DYSKUSJA --> REGULAMIN ROZGRYWEK POLSKICH SENSIBLE SOCCER ONLINE !!

More
16 years 9 months ago #23671 by Spankin

2.3. ... Natomiast, gdy gracz rozegra mniej niż 70% (25,2 mecze zaokrąglamy w górę do 26) to poza degradacją czeka Go jeszcze unieważnienie wszystkich rozegranych wcześniej meczy w danym sezonie....


czy to znaczy, ze uniewaznione zostana mecze dla jego rywala? troche to niesprawiedliwe, dla kogos kto rozegral wszystkie, czy wiekszosc meczow i akurat zagral i uzyskal punkty z niesystematycznym graczem , moze lepszym rozwiazaniem byloby uniewaznienie wszystkich meczow, ktore daly niesystematycznemu jakies punkty, czyli mecze wygrane i remisowe, a pozostawienie mu porazek?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23673 by Foka
Nie ma takiej opcji ... niestety jest to najsprawiedliwsze rozwiązanie z tych dostęnych w panelu administracyjnym. Chodzi o to, by równe szanse mieli Ci co nie udało im się złapać danego gracza. Bo np popatrz na gr a. Tam jest dwóch zawodników co po pierwszych meczach zrezygnowali. Już na początku miesiąca. No i co teraz ?? inni Ci co nie zagrali z Nimi bo tamtym juz się nie chciało mają cierpieć. W lidze każdy musi mieć równe szanse na punkty. A i to nie jest temat do komentowania regulaminu. Możecie założyć nowy lub pisać do mnie na mircu czy czacie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23744 by Spankin
aha no to chyba ze tak, nie wiedzialem ze zrezygnowali :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25548 by super_lamus
Witam!

Piszę z taką sprawą. Dziś grałem ligowe mecze ze Szczala. Grałem, bo nie dokończyliśmy. Dwa pierwsze mecze zakończyły się wynikami: 1-2 i 1-3 dla Szczaly. W trzecim meczu przy stanie 1-1 (85 minuta) Szczala napisał z/w - któryś raz z kolei, bo kilkakrotnie miał telefony. Tyle, że od kiedy napisał ów z/w tak tyle go widzieli. Czekałem i czekałem... Nie wiem ile dokładnie, ponad 70 minut na pewno. Uważam, że jest to co najmniej przesadzone, a przede wszystkim wbrew wszelkiej sportowej postawie.

Oczywiście domyślam się jakie się pojawią komentarze, że pewnie coś miał załatwić lub coś mu wypadło , jednak wyobraźcie sobie, że każdy ma coś do załatwienia i zrobi bardzo wiele w przeciągu godziny. Wyczekując jednak przy monitorze, aż wreszcie ktoś się zjawi, raczej ciężko. Prawdę powiedziawszy, nawet przy komentarzu typu zmarła mi babcia lub dziewczyna / żona się na mnie pogniewała chyba można znaleźć te parę sekund, by napisać sorry, wrócę za x minut lub sorry, dograjmy to kiedy indziej . To drugie było raczej wykluczone i od razu wyjaśnię czemu tyle czekałem - grałem w osłabieniu (czerwona kartka w 45 minucie przy stanie 1-0 dla mnie). Trudno jednak tak to określać, bo statystyki były wyrównane, nawet przy przewadze zawodników u Szczaly (o dwa strzały więcej i o dwa strzały więcej w światło bramki). Dogrywanie tego meczu uważam więc za bezcelowe - choć teoretycznie ja bym na tym skorzystał, ale zabawa z liczeniem 5 minut w czasie sensible jest prawie tak dobra, jak czekanie na przeciwnika przeszło godzinę.

Piszę to w tym temacie, bo oczekuję interpretacji i stanowiska Rady Ligi - w jaki sposób taka postawa odnosi się do regulaminu - na wypadek, gdyby taka sytuacja kiedyś się powtórzyła. Bo współczułbym temu, kto by był na moim miejscu...

Co do czwartego meczu - choć jestem zupełnie zniechęcony... gotów jestem zagrać... Ale bardziej dla interesu ligowego, niż z uwagi na Szczale. Kwestia też czy sam Szczala tego chce. Mecz przerwaliśmy około 19:50, a do tej pory milczy - ani na mirc, ani na gg się nie odezwał (choć i na gg do niego pisałem). Jutro podobno wyjeżdża. Dopóki zostały rozegrane 2 (choć praktycznie 3) z 4 meczów, wstrzymuję się z wpisaniem dotychczasowych wyników, bo przeczy to sportowej rywalizacji. Jeśli się ustala, że gra się za jednym zamachem komplet meczów i w trakcie się nic nie zmienia, dochowajmy tego. Zaznaczam, że inaczej bym to oceniał, gdyby Szala napisał po prostu jasno i wyraźnie: nie mogę grać . Wówczas byłoby wszystko jasne. Tymczasem niedługo mija 2 godziny jak Szczala gdzieś sobie poszedł i daje wyraźnie do zrozumienia, że ma to wszystko w dupie...

