Nemzeti Bajnokság 2010. november

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 5 months ago #92602 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság 2010. november
Sziasztok! Az előző szezonba megnyertem a magyar bajnokságot. Nem kellett volna indulnom a bajnokok ligájába? Nem vagyok benne :(
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92605 by dimetrodon
Már beszéltünk róla IRC-n is. Az első szezonra egy nemzeti bajnokság még nem kap BL (CL) és ISSF-kupa (ISSF cup) indulási lehetőséget, ehhez stabilan létező bajnokságnak kell lennie. A limitet 2 hónapban határozták anno meg, tehát a novemberi helyezések alapján már járni fog BL- és kupaindulás decemberre. Elvileg 1-1 helyet fogunk kapni, bár pár dolog pont átalakulóban van arrafelé a nemezetközi szövetségnél.

Azaz nincs más dolgod, mint megnyerni a novemberit is. :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 5 months ago #92608 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság 2010. november
:) most piszkos sz*rul nyomom :( hajrá magyarok!
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92614 by FLegby
bromberg mostanában elég jó eredményeket hoz :)
remélem ez a második szezon már jól felborul majd :)
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92627 by FLegby
Dimet:
- ha már ez a szezon is kvalifikáció a nemzetközi kupákra, akkor kellene magyar kupát is szerveznünk
- másik kevésbbé ide tartozoó, hogy kellenének az offilne bajnokság replay filejai
- ha a kupára nem érsz rá mint szervező, akkor öszerakom csak szólj mi a helyzet
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92629 by dimetrodon
A legtöbb ligában nincs külön kupa, a 2. helyezett kvailifikálja magát a bajnokságból. Hosszabb távon én a kupa mellett vagyok, de most még komoly gond lesz a nem rendszeresen játszóknak lenyomni a bajnokságot, ne hozzunk be plusz kötelességet addig. Szerintem.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92643 by FLegby
jaok, nem tudtam hogy igy van, mert láttam az olasz kupát is meghirdették, de akkor legyen így!
a helyekez biztos erre a szezonra kapjuk?
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92644 by dimetrodon
Igen, de mindennek pontosan utánanézek mégyegyszer.
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92708 by bromberg
Prága nekem is almás lett. Sokat gondolkoztam, hogyan lehetne összehozni, aztán a hétvégén levert a lábamról egy vírus, jelenleg beteg vagyok, így nem is megyek. :-(
The topic has been locked.
More
13 years 5 months ago #92724 by dimetrodon
Na, srácok elkövettem az első elbaszásomat, igaz szerencsére semmi menthetetlen. Igazából AbelXavier hibázott egyet először, mert bevitte az ASL meccsünket NB1-nek, de én ezt tetéztem... A lényeg, hogy bekerült egy nem lejátszott 4-1-es vereségem az NB1-be AX javára.

A következő a helyzet és a tennivaló, hogy visszaállítsuk a helyes állapotokat:
Két párosítás meccseit be kell újra vinni:
AX - Hawkz (2-1, 2-2)
FL-Dimet (1-0, 2-1)

Megj.: AX Hawkz-tól és tőlem, FL pedig tőlem kap egy kis ajándék SRN-t, de megérdemlem, figyelni kéne. AX nem érdemli meg, és Hawkz-tól elnézést, mert ő aztán nem csinált semmit se rosszul. (Van illegális megoldás, ha valakit nagyon zavar a dolog, de csak, ha nagyon.)

Mégegyszer sorry!

Itt jegyezném meg, hogy a héten már nem-igen leszek, többnyire a Mátrában lehet megtalálni.

(Ha legközelebb hasonló félreregisztrálás lesz, akkor, ha a bajnokság elején vagyunk, mint most, akkor ugyanígy törlés újrafelvétel lesz a megoldás, ha nem az eljén, akkor viszont fejben módosítjuk a tabellát, mert ha 2-3-nál több párost kell emiatt felvinni újra, az már nagyon elkezdi torzítani a dolgokat. Az utóbbi is teljesen járható út. Most a 2 érinett páros miatt még ezt választottam.)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.253 seconds
Powered by Kunena Forum