DYSKUSJA --> REGULAMIN ROZGRYWEK POLSKICH SENSIBLE SOCCER ONLINE !!

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25973 by Intermario
Pozwolilem na dodanie meczow Dindek - Cinek jako, ze zagrali o 10, a Foka wylaczyl z braku info tabele...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25976 by cinek
Podsumowanie 2 liga

Frekwencja tragiczna... chociaż są wyjątki i na wyróżnienie zasługują Lobo, Dior , Gumiskce -:) również dla Intermario, który nie ma 100% frekwencji, ale był bliski gdyby nie chwilowy brak internetu dzema.

6.1. Celem tej rozgrywki jest wyłonienie 2 graczy, którzy będą w sezonie nastęnym grali w Ekstraklasie
Dior i lobo awans bezpośredni ale na wskutek przetasowań w pierwszej lidze awans bezpośredni otrzymują również Gumiskce, Dzem i Intermario!
Czyli aż 5 awansuje z 2 ligi.

Szczala dziwne zachowanie z nie wpisaniem wyników i z niedokończonym meczem ligowym. Czyżby tak szybko spakował walizki i wyjechał? Decyzja 3 liga -10pkt jeśli Foka wyraźi zgodę.

Szczepan spada do 3 ligi mam nadzieję, że upora się z problemem technicznym i zagra w następnym sezonie.

Ironghost spada do 3 ligi zapracowany nie znalazł czasu na dogranie ligi.

Na deser zostawiam Romanka i Serpentha nad nimi najwięcej zastanawiałem się.

Romaneq na ircu jak twierdzi jest prawie codziennie, ale zwykle wpadnie na kilka minut i tyle go widać :) Nie dograł meczy z szczepanem i szczala jw widać dlaczego. Zostaje w 2 lidze.

Serpenth opisał sprawę na forum podobna sytuacja plus nie dograne mecze z ironem o którym juz pisałem. Gra w barażach o 2 lige.

Spadek bezpośredni do 3 ligi Szczala, Ironghost, Szczepan

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25977 by Foka
Dindek jako, że to drugi lub nawet 3 raz gdy nie wypełnił minimum zaczyna sezon z minus 10- punktami oczywiście jeśli się zgłosi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25978 by Foka
Ze Szczała oczywiście będzie jak powiedział Cinek.
Tylko Cinek do Eskstraklasy potrzeba nam 5 graczy. Więc jeśli Dżem się nie zgłosi to w tej sytuacji awansuje Roman ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25979 by cinek

Ze Szczała oczywiście będzie jak powiedział Cinek.
Tylko Cinek do Eskstraklasy potrzeba nam 5 graczy. Więc jeśli Dżem się nie zgłosi to w tej sytuacji awansuje Roman ??

Rozmawiałem z Intermario w tej sprawie, Dzem ma na dniach wrócić, ale gdyby jednak nie to Ekstraklasa liczylaby 9 graczy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #26047 by super_lamus

Frekwencja tragiczna... chociaż są wyjątki i na wyróżnienie zasługują Lobo, Dior , Gumiskce -:) również dla Intermario, który nie ma 100% frekwencji, ale był bliski gdyby nie chwilowy brak internetu dzema.

Romaneq na ircu jak twierdzi jest prawie codziennie, ale zwykle wpadnie na kilka minut i tyle go widać :) Nie dograł meczy z szczepanem i szczala jw widać dlaczego. Zostaje w 2 lidze.

Serpenth opisał sprawę na forum podobna sytuacja plus nie dograne mecze z ironem o którym juz pisałem. Gra w barażach o 2 lige.

Spadek bezpośredni do 3 ligi Szczala, Ironghost, Szczepan


Powiem tak - bardziej od frekwencji przejmuje postawa niektórych osób. Jedna sprawa to Szczala - odnośnie wpisania wyników przez niego, tuż przed zamknięciem ligi widziałem, że są wyniki wpisane na miejscu naszych meczów. Problem polega na tym, że były wpisane bez żadnego tak czy nie wobec tego co napisałem. Dla mnie to conajmniej dziwne. Ale liga została zaraz zamknięta, więc i tak nic już nie mogłem zrobić.

