Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2011. január

More
13 years 3 months ago #95748 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95749 by dimetrodon

Nekem van egy újabb eretnek gondolatom. :-)
Mi lenne, ha szétválasztanánk a pc-t és amigát és az egyik tavasszal lenne a másik ősszel?


Sokkal drágább lenne Szeszeseknek (és mindenkinek) 2-re jönni.
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95756 by dinnye
Az egyiket lenyomjuk délelőtt, a másikat délután, és akkor Brombergnek is igaza lesz abban, hogy ne kelljen két éjszakát maradni! (aki meg ráér, az marad egy éjszakát pluszban)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95759 by dimetrodon
Szeszesek és AX nagyot alkotott decemberben a nemzetközi porondon! A 12. havi koeficiensek:
Németo.: 17,000
Lengyelo.: 15,333
Magyaro.: 11,000
Olaszo.: 10,500
Európa: 5,750
Portugália: 5,600

Bravó!

Mindig az előző 5 szezon számít, ha így termelünk, akkor március-áprilisra már több helyünk lesz.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95766 by szesezsek
thx. Most kicsit nehezebb lesz bár Zef-et hazaküldtem 3-1 8-1 el :)
Nekem minden megoldás jó . Ha már ott vagyok mind1. ;)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95768 by FLegby
Dinnye, ősz-télelő legyen feltétlen és a konkrét javaslatom pontosan az lenne, hogy a VB után legyen, akár megyünk oda akár nem.
Nyáron SWOS-nál sztem mindenki fog jobb dolgot találni, eddigi tapasztalatom alapján akkor egyébként is csökken az álltalános aktivitás - talán ezért is rendezik akkor a VB-t mindig...

Szóval legyen oct-nov a cél kb sztem és én is az egyben tudjuk le mellett vagyok, nehogy valaki azért ne tudjon jöjnni mert 2 alkalommal utazni és megszállni már sokba kerülne.

Még azt is megkockáztatom, hogy aki a legtöbb online bajnokit nyeri addig, az jöhetne ingyen vagy 50% kedvetménnyel :)
Ebben az esetben a második is kapjon 25% kedvezményt!

(persze ez a közösség akaratától függ)


The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95773 by Abelxavier
Halihó!

Bocsika a késésért, sok a meló, túlóra, a kisasszonynak meg kérvényt kell benyújtani egy 20 perces alvásra is :)
Gratu Dimet, majd meg tudod te is milyen egyszerű swosozni baba mellett! :))))))
Mindenkinek BÚÉK! Hétvégén leszek, írjatok rám (magyar chaten is leszek Dimet :) )
Mindenkinek sok sikert, lesz meccs idén is!
Bulgária jöhet, kemény meccs lesz itthon, de egyszer élünk :)

Ãœdv mindenkinek!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95792 by szesezsek
Na Hi! A cl be elkaptam playavelit 2-1 re a második meccsen 0-1 nél éppen a gólvonalról mentett így sajna az maradt 0-1 de nem reménytelen így a csoportom. :) Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95797 by FLegby
Nagy király vagy!!! :) Hajrá!

Nekem az ASL szezonom indult elképesztően jól, kb most állok 8 meccs után annyi ponttal amennyit összesen sem vártam magamtól, nagyon bízom benne, hogy ezt a szintet tudom tartani, a többiek pedig nem erősödnek!
Szintén nagy eredménynek tartom, hogy 2 ínséges szezon után sikerült 2 meccsen is - szerencsével - de elkapanom Bromberget a nemzeti bajnokságban, így az is jól indult most!

A végére még annyit hogy Schulle ellen is sikerült egy 2-2t hoznom ooo- ban, amit szintén értékelhetőnek tartok saját szintemen :)


HAJRÁ mindneki!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #95822 by szesezsek
Nagyon nagy királyság. Gratulálok! :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.350 seconds
Powered by Kunena Forum