Nemzeti Bajnokság 2010. november

More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #92315 by dimetrodon
A szezon és minden egyéb.

A régi dolgok:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19475.0
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92321 by FLegby
NOTIFY gombra kattintsatok rá 1 alkalommal, hogy menjen a levél ha van történés!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92365 by bromberg
Sziasztok!

Ma 17.30-18.30. között tudok játszani azokkal, akiknek általában nem jó este 10 után.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92375 by FLegby
én nem leszek a hét végéig...
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92415 by dimetrodon
Na, alakul a válogatott meccs párosítása! Az első 5-nek megvan a párja, itt olvashatjátok a 2. hsz-ban:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19798.0

Érdekesen alakultak a dolgok odaát Európában. :) Retrievingnek, aki elég erős (2200 SRN körüli) játékos oktbóerben nem volt jó a netje, így a tabella végén végzett (az ő fejesgólját küldtem el páratoknak). Így a mi 6.-7. vagy 8. helyezettünknek izgi meccse lesz! :) Én mondjuk 4 tétmeccsből 2x X-eltem vele, tehát nem lehetetlen.

Az első 5 már szervezheti is a meccsét! Oda-vissza, 2 OOO, a végén valamelyik postol a fenti topikba.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #92416 by dimetrodon
Októberben az elején nem törődtem az ASL3-mal, fáradtam oda nem figyelve is lenyomtam a meccseket, mondván, hogy az NB I. számít. Aztán összekaptam magam, mert sejtettem, hogy lesz ASL4 és nem akartam kiesni. Na most látom, hogy jól igyekeztem, mert Brombergenek kutyanehéz dolga lesz feljutni. Ez azért nem baj, mert viszont itt is nagyon erős meccsi lesznek, és majd dec. simán.

AX-FLegby és én meg jobb, ha most leszünk első 3, mert lentről jönnek...

Egyébként ASL végeredmények októberből:
Szeszesek ASL1 - 5.
FLegby ASL3 - 5.
Dimetrodon ASL 3 - 7.
AbelXavier ASL3 - 11.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92445 by dinnye
Sziasztok!
Lehet, hogy nem itt kellene írni, de le kell mondjam a prágai utat. Dolgozom, de közben meg is fáztam. Azt hiszem inkább pihennék jövő hétvégén. Az új szezonra természetesen nevezek!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #92449 by dimetrodon
De, ez a jó topik. Egyelőre nincs akkora magyar közösség, hogy témánként nyissunk újat. Tehát, amíg meg nem szaporodunk, mindig az aktuális topikba jöhet minden SWOS-környéki téma, hacsak nem valami egészen extrém, külön topikot kívánó valami.




A szabályok szerint, aki külön nem jelzi, az automatikusan bekerül a köv. szezonba, ha azt végigjátszotta (AX és Davkas is). Elég azt jelezni, ha valaki újonnan akar beszállni vagy ki akar szállni.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92549 by dimetrodon
Na, Dinnye kikapta! :) Az Európaliga 6. elpárolgott, jóideje nem online. A 7. egy 601 SRN-es horvát srác (jófej), a 8. a hátrafejelős főlt is szerző Retrieving, 2240 SRN-nel, ugyanis rossz volt a netje, és ezért csak 2 meccset tudott októberben lejátszani. Hosszas hezitálás után a horvát srác válogatott lett (azért volt kérdés, mert egy ideje nem válaszolt). Így a 6. kiszállása miatt eggyel tolódtak, így Dinnyéjé a dicsőség, hogy a legfixebb 0 pontért megközdjön, míg Bromberg szállíthatja a 2-t. Amit a Szeszesek meccs után el is várunk!

Egyébként Retri elég jó fej (és kis részt magyar), és ellenem nagyon rendesen játszott, így négy tétmeccsünkból asszem kétszer is tudtam X-et hozni.

Az első 7 játékos párja tehát már megvan! Még egy spanyol sráctól picit várunk válaszra, ettől függ, hogy 8-an vagy 9-en lesznek, azaz Davkas biztos, hogy játszik, Apetour még nem tudható, hogy tétmeccset, vagy az egyik új játékossal bemutató meccset.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92556 by dimetrodon
Rock Rollal abban állapodtunk meg, hogy a hétlegvégéig adunk haladékot, tehát akkor fog eldőlni Davkas és Apetour meccse.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.233 seconds
Powered by Kunena Forum