Sprawa Ironghosta jest ciekawa. Być może jest ulubieńcem Rady Ligi, to już pozostanie jej wewnętrznym problemem moralnym. Podczas gdy np. Szczepanowi zależało na zagraniu meczu i zjawiał się na umówiony termin, Ironghost albo się nie odzywał tłumacząc się dzień później, że mu prąd odłączono , albo przekładał z powodu wstawienia . Przy czym zasadami Ironghosta są nie zjawiać się na umówiony termin oraz odpowiadać czasami lub nigdy .

W barażach pewnie zagram, choć nie wiem ile punktów potrzebowałem, by barażÃ³w uniknąć. Szczepan chciał mi oddać mecze walkowerem, czemu się sprzeciwiałem, bo wolę punkty zdobywać lub tracić na boisku. Szczególnie, że Szczepan jest dobrym przeciwnikiem i brać 3 punkty ot tak to pójście na łatwiznę.

Znacznie gorzej z Ironghostem, jedyne 4 mecze, których nie rozegrał, to były mecze ze mną. Zastanawiam się co mu tak to wszystko utrudniało. To oczywiście mecze, które nie odbyły się z jego winy. Powinny być zweryfikowane jako walkowery. Nie wiem jak się stało naprawdę, widzę tylko, że jego ignorancja uchodzi bezkarnie. 12 dodatkowych punktów i tak nie pozwoliłoby mi chyba na zwyczajne utrzymanie. Chciałbym jednak mieć jakieś info na ten temat - tak dla spokoju sumienia.

Osobiście uważam, że głupio postąpiłem tak zabiegając o mecze z Ironghostem. Jemu na tym nie zależało, spadał z ligi. Miał rozegrane minimum meczów, by z ligi nie wylecieć, więc regulamin pozwalał mu na taką olewkę. Chyba oczywistą sprawą jest, że ani przedwczoraj, ani wczoraj nie odzywał się - bo po co sobie zawracać tym głowę, prawda?

Zwracam więc też uwagę na to, że jeśli ktoś wyraźnie unika zagrania meczu, bo korzysta z tzw. dziury w regulaminie , to też powinien liczyć się z pewnymi konsekwencjami. W końcu gra to też zabawa i jeśli ktoś ją zaczyna psuć to się robi mało przyjemnie.

Póki co czekam na grupę barażową :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #26052 by Foka
Serpenth. Utrzymałeś się bez baraży. W linku ze zgłoszeniami na nowy sezon masz skład ligi w przyszłym sezonie i tam jesteś w lidze drugiej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #26136 by super_lamus

Serpenth. Utrzymałeś się bez baraży. W linku ze zgłoszeniami na nowy sezon masz skład ligi w przyszłym sezonie i tam jesteś w lidze drugiej.


Aha, taką wersję przynajmniej mam przyjmować, tak? Bo odnosiłem się do tego co Cinek napisał, a sprawuje opiekę nad moją ligą. Konkretnie do tego:

Serpenth opisał sprawę na forum podobna sytuacja plus nie dograne mecze z ironem o którym juz pisałem. Gra w barażach o 2 lige.


:-)

To już się dopisuję do ligi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26886 by Primo
Foka uważam, że granie 4 meczy w 3 lidze w grupach gdzie jest po 9 lub 10 osób to za dużo, wg mnie jeśli grupy są tak liczne wystarczy grać 2 mecze. Ciężko jest wszystkich złapać, czasem ludzie grają tylko 1 mecz, bo np. im danego dnia nie idzie i nie chcą grać. Pozdro, pomyśl o takich zmianach na przyszlość.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26898 by Foka
Pomyśle .. ale narazie grupy nie są wiele większe od tych w lidze pierwszej i drugiej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.204 seconds
Powered by Kunena Forum