Pytania o nowy (styczniowy) sezon

More
16 years 4 months ago #33152 by Zalek
Cześć

Mam pytanie, które mnie nurtuje, jako że chciałbym zagrać od stycznie w lidze. Czy grać się tam będzie już nową wersją AmigaSWOS, tą z połączeniem P2P? Bo dla mnie (a może innych chętnych też) jest to ważna informacja, gdyż ta wersja działa na moim łączu o niebo lepiej od wersji serwerowej.
Przy okazji mam tez pytanie o drużyny, którymi się gra - czy gramy na oryginalnych składach czy na którymś dysku z edytowanymi drużynami oraz czy drużynę wybieram sobie przed każdym meczem jaką chcę i ze wszystkich dostępnych, czy też są jakieś ograniczenia (ligi, reprezentacje, custom)?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33153 by ruichi
gramy juz wlasciwie tylko nowa wersja...
a co do druzyn...
REGULAMIN LIGI POLSKIEJ!!
1.4. Drużyny: Wybór dowolny

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33157 by Zalek
No to jeśli tylko nową wersją to wchodzę w to :-) A regulamin czytałem, ale nie ma tam na 100% sprecyzowanej kwestii czy wybór jest przed każdym meczem czy raz na sezon, a już wcale nie jest wspomniane na jakich składach się gra...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33162 by Foka
Na dostępnych w wersji z której korzystamy grając - to oczywiste. A skoro wybór wolny to przed każdym meczem. Nie wszystko musi być napisane słowo w słowo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33259 by cinek

Cześć

Mam pytanie, które mnie nurtuje, jako że chciałbym zagrać od stycznie w lidze. Czy grać się tam będzie już nową wersją AmigaSWOS, tą z połączeniem P2P? Bo dla mnie (a może innych chętnych też) jest to ważna informacja, gdyż ta wersja działa na moim łączu o niebo lepiej od wersji serwerowej.
Przy okazji mam tez pytanie o drużyny, którymi się gra - czy gramy na oryginalnych składach czy na którymś dysku z edytowanymi drużynami oraz czy drużynę wybieram sobie przed każdym meczem jaką chcę i ze wszystkich dostępnych, czy też są jakieś ograniczenia (ligi, reprezentacje, custom)?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Nie tylko ty masz taki problem :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.171 seconds
Powered by Kunena Forum