edit: nadmienię tylko, by tu rozwiać wątpliwości - Szczala przez cały czas był aktywny na mirc i do chwili mojego wyjącia (około 21:15) nie odpowiedział

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25556 by Foka
Serpenth drugiej lidze przewodniczy Cinek zapodaj mu tego linka niech sobie przeczyta. Jeśli nie będzie wiedział, co zrobić to napisze do reszty.
(w mojej prywatnej opini zachowanie Szczały nie jest zbyt poważne, bo napisać zaraz wracam, albo nie wracam to żaden problem. Kwestie rozwiązania problemu pozostawiam jednak Cinkowi :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 8 months ago #25567 by super_lamus
No Szczala się nie odzywał na gg, choć go o to prosiłem. Pomyślałem, że może przypadkiem już wyniki wpisywał, lub sam coś postanowił co do tego niedokończonego... ale nic... Wnioskuję więc... że może wczoraj nagle wyjechał i tyle... Bo to mi do głowy przychodzi.

Dla mnie sytuacja wygląda tak - jego zwycięstwa 3-1 i 2-1 są ważne. Większy problem to niedokończone 1-1.

Z tym jednak można zaczekać do ostatecznego rozstrzygnięcia - jeśli się okaże, że te pojedynki mogą mieć istotny wpływ na układ w tabeli. Bo jeśli nie - to mi to wisi, szkoda sobie głowę zawracać :)

Nie pamiętam czy regulamin tego wymaga, ale o ewentualnym wyjeździe wakacyjnym dobrze poinformować wcześniej, tak jak to uczynił GumisKCE. Od Szczaly dowiedziałem się o tym wczoraj i tak trochę przypadkiem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25811 by cinek
Być może sprawa rozwiąże się sama tzn mecze z nim zostaną anulowane ze względu na niską frekwencję.
Jeśli nie, czyli dogra resztę, proponuje ten jeden zaległy mecz zamienić na walkower na korzyść Serpentha.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25818 by cinek
BRAKI
lobo -4 szczala
dior - wszystkie rozegrane
gumiskce - wszystkie rozegrane
dzem - 2 intermario
intermario - 2 dzem
szczala - 4 lobo , 4 romaneq, 4 serpenth(nie wpisane wyniki 2 meczy!!!) , 4 szczepan
romaneq - 4 szczala , 4 szczepan
serpenth - 4 szczala , 4 ironghost , 4 szczepan
szczepan - 4 szczala , 4 romaneq , 4 serpenth

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25820 by Intermario
Sprawa wyglada bardzo zle, ale mam nadzieje ze uda nam sie reanimowac pacjenta!!!

BRAKI w 1 lidze:
Champ - 12 GIER
Dindek - 12 GIER
FOKA - 8 GIER
DEFONE - 2 GRY
MICHAL - 6 GIER

BOBBIE - 21 GIER!!!!
INBLOOM - 10 GIER
NOEL - 9 GIER
MATI - 16 GIER
CINEK - 20 GIER


Bobbie jesli nie zagra swoich gier zostana one anulowane, co moze wplynac na uklad tabeli (nie mogl poczatkowo grac z powodu braku joya, pozniej nagle zniknal). Frekwencja jest skandaliczna! Panowie macie niecale 2 dni, zeby to rozegrac, jesli tego nie zrobicie to niestety wobec tych z najnizsza frekwencja beda musialy zostac wyciagniete konsekwencje.....z degradacja do 3 ligi wlacznie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25965 by Intermario
SEZON w 1 LIDZE SKONCZONY!

Frekwencja bardzo zawiodla, moze to wakacja, moze cos innego...No coz postanowilem wczoraj dac czas do rozegrania do dzis do poludnia. Zdecydowalem sie na taki krok, poniewaz wymogow nie spelnili gracze z pierwszych dwoch miejsc tabeli. Chcac ulatwic uzyskanie 100% usunalem z tabeli bobbiebobras. Sytuacja jest wiec szczegolnie trudna, ale jak wiadomo nie ma rownych i rowniejszych, tak wiec kazdy musi sotsowac sie do regulaminu. Co nastepuje:

Miejsce w CL zajmuja: Foka i Mati_05
Miejsce w ISSF: Michal86
w 2 lidze zagraja: bobbiebobras (problem z joyem, z pozniej brak netu po burzy, w dodatku kupil modem - naprawde chcial zagrac, a nie mogl)
W 3 lidze zagraja: Dindek (nie rozumiem dlaczego nie mogl sie sprezyc), Champ (wczoraj stwierdzil, ze jesli wiedzialbym ze go zdegraduje nie zagralby z mati...:| ), Defone (nie pojawil sie od 5 dni, o czym nie sygnalizowal), Cinek (dlugo nie gral, a w koncu niestety nie zdazyl - wlasnie z Defone),

Dodam, ze praktycznie bylo zgloszen powyzszych graczy ze kogos nie ma (btw nie mowie o wczorajszym dniu :) ) - operam sie na glownie tematem na forum

Dindkowi i champowi zostana odebrane medale (Redhair to zalatwi)

Miejmy nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedzie lepiej.....


Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.249 seconds
Powered by Kunena Forum