Taktyki to co powinno byc omowione wczesniej..

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 1 month ago #17795 by VirgoPL
Moim zdaniem osoba posiadająca taktykę powinna jej używać wyłącznie w meczach z osobami posiadających również własną. Tzn.: założmy, że grają sobie Foka i Champ, oni niech sobie grają z taktykami. Drugim przykładem jest np. mecz pomiędzy EMPIm a Virgiem :) oni jak chcą, albo używają taktyki któregoś z graczy (jeśli nie posiadają własnych) lub decydują sie na grę z taktykami standardowymi (lepsza zabawa). 8)

Jednak podczas meczu, w którym pomiędzy sobą staje gracz posiadający taktykę i ten, który jej nie posiada, powinni decydować sami: Z lub BEZ! to w meczach one on one (ooo). A co do takich meczy w potyczkach ligowych, moim zdaniem każdy powinien wybierać rodzaj gry tylko, gdy owa gra rozgrywa się na jego terenie (czyli popieram zagadnienie poruszone przez kolegę Tom+) 8)

Aczkolwiek uważam, iż powinno odbyć się głosowanie (lub coś podobnego), w którym każdy gracz Ligi Polskiej, będzie mógł zadecydować.

POWIEDZMY TAK LUB NIE TAKTYKĄ!!! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 1 month ago - 17 years 1 month ago #17799 by VirgoPL
Moim zdaniem w meczu, w którym jeden używa taktyki, a drugi jej nie posiada i chce być honorowy (czyli jej nie użyje), gracz nie używający jej jest zazwyczaj skazany na przegraną, aczkolwiek jeśli spręży się i się nie zesra, ma szansę na wygraną, ale, nie oszukujmy sie, to graniczy z cudem. Przykład: Mecz 1/4 Pucharu Ligi Foka vs Virgo 3:3 (pen. 6:5), gdzie Foka użył własnej taktyki, w związku z czym wykluczył czarnego konia z rozgrywek. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17800 by EMPI
Virgo to mnie czasem rozwala... ;D

ooo - z taktykami
liga - BEZ

::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 1 month ago #17807 by VirgoPL
dokładnie to Empi chciałem ująć ;D ;D ;D ty to masz łeb 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17815 by EMPI
Siewie Gościu... 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17816 by Champ
nie mówcie mi ty(L)ko że popieracie ten śmieszny pomysł Dindka ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17820 by Tomplus
Pomysł Dindka wymaga pewnych modyfikacji, ale wprowadza pewne dozę sprawiedliwości.

Champ, nie każdy musi się mistrzowsko posługiwać taktyką własną, ale trzeba dać szanse też abyć CI mistrzowie nie zapomnieli jak się gra na standardzie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17867 by MaroJ
Tom+ a Ty grasz online z taktykami czy bez?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17877 by Champ
to On w ogóle gra online ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17881 by Tomplus
Zagrałem pare meczy.

Mnóstwo spotkać rozegralem przy pomocy własnej taktyki ooo i jestem ich zwolennikiem.

Jednak jeżeli będzie tak że gospodarz wybiera broń to jest to wg. mnie najlepsze rozwiązanie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum