Propozycje do regulaminu.

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29127 by Foka
Towarzysze. Potrzebna jest reforma. Obawiam się, że dłużej już nie wytrzyma opcja grania tylko do 3ej ligi. Jest nas dużo .... nie może być tak, że na 36 osób w 3ej lidze awans uzyska maksimum 4ech graczy. To przed czym się broniłem rękoma i nogami - 4 liga - nadchodzi. Teraz czekam na propozycje sensowne. Jak to rozwiązać od następnego sezonu. 3 liga jedna grupa ?? Kto się utrzyma, a kto spadnie.
Druga propozycja. Są gracze słabsi, ale waleczni. Nie mają szans na awans do drugiej ligi, ale nie zasługują na użeranie się miesiąc w miesiąc z graczami nowymi, którym często po pierwszych meczach przechodzi ochota do gry. Chce od nowego sezonu wprowadzić coś, co kiedyś proponował już Mario .... Liga Juniorów. Grałby w niej każdy nowy i Ci, co nie spełniliby w poprzednich sezonach wymogów frekwencyjnych. Awans z niej mógłby dostać każdy, nieważne wyniki. Jedyny warunek frekwencja. Nawt ostatni gracz mógł by awansować jeśli miałby wysoką frekwencję,
Zmiana trzecia.
Od nowego sezonu przyjmuje propozycje Bobbiego.
Do 10ego trzeba będzie rozegrać 10 gier a do 20ego 20.

PROSZĘ O WYPOWIEDŹ KAŻDEGO UCZESTNIKA ROZGRYWEK LIGI POLSKIEJ. TWÓRZMY TĄ LIGĘ RAZEM!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29131 by ruichi
Ach reformy, reformy :)
1) Co do 3 ligi to proponuje zrobic 2 po 10 x4. Tak jak 1 i 2 liga sa po 10x4 tak i 3 byc powinna. Problemem jest, jak to rozwiazac od razu w przyszlym sezonie, bo przeciez w polowie rozgrywek nie bardzo chyba mozna zrzucic ludzi do 4, bo nic takiego przed sezonem o tym nie bylo. Dlatego tez,
1a) wiem ze beda glosy NIENIENIE, ale jednak chce chociaz poruszyc ten temat, jestem za druga grupa w drugiej lidze - powod jest jeden i prozaiczny. Mysle, ze mamy wystarczajaco duzo graczy, ktorzy na 2 lige zasluguja. W tym sezonie po prostu spadnie 2 graczy z 2 ligi do 3, a 12 czyli 4 najlepszych z 3 grup wejdzie do 2 - bez barazy - no chyba ze musza byc baraze. Powstanie 2 gr 2 ligi rozladuje troche 3 lige i nikt z niej nie bedzie musial spadac do 4 od nowego sezonu.
1b) jesli pomysl z 2gr 2 ligi nie jest trafiony, a liga 4 powstac musi to w 3 lidze obecnie gra 12+12+11 graczy czyli 35. Uwazam, ze podzial na 2 grupy jest optymalny, bo latwiej sie robi baraze. Wiec 17 i 18 osob w nastepnym sezonie w 3 lidze (pewnie i tak ktos odpadnie) po 2 mecze przejsciowo. W tym sezonie do 4 ligi, nikt spasc nie moze, wiec takie rozwiazanie tez nie jest zle. I dopiero od nastepnego sezonu, czyli grudniowego nieco te grupy odchudzic , czyli zrobic 4 lige - zostawic w 3 dwie grupy po 10, a niestety reszta by grala w 4 - tez 1 lub 2 grupy.

2) liga juniorow - nie wiem, czy dobrze zrozumialem, ze LJ bylaby zapleczem 4 ligi? I awans uzyskiwali by ludzie, ktorzy widac ze graja i chce grac dalej? Jestem za...

3) Rekami i nogami jestem za!

4)Przy powstaniu 4 ligi PPM laczy ligi 3 i 4?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29133 by Wodiczko
Wg mnie wtedy ppm musi objac 3 i 4 lige....

zgadzam sie z wersja ruichi, ze 2 grupy w 2 lidze byc powinny...ale co do zasad selekcji sie nie mieszam... no i of korz jesli robimy 4 lige, to moze dla nich tez oddzielny cup ? :))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.205 seconds
Powered by Kunena Forum