Re: Turniej z przymróżniem oka...

More
15 years 11 months ago - 15 years 7 months ago #41689 by Lord Pablo
Witaj SENSIBLO-MANIAKU. Jak by tu zacząć.... hmmm. A więc - każdy z nas ma zaszczyt grania w Ligę Polską, Puchar LIgi, Puchar Przyszłych Mistrzów oraz co jakiś czas wypuszczane są turnieje np. Wschód Zachód, Baranek albo Północ Południe lub obecnie grane Mistrzostwa Polski Parami. Ja czekałem cierpliwie w kolejce by móc również coś zorganizować. Jeżeli niema nikt nic przeciwko po turnieju Foki chciałbym wypuścić swój Turniej. (Niewiem jak wy ale ja bez Sensibla żyć nie mogę)


Więc tak - jak już wcześniej wspomniałem zasady będą nieco inne niż zazwyczaj. Warunkiem startu jest 100% w MPP oraz nienaganna frekwencja w lidze i pucharach. Gdyż szukanie tygodniami rywali mija się z celem zabawy. Teraz tak gramy JEDNĄ LIGE ilość liczę na około 16-25 graczy. Nie chciałbym abyśmy grali REALEM BRAZYLIĄ WŁOCHAMI itd... Bo te drużyny używamy na co dzień w lidze. Chciałbym byśmy grali również mocnymi drużynami ale troszkę mniej używane.

Teraz charakterystyka LIGI... Zabawa polegała by na tym że nie ważne ile punktów zdobędziesz, lecz ile strzelisz i ile stracisz. Twój BILANS bramkowy będzie się liczył w ostatecznym rozrachunku. Oczywiście wypuszczał bym wam powiedzmy raz dziennie dodatkową tabelę, która ustawiła by kolejność według różnicy bramek a nie punktów.

Więc tak panowie - murujcie dostęp do swojej bramki, wzmacniajcie swój atak - bo w tym turnieju 1-0 da wam jeden punkcik. Więc jak chcecie pokonać Fokę, Lobo, Bobiego itd...to najlepiej 10-0 zyskacie wtedy 10 punkcików...

Zwycięzcą KONKURSU na najfajniejszą nazwę wygrał SPANKIN który już poczuł uścisk dłoni L.Kaczyńskiego oraz pocałunek jego prześlicznej małżonki. W przypadku zbyt wielu zgłoszeń Niestety konieczna będzie selekcja za co z góry przepraszam. W selekcji pomógł by mi Pączek który o tym jeszcze niewie...

KTO CHCE SIE DOPISAĆ info do PABLO - gramy następującymi drużynami

AS ROMA, INTER MEDIOLAN, TOTTENHAM, AC MILAN, AC PARMA, NEWCASTLE UNITED, BAYERN MONACHIUM, LAZIO, MANCHESTER UNITED, DEPORTIVO LA CORUNA, PARIS ST. GERMAIN, BORUSIA DORTMUND, ATHLETIC MINEIRO, MIDLESBROUGH, VFB STUTTGART, SAO PAULO,

LINK DO TABELI
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=881

LINK DO WYNIKÓW
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=7141.60

DYSK SAVE poniżej na żÃ³łtym kolorze pod kreską
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago - 15 years 5 months ago #49785 by Lord Pablo
WSZYSTKO JEST GOTOWE ale START!!! DYSK SAVE TABELA i coś tam jeszcze są w PIERWSZYM POŚCIE powyżej

Wystarczy na IRCU wpisać skrypt !worek i zobaczycie link do tabeli, do dysku save i do wpisywania wyników.
Większość z was wie ale jeżeli ktoś nie bardzo wie co z DYSKIEM SAVE zrobić to mowię że nalezy go skopiować do Amiga SWOS\Disks jeżeli chcesz powrócić do oryginalnego Dysku wystarczy zrobić UPDATE SAVE DYSK



Kto nie dogra - BANUJE bez zawachania

PANOWIE żeby było śmiesznie gramy po 3 MECZE


X3

X3

pamiętajcie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49946 by Lord Pablo
PABLO CINEK 4-2 1-3 0-4

PABLO LECHA 3-1 2-4 3-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49950 by domenechu
Domenechu - Tomasz 5:3 , 3:4 , 2:2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49951 by Darecki-OKS
Darecki ---- Tomasz 1-0 , 3-2 , 0-1 ;p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49954 by Lord Pablo
PABLO BASTO 2-1 1-4 3-3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49955 by domenechu
Domenechu - cinek 2:0 , 3:5 , 0:7

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49956 by Basto_PL
Basto vs Yesiu

3:0 6:2 6:3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49959 by stellozza
stellozza vs cinek
3;3 1;3 4;0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49960 by tomasz82
tomasz oliustka 4-2 7-3 5-3

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.250 seconds
Powered by Kunena Forum