Nemzeti Bajnokság 2010. november

More
13 years 5 months ago #93209 by bromberg
igyekszem :-)
de ha lobo, animatore, djowger és paczek lejátssza az összes meccsét, akkor semmi esélyem.

most menjetek fel az asl3-ból, mert decemberben mennek ők :-))
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93210 by FLegby
nekem úgy tűnik már sikerült is!

AX-nek talán nem annyira negy eredmény, szerintem neki alap, hogy ASL1-ben vagy esetleg 2-ben játszik :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 5 months ago #93426 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság 2010. november
Sziasztok. Én ma du és este leszek. Szomorúan látom fogyatkozunk... :(
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93429 by dimetrodon
Júliusban 2 magyar volt. Nem fogyatkozunk, hanem növekszünk. ;)
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93467 by FLegby
Sztem no para, akinek nincsen ideje, vagy nem jön be neki, azt nem is szabad erőltetni!

De örömmel látom hogy pl Bromberg a jelenleg nagyon erős ASL4-ben - saját véleményem szerint - fantasztikusan helyt állt eddig! Ha most nem is, de ugyanilyen teljesítménnyel meg lesz az ASL3 a köv szezonban!

AX-nek és nekem sikerült az ASL2-be való feljutás - ami inkább nekem eredmény. :)

Dimet hozta a szokásosnak nevezhetőt, stabilan ASL3 közepé, sztem ez a baba érkezése miatt decemberben sem lesz jobb, de talán jan-febr már ő is fellép az ASL2-be.

Kizárólg NB-ben játszó hawkz, elég szép mutatóval rendelkezik, leginkább ooo meccseknek köszönhetően, ahol szinte válogatás nélkül bárkit meg tud verni.

Dinnye pedig reméljük nem kopik ki mint a többiek, persze ehhez gondolom az kell, hogy az NB-ben sikeresebben szerepeljen mint az előző szezonban.

Szeszesek pedig mint egyedüli magyar ostromolja az ASL premier ligájának trónját, remélem a közeljövőben sikerül elhódítani, óriási dolog lenne!


Az AX vs. Szeszesek meccs eldönti ki indulhat elsőként az NB-ből kvalifikálva magát a BL-ben!
Hajrá!

The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 5 months ago #93471 by szesezsek
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93474 by dimetrodon
Bromberg szerintem is remekül szerepel, és még az sem kizárt, hogy feljut, mert lesznek extra kiesők az ASL3-ból!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93495 by bromberg
Kösz srácok, de én egyáltalán nem vagyok elégedett. Több olyan meccset elbuktam, amit hoznom kellett volna. Volt néhány bravúr is, de a top20-asok ellen semmi esélyem. :-)
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93496 by dimetrodon
Telhetetlen vagy, de gondolom ez vissz előre. A hónap legtöbbet fejlődő versenyzője itthon biztosan te vagy.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #93497 by dimetrodon
2 válogatott meccs lement:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19798.0

Hawkz hozta, ahogy kell, nekem az 1-1 pont kis bravúr.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.275 seconds
Powered by Kunena Forum