[LIGA] Propozycje zmian

More
16 years 10 months ago #22220 by cinek
Ostatnio aż kipi na ircu dlatego zakładam ten topic.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22221 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
PARANOJA!!!! NIE BĘDZIE NICZEGO! NIE BEDZIE POLICJI, PAPIEROSOW, ALKOHOLU, NARKOTYKOW, NICZEGO NIE BEDZIE!!! a co do ligi to troche mozna zmienic ale niech to dalej przypomina lige, bez jaj, czy istnieje jakas liga gdzie gra sie mecze zeby dac komus awans? JAJA JAK BERETY!!! nie robmy jaj, a jak ma tak byc to niech lepiej nie bedzie niczego.

pzdr :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago - 16 years 10 months ago #22224 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
powrocic do lig 8 osobowych... 1 liga wtedy bedzie dla najlepszych...liczy sie jakosc a nie ilosc...lepiej w lidze miec 8 dobrych ktorzy powalcza niz miec 10 z czego 2 bedzie pewnych do spadku...jest juz tu grupa ktora systematycznie gra sezon po sezonie i gdyby zrobic po 8 to byla by gwarancja rozegranych meczy w lidze a ci nowi praktykowali by w 3 lidze a nie tak jak teraz w 2 lidze :/ przez to ze trzeba uzupelniac nimi zbyt duze grupy 10 osobowe

jakos chyba sie to trzyma sensu mam nadzieje ze zrozumieliscie heh

a co do rozgrywek to w 1 lidze miejsca 7-8 automatyczny spadek miejsce 6 baraz (dwumecz) z graczem ktory zajal 3 miejsce w 2 lidze...z 2 ligi bezposrednio awansuja miejsca 1-2, miejsce 3 baraz z graczem ktory zajal 6 miejsce w 1 lidze... 3 liga do ugadania jeszcze

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22225 by ABSOLUT
Replied by ABSOLUT on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
Wedlug mnie zmiany idiotyczne,co to ma byc za przepis o tym ze jezeli ktos juz nie bedzie o nic gral to moze sobie odpuscic mecze i zamiast rozegrac 4 zagra tylko jeden ???,jesli tak bedziemy postepwac niedlugo ta liga spadnie na dno bo bedzie zamiast 36 moeczow bedzie wystarczylo rozegrac 24 i po sezonie,niektorym nie spodobaja sie kolory strojow pilkarzy przeciwnika i odmowi wyjscia na boisko,naprawde idiotyczne zmiany w regulaminie :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22228 by Foka
Replied by Foka on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
Mam kilka propozycji!!
Nie chce się wymądrzać bo w sumie niedawno sam się poddałem.
Ostatnie sezony okazały się kompletną kpiną. Nie mówię o Ekstraklasie, bo ta działa idealnie.
Ponad miesiąc temu założyłem temat, w którym można było wybrać kształt ligi. W ten sposób powstały ligi 10 zespołowe. To się sprawdziło...ale tylko w Ekstraklasie. Są ludzie, którzy optują za powiększeniem ligi jeszcze np do 12 osób. O tym nie może być mowy, co pokazała właśnie liga druga. Wielu nowym zapał szybko mija .... niestety taka jest prawda. Ekstraklasa liczy 10 osób i myślę, że to jest liczba idealna. Jest też argument ograniczenia się do 2ch gier w sezonie. Dla mnie to jest pomysł nieciekawy... nie patrzmy jak to wygląda w rzeczywistym futbolu, bo to nie jest argument.... to jest gra i te 4 mecze na miesiąc z danym graczem to nie jest wiele. Tak więc jeśli chodzi o Ekstraklasę pozostaje bez zmian. Potraktujmy ją jako taką super ligę tylko dla najlepszych tu nie mieszajmy bo jest dobrze.
ZMIANY:
Druga Liga wracamy do systemu 8 osobowego i 4 gry. To się sprawdzało wcześniej i myślę, że do tego należy wrócić.
Powiadomienia i kontakt z graczami ... metoda prywatnej wiadomości mi się nie podoba osobiście. Jest na stronie ss.de nieczytelna, czasochłonna, wydaje mi się, że kontakt gg był o wiele lepszy.

