Brak taktyk w polskich rozgrywkach

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 9 months ago - 16 years 9 months ago #23170 by VirgoPL
Brak taktyk w polskich rozgrywkach was created by VirgoPL
Wypowiadam się w imieniu wielu osób z naszej społeczności, którym przeszkadza fakt, iż w kilku graczy w naszych ligach używa własnych taktyk podczas meczów w rozgrywkach polskich. Każdy wie, że gra przeciw graczowi, który używa jej, jest grą nie fair. Grając własną strategią gramy prawie tak jak na tzw. cheat ach . Wystarczy podać piłkę do wcześniej ustawionego zawodnika a później idzie jak po maśle. Gracz nie używający taktyki nie ma szans podczas takiego meczu. Moim zdaniem taktykę powinno się używać tylko w wypadku jeśli drugi gracz również jej używa.

Chcę aby używanie własnych taktyk w polskich rozgrywkach zostało zakazane (nie tyczy się pozostałych rozgrywek)

Dajmy szansę wykazać się innym i grajmy jak równy z równym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23173 by dior
Myslę, że sprawa nie jest tak oczywista. Można wygrać, używając którejś ze zwykłych taktych z przeciwnikiem, grającym autorską taktyką. Porównywanie custom tact do cheatów to przesada... Jednak zgadzam się częściowo. Taktyki powinny być używane za zgodą obu stron.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23195 by Tomplus
@Charlie
przesadziłeś z tym porównianiem cheat = own tac
Cheat jest wykorzystaniem ukrytych funkcji gry, a w tym wypadku mamy wszystko jawnie.

Mimo że ja grałem nie wiele, zawsze się pytam gramy stand czy własne? , jaka byłaby odpowiedź ja ją toleruje i raczej nie powinno być żadnych zmian w tej kwestii.

Kiedyś była dyskusja na ten temat jak stosowanie taktyk w lidze.

Że gospodarz spotkania decyduje czy gra ma byc na własnych czy nie.
Więc osoba która nie umie, nie chce grać na własnych ma tyle szcześcia że przynajmniej połowe z rozgrywan\ych spotkań będzie grał na std.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23200 by Foka
Powiem tak ... Charlie przy całym szacunku do Ciebie w tym momencie przesadziłeś. Dla mnie taktykami gra się o wiele lepiej i to tylko kwestia Waszego lenistwa. Nie możesz mówić, ze ktoś oszukuje bo zrobił coś czego nie chcialo się zrobić Tobie. Skoro w grze jest opcja custom tactic to chyba nie po to by oszukiwać. Mam swoją taktykę, ale nie gram Nią z ludźmi bez taktyki własnej. GłÃ³wnie dlatego, że mi gra się ciężej i wyniki są gorsze ... właśnie gdy ja mam taktykę a rywal nie ma. Dla mnie nie ma rozmowy liga będzie z wolnymi taktykami. Jedyne, co mogę zmienić to to, że nie bedzie można zupełnie korzystać z czyjejś taktyki. W tej chwili jak ja czy Champ używamy swojej Wy możecie też używać czyjejś taktyki .... i to właśnie nie do końca jest uczciwe bo wykorzystujecie cudzą prace i czas, który poświęcił na stworzenie taktyki. Na koniec powiem, że jeśli chodzi o Ciebie to można by powiedzieć, ze cheatem jest to, ze przeciwko Tobie gra się na lagach. Albo inna opcja cheatem jest to, że wykorzystując błedy w grze strzelacie wszystko jednym sposobem. Jednak tak nie mówie, bo skoro jest taka opcja w grze ... to czemu jej nie wykorzystać. Jasne czasem się wkur.... ale to akceptuje ... z czasem :D.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23201 by Tomplus
@Charlie
Własne taktyki to jedna z najlepszych rzeczy w tej grze, można powiedzieć że Sensible jest po tym względem prekursorem, bo właśnie w tej grze można stworzyć proste a zarazem wyjątkowo skuteczne taktyki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 9 months ago #23211 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Brak taktyk w polskich rozgrywkach
mnie chodzi o kwestie gry z graczami, którzy nie używają taktyki, nic więcej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23242 by Tomplus
Nie używają bo:
a) nie wiedzą że istnieje coś takiego
b) nie wiedzą jak zrobić coś takiego
c) nie chce im się robić coś takiego
d) nie umią grać na własnych


Myśle że coś takiego jak własna taktyka to dla nie których czarna magia więc stawiam na punkt B.
Wnioskuje to z doświadczenia na graczach z Sensible Managera gdzie własna taktyka to sukces.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23262 by Intermario
Ja stawiam na punkt C i wywodzę to z własnych doświadczeń :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 9 months ago #23295 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Brak taktyk w polskich rozgrywkach
Z tego co widzę, jednak nie mam racji i wpadłem na pomysł założenia własnej :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 9 months ago #23617 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: Brak taktyk w polskich rozgrywkach
edytowana taktyka jest do dupy i tyle!!! poustawiasz zageszczona obrone i juz pilka przypadkowo odebrana....zero albo prawie zero ingerowania w ruchy zawodnika! dla mnie to nie sa umiejetnosci tylko zwykle szczescie. Na zwyklej taktyce juz trzeba miec umiejetnosc dobrego sterowania zawodnikami bo jest wiecej luk w takich taktykach...jak dla mnie z taktyka graja ci co nie radza sobie na zwyklych i musza podciagnac swoje przecietne umiejtnosci grania w swosa :P prosze sie nie wadzic bo mam racje :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.185 seconds
Powered by Kunena Forum