"Król(-wie) strzelców"

More
16 years 10 months ago #22273 by ABSOLUT
A więc tak naszła mnie taka mysl aby wprowadzić do Polskich lig klasyfikacje najlepszych strzelców(królów strzelców),wiadomo ze medale otrzymuje sie za mistrzostwo za dobycie pucharu Polski Pucharu Ligi Polskiej,ale jest wielu graczy ktorzy tych trofeów nie zdobywaja,wiec gra po pewnym czasi Im sie nudzi wiec proponuje wprowadzenie takiej opcji do rozgrywek,po zdobyciu takiego wyroznienia w profilu gracza nakoniec sezonu jak po zdobyciu mistrzostwa,pucharu,pojawiała by sie odpowiednia adnotacja i medal,mozna to ustalic na dwa sposoby za zdobycie króla strzelców w Ekstraklasie do profilu dodawany bylby złoty medal za wygranie tej klasyfikacji w 2 Lidze srebrny a w 3 Lidze brązowy,oczywiscie rownie dobrze moze to byc medal złoty w kazdej z lig ale wiadomo liga lidze nierowna i w Ektraklasie zdobywa sie bramki duzo trudniej niz w nizszych klasach rozgrywkowych.
Proponuje takie adnotacje w profilu:
-Król Strzelców SENSIBLE EKSTRAKLASY
-Król Strzelców 2 LIGI.
-Król Strzelców 3 LIGI.

Piszcie co o tym myslicie,oczywiscie jesli zarząd Ligi się na to zgodzi i takamodyfikacja moglaby wejsc w zycie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22274 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: "Król(-wie) strzelców"
juz kiedys o tym mowilem to mnie zejbaliscie ze za duzo roboty :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22275 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: "Król(-wie) strzelców"
Musialaby byc 100% frekwencja...
I nie dawalbym za to medali, tylko wyliczalbym kolejnych krolow strzelcow na stronie ligi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22276 by ABSOLUT
Przeciez to normalne ze mozna odpowiednio to zmodyfikowac,moze to byc potraktowane jako dodatek i niektorzy gracze moga miec satysfakcje ze zdobycia takiego wyroznienia :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago - 16 years 10 months ago #22282 by dior
Jestem za! Przy czym ja bym to raczej widział, jako ogólną klasyfikację po sezonie. Można by to jakoś wyszczególnić. Mniejsza zresztą o to. Pomysł godny poparcia!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22290 by Foka
A i jest pewna opcja by dać za to medal !! ;) Poważnie.... zróbcie tu ładnie wszystko .... jak to ma wyglądać, a ja zajme się przyznawaniem medali ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22348 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: "Król(-wie) strzelców"
e, medal nie pasuje, medale za miejsce na podium jakis rozgrywek sie daje, nie deprecjonujmy (trudne slowo :P) ich

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum