Nemzeti Bajnokság 2010. november

More
13 years 5 months ago #93855 by FLegby
Délután vagy este, még nem tudom pontosan mert vendégség lesz ma...
Neked van olyan időpont amikor tuti nem leszel? Mert akkor próbálok majd nem akkor lenni!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93893 by dimetrodon
A kupában mi legyen, ha a két meccs nem hoz döntést (away goal off mindenképpen), hosszabítás? 11-esek? újrajátszás?
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #93896 by dimetrodon
Gyerekek, az imént majdnem elhunytam, nem szívbetegnek való ez a játék! :D a következő esett:
ASL-kupa, sajnos csak 9 induló. Az első körben én vagyok szabadnapos, aminek nem örülök, mert én csak egy jót akartam játszani, az ingyen továbbjutás nem élmény. Sok esélyem nem volt, mindössze 2 gyenge játékos nevezett, utána én és bromberg kb. a többiek nagymenők.

A második körre kikaptam ulg81-et, aki csaknem 1800SRN-nel bír, és az előző körön 12-2-vel lépett túl. Mondom neki, hogy próbálok nagyobb ellenállást mutatni. Mosolygott, hogy csak mázli volt az előző. Persze, a 12-2 mázli...

Első félidő, 1. perc közép neki, gól, 3. perc 1-1, 7. perc 2-1 oda, de nem volt több ellenszer, 5-1-re elment, ennyi volt a félidő. Megpróbáltam összekapni magam, hogy legalább rosszabb ne legyen, mint 12-2. Ez sikerült is. Elkezdtem játszani, és nyert, de 6-5-re felálltam. Jött a visszavágó. Folyton vezettem, folyton egyenlített, de továbbra is nagyon ment a játék. Egyszer talán vezetett is, éreztem nem lesz meg. De meglett, 5-4 ide! Összesítésben 10-10, jött a hosszabbítás. Itt már nem volt megállás, 8-4-re hoztam a meccset. Összesítésben 13-10, életem meccse de tényleg. A pulzusom volt vagy 250 a végére.

Lehet, hogy jók a brazilok? Tegnap váltottam rájuk.

Na, most jön a döntő, egy hármas csoport, ellenfelek Lobo és Djowger. Jó vicc! :)

(update: Dj lemosott, de Lobo ellen egy 5-0-ás vereség után egy olyan 3-2-es vereség jött, hogy a 89.ben volt egy ordító helyzetem. Ez nekem nagy eredmény, bronz az ASL-kupában. :)
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93912 by dimetrodon
Srácok!

Az, hogy Dinnye le tudta játszani a meccsét Hawkz (és Szeszesek) ellen egyfelől nagyon örömteli. Másfelől 2 szempontból speciális helyzetet termet:

1. Hétfő és kedd áll a rendelkezésre, hogy lejátsza a meccseit! (Még egy FL-Szesz is hiányzik). AX, FL, Br, és én is egyeztessünk ezerrel, hogy összejöjjön. Dinnye, írd meg mikor tudsz játszani.

2. Ha nem tudja minden meccsét lenyomni, és ha ez a dobogó sorsát befolyásolja, (ti. hogy kivel játszott Dinnye és kivel nem) akkor törölni fogom, hogy ne szülessen fals eredmény. Ha AX ellen lenyomja, akkor az már tkp. elég lesz ez ellen. A véleményem, hogyha csak a III. utáni helyeket befolyásolja, akkor csak azért ne töröljük. De ebben a ti véleményetek is számít. Engem nem zavar, ha emiatt hátrébb végzek, de más lehet, hogy nem így van vele. (Tkp. Flegbyvel fordulhat még elő rajtam kívül).
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93913 by FLegby
csak akkor töröljed, ha a dobogós helyezésekbe beleszól, egyébként nem kell sztem.

az ASL kupához gratulálok, én is örülnék ott egy 3. helynek :)
ULG elleni meccs óriási lehetett :)
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93915 by dinnye
Sziasztok!
Köszönöm a türelmet. Ma 17 órától az El Classicóig, holnap szintén kb. 5-től. Ha sikerül, játsszuk le a meccseket!

The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #93916 by Hawkz
Az ASL-re itt fórumban kell jelentkezni, alapból mindenkit az aktuális legalacsonyabb szintről indítanak.

Azt hiszem 1 hónapot lehet kihagyni büntetés nélkül, ha többet hagysz ki, akkor visszakerülsz az aktuális legalsóba. (január elején ha tudod hogy nem tudsz majd játszani, akkor illik ugyanitt jelezni ezt):
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4872.0


The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93917 by FLegby
basszameg Hawkz :)


sry rosszra nyomtam, fura is volt a felület, véletlenül a te kommentedet írtam át, válaszként a kérdésidra... FAIL!

elnézést, kérlek hogy az NB-vel kapcs véleményedet írd meg még1x, köszönöm!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93918 by Hawkz
:D :D

Naszóval, újra:

1. Én a jelenlegi lebonyolítási rendszerre szavazok az NB1-ben, azaz a 2 meccses párharcokra.
2. A kupát nagyon jó ötletnek tartom, ugyanakkor a kupa így alapból plusz meccseket jelent, talán ezért is nem kéne a 4 meccses bajnoki rendszer. Szóval a kupát támogatom!
3. Dinnyének szerintem is csak akkor töröljük az eredményeit, ha a le nem játszott meccsek a dobogós helyeket befolyásolnák. De remélem mindenkivel le tudja játszani a visszalévő meccseit.

+1: Szeretnék indulni decemberben az ASL-ben, de januárban valószínűleg már nem lesz elég időm arra, hogy akkor is induljak. Hol tudok jelentkezni az ASL-re, illetve von-e valamilyen szankciókat maga utána, ha januárban viszont már nem tudok játszani?

No erre az utolsó kérdésemre válaszolt az imént Flegby, amivel kitörölte az eredeti hozzászólásomat. :D
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93921 by dimetrodon
Olvasd el a leírást, ott pontosan le van írva a jelentkezés módja. (Ha nem világos segítek ;) )

A legalsó osztályban nincs szigorú 100% követelmény. Probléma akkor lenne, ha feljutsz, akkor 2 dolgot tehetsz:
1. Kéred, hogy szeretnél kiszállni.
2. Kéred, hogy ne juss föl, mert nem 100%, hogy 100% leszel.
Egyik esetben sincs szankció.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.282 seconds
Powered by Kunena Forum