Brak taktyk w polskich rozgrywkach

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 9 months ago #23621 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Brak taktyk w polskich rozgrywkach
racja :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago - 16 years 9 months ago #23623 by dior
Oj Mati, nieprawda. Taktyki inicjował tu Playaveli, który wtedy był na szczycie (zresztą zawsze był). A taktyka ma być z założenia narzędziem do rozwinięcia wszystkich swoich atutów. Słabemu zawodnikowi samodzielnie wyedytowana taktyka pomoże w taki sam sposób, jak gotowa taktyka z gry.

Ja gram swoją tylko wtedy, gdy przeciwnik korzysta ze swojej i myślę, że tak to powinno wyglądać. Co do samej zaś swobody używania taktyk w lidze, to komprmomisowe rozwiązanie (można używać, grając u siebie) wydaje się dobre...

To jest element gry!

Pozdro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23631 by Tomplus
@Mati
Sztuką jest załatanie dziur ze starych taktyk i wygrywać mecze na tej samej taktyce.

Ja nie rozumiem dlaczego nie lubicie własnych taktyk.

MAti,mówisz że prawdziwe umiejętności to sterowanie tak kopaczem aby znajdował się wtedy kiedy trzeba.

Ja się spytam w jakim stopniu wykorzystuje się zawodników na polu gry ?
W zależności od stylu jest to różnie, ale gracz który potrafi tworzyć taktykę to wykorzysta mniej więcej w równym stopniu grę każdego z kopacza.

Ja np. rzadko korzystam z bocznych obrońców, a dzięki własnej mam dodatkowych obrońców w centralnej czesci i obrona w tym miejscu jest szczelniejsza, a utrate pola odrabiam w inny sposób.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23642 by Playaveli

Oj Mati, nieprawda. Taktyki inicjował tu Playaveli, który wtedy był na szczycie (zresztą zawsze był). A taktyka ma być z założenia narzędziem do rozwinięcia wszystkich swoich atutów. Słabemu zawodnikowi samodzielnie wyedytowana taktyka pomoże w taki sam sposób, jak gotowa taktyka z gry.


What is with Playaveli? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23650 by Tomplus
@Playaveli
What?
That your idea was introduce own tactics to online game.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23657 by dior
Playa, we are talking about using or unusing custom tact in polish league here. Mati wrote that in he s opinion playing by own tact is far more easier then without and own tact is for players who cant handle in online playing. I answered that using own tact online was Yours idea when You where on the top, so its not true that this way of playing is for weak players...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23679 by Playaveli
Yes... this discussion will never end. I think we found a good solution to reduce tactic use to ASL1 and ASL2 only.

I wish you all the best to find a good solution for all players, although it seems impossible sometimes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.181 seconds
Powered by Kunena Forum