OSTATNIA ZMIANA I NAJWAŻNIEJSZA !!
Prowadziłem Rozgrywki Polskie w Sensible dość długo i wiem ile czasu to zajmuje. Nie chce mówić, że Domin sobie nie radzi, ale proponuje nieco inne rozwiązanie. Każde rozgrywki potraktować osobno. Czyli: Pierwsza Liga - jeden prezes, Druga Liga - inny, Trzecie Ligi - inny, no i Puchar Polski oraz Puchar Ligi znów inni prezesi. Uważam, że każdy kto by się zoobowiązał do prowadzenia danych rozgrywek miałby pole do popisu. Taka metoda była by dużo skuteczniejsza, łatwiej jest pilnować jednej ligi niż wszystkiego naraz. W ten sposób mieli byśmy pięcioosobową Rade Rozgrywek Polskich. Te 5 osób wspólnie ustalało by zasady, razem się radziło i decydowało o regulaminach. Lecz każdy z osobna miał by decydujący głos w sprawie danych rozgrywek. Ja osobiście mogę poprowadzić najtrudniejszą i zajmującą najwięcej czasu 3 ligę. Ktoś z najmniejszym doświadczeniem może zająć się ligą pierwszą, zresztą chętni mogli by zgłosić się sami....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22229 by Intermario
Jak wiecie zajmowalem sie liga prze Foką i powiem jedno. Zakladanie takiego tematu nie ma sensu bo bedzie tyle pomyslow na lige co graczy. Domin jest prezesem i to on decyduje. Rozumiem, ze demokracja ale znow 90% bedzie niezadowolonych z decyzji jakakolwiek by ona nie byla ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22231 by ABSOLUT
Replied by ABSOLUT on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
Popieram Foke,to optymlane rozwiazanie,kazda liga ma swojego prezesa odpowiedzialnego za dan lige,w realnym futbolu patrzac na Polska lige jest tak samo,Ekstraklasa to Elita tu graja tylko Ci ktorzy wiedza ze beda grali a 2 liga powinna byc zacheta dla innych zeby do tej Elity sie dostac i rozgrywac spotkania ligowe z najlepszymi,wymog rozegranych spotkan powinien byc wysoki mozna nie rozegrac 1-3 spotkan(mowa o 2 lidze,bo w Ekstrkalsie nie ma z tym problemu) ale zmniejsznaie i odpuszczanie jak proponuje Domin jest nie dopuszczalne,żadne gracz z Ektraklasy nie che by w jej szeregach znalezli sie przypadkowi gracze ktorzy beda pokawiali sie od ŚWIETA i psuli renome naszej SENSIBLE EKSTRAKLASY. 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22233 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
Mi się nie podoba tylko pomysł z rozegraniem jakiegoś tam % meczów. Uważam, że jak ktoś się zgłasza do ligi to jest na tyle poważanym człowiekiem, że podejdzie do sprawy poważnie i rozegra 100% meczy. Dotyczy się to w szczególności nowych graczy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22235 by szczepan
co do samego ksztaltu nie bede sie wypowiadal, choc moim zdaniem wymog minimalnej ilosci rozegranych spotkan byc musi, im wyzszy tym lepiej. a z innych spraw - potwierdzac udzial byloby duzo wygodniej(dla nas, moze nie dla prezesa:)przez gadu, albo nawet tu, na forum, niz przez prywatna wiadomosc. no i podanie numeru gg gracza powinno byc wymogiem przy zapisie do ligi, tyle ode mnie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22238 by Inbloom
Replied by Inbloom on topic Re: [LIGA] Propozycje zmian
W sumie Foka ma dobry pomysl. Tylko nie wiem kto by mogl objac pozostale miejsca rządzących . Poza tym prowadzenie lig to chyba nic trudnego , bo wyniki na stronke chyba wpisuja sie same ;) Chyba juz trudniej z organizacja pucharu ligi i pucharu polski. Pucharem Polski ewentualnie ja moglbym sie zajac bo terminy które byly dotychczas kompletnie mi nie odpowiadaly. Wiec to chyba moja jedyna szansa by w nich uczestniczyc regularnie. Tylko musialby mi ktos pomagac, zwlaszcza na poczatku ;) .. A tak na marginesie .. nie ujmujac nic rządom Domina. .. Jednak caly czas tesknie za Foka :D Teraz jakos tak pusto , bez wyrazu , zwyczajnie =( FOKA WRÓC !!!! =)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum