap értem :). Hajrá magyarok!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95910 by FLegby
Ahogy IRC-en beszéltük, újabb nagy bravúr, grat!

Remélem minden nemzetközi meccsed ennyire jó fog menni, és akkor megnyílhat még 1-2 hely a nezetközi kvalifikációhoz! Na persze ehhez AX-nek is oda kell tennie magát megint az ISSF kupában!


Hajrá!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95911 by Hawkz
Magyar Kupa 1. forduló eredmények:

Hawkz - Dinnye 3-0
Dinnye - Hawkz 0-1

Továbbjutott Hawkz összesítésben 4-0al.
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96003 by dinnye
Valóban így volt! :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96101 by Davkas
Sziasztok! Eléggé be voltam havazva mostanában, úgyhogy a fórumot is hanyagoltam sajnos. Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez! Megpróbálok a héten (ma, szerda, csütörtök, péntek) 17 után lenni, hogy lenyomhassuk a kupameccseket! SLamma, neked mikor lenne jó?
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #96119 by Abelxavier
Sziasztok!

Gratu szeszesek! Kupában megint tali :)
Írj rám. köszi Üdv!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum