Re: PUCHAR PRZYSZLYCH MISTRZOW

More
16 years 6 months ago #28977 by PIOOTREK86
w gr b tez awans uzyskala osoba ktora Tylko i wylacznie dzieki anulowaniu kilku meczow ma komplet meczow i wiecej ptk niz np ja(chociaz przed anulowaniem bylem na 3 miejscu wiec nie premiowanym awansem) tak wiec rozwiazanie nie bylo sprawiedliwe
regulamin powinien zostac dopracowany bo tak wyglada jakby awanse zostaly rozdane po znajomosci :)
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #28978 by Intermario
System poprzez ktory usuniecie gracza zmienia uklad tabeli odnosi sie rowniez do LIG, wiec niejendokrotnie taka sytuacja powodowala zmiane w tabeli - pamietajcie o tym :)
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #28980 by lobo
Replied by lobo on topic Re: PUCHAR PRZYSZLYCH MISTRZOW
Powtarzam raz jeszcze.

Wyniki graczy ktorzy rozegrali 2-3 spotkania nie beda brane pod uwage, gdyz sa to gracze ktorzy zlali sobie rozgrywki i nie zalezalo im na ich ukonczeniu. Gracze zostali ukarani i nie bedzie dla nich miejsca w przyszlym sezonie.

Podstawa prawie wszystkich polskich rozgrywek zarowno pucharowych jak i ligi (wyjatkiem jest 3cia liga gdzie pelno jest zawodnikow ktorzy po przegraniu paru meczy traca zapal do gry) jest wymog 100% frekwencji, dlatego jako jedyni mozemy poszczycic sie liga, w ktorej rozgrywany jest komplet meczy. Przeciwnikow tego wymogu zapraszam do przejrzenia archiwalnych tabel gdzie czarno na bialym widac jak wygladaly one przed jego wprowadzeniem.

KONIEC POSTOW W TYM TOPICU

Wszystkie propozycje na zmiane regulaminu beda mile widziane tutaj ========= forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4539.msg28978
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #28999 by krzysiek_bb
I cwiercfinal

silbber_pl vs krzysiek_bb 3:6 i 4:2

sillber bardzo dobry przeciwnik walczyl do samego konca i byl bardzo blisko zeby mnie pokonac!moze za miesiac mu sie uda:d
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29087 by Wodiczko
Ja zglaszam problem ze znalezieniem swosmastera - wiem, ze czas jeszcze jest, ale sygnalizuje sytuacje (zeby potem nie bylo, ze ogarnalem sie za pozno :) ) = na gadu pisalem 2 czy 3 razy z prosba zeby powiedzial, kiedy bedzie dostepny (odzewu brak), na ircu nie bylo go 18 dni (wyjatek - wpadl w poniedzialek na 10 min i to na kanal ogolny, a nie pl i tez nie odpowiadal)...bede dalej probowal, ale srednio to widze...
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29096 by lobo
Replied by lobo on topic Re: PUCHAR PRZYSZLYCH MISTRZOW
Wiadomosc ktora wyslalem Swosmasterowi przez gadulca

rafal 20:48:51
siemanko
rafal 20:48:55
jestes???
rafal 20:50:10
z tej strony Lobo z sensible
rafal 20:50:45
masz do rozegrania mecz w Pucharze Przyszlych Mistrzow przeciwko Wodiczko
rafal 20:51:05
termin do 20go
rafal 20:51:28
Wodiczko nie moze sie z Toba skontaktowac
rafal 20:51:49
jesli nie rozegrasz meczu do 20 pazdziernika
rafal 20:52:01
zmuszony bede przyznac mu awans

Mam nadzieje ze mecz dojdzie do skutku
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29099 by Wodiczko
No ja mu mniej wyczerpujaca wiadomosc wyslalem, ale poprosilem, zeby wskazal w jakim terminie bedzie mogl rozegrac te mecze :) miejmy nadzieje, ze to przeczyta
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29102 by Lord Pablo
HEJ to ja PABLOPS2 rozmawiałem ze swym rywalem zaraz po rozlosowaniu ćwierćfinałÃ³w czyli z KAIZEN23. Ze względu na to że uważa że niema szans, postanowiliśmy że zagramy w 19stego lub 20stego jak trochę poćwiczy. Wszystko rozumiem tylko coś nie widzę żeby ćwiczył. No zobaczymy jestem tu codziennie ale w sobotę jadę na wesele, wiec tego dnia na pewno nie zagram chyba że do południa. Więc jeśli się pojawi będę chciał ten mecz rozegrać najpóźniej do soboty godzina 12 w południe. KAIZEN czekam
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29103 by lobo
Replied by lobo on topic Re: PUCHAR PRZYSZLYCH MISTRZOW
Dlatego wlasnie uwazam, ze trzeba kuc zelazo poki gorace i grac przy kazdej nadarzajacej sie okazji

Czekamy na rozwoj wypadkow
The topic has been locked.
More
16 years 6 months ago #29135 by Lord Pablo
UDAŁO SIE dogadaliśmy sie z KAIZEN23 mimo że on niema czasu w dzień a ja pracuje na druga zmiane, to moc i magia Gadu Gadu sprawiła ze zagraliśmy mecz w ostatniej chwili. Na 30 minut przed mym wyjazdem na wesele a o północy mija termin. ok oto wymiki PABLO vs KAIZEN 6-4 oraz 3-2 wynik dwumeczu 9-6 Pozdro for all
The topic has been locked.
Time to create page: 0.280 seconds
Powered by Kunena Forum