Taktyki to co powinno byc omowione wczesniej..

More
17 years 1 month ago - 17 years 1 month ago #17768 by dindek
Wiec tak pisze tego topica bo jestem wqrwio,....... na maxa. Wielu graczy domaga sie zdjecia taktyk, ja takze, choc moze to byc zmiana w mniejszym stopniu: 2 mecze bez i 2 z taktykami, bo niektorzy( champ) ustawia sobie 5 graczy na defensywie(przejdzie sie raz na 5 razy , strzeli 1/7) i jednego napastnika tuz na piatce i gra strzelajac 1 sposobem ale to tylko 1 z mniejszych problemow..... w naszych ligach gra tylko jesli sie nie myle 2 graczy z taktykami to dlaczego reszta musi sie do nich dostosowac? Rozumiem Foka gra dobrze, udowadnia to w Cl ale powinnismy i my miec szanse nawiazac z nimi walke bez taktyki w lidze. Jak dla mnie taktyki niszcza gre, zageszczonym polem gry, ustawieniem na defensywie 5 graczy i napastnika na 5:/ Sam nie gram pieknie tez nie mam tych rozwiazan wiele w ofensywie ale staram sie powoli uczyc! Wiem ze dla nniektorych bzdety wypisuje ,ale CEL JEST JEDEN: 2 mecze bez taktyki i 2 z. Dla mnie mogly by one byc wogule zdjete ale tego raczej nie powinnismy robic z uwagi na innych graczy... piszcie sie czy jestescie za , przeciw i piszczie co wam sie podoba w taktykach a co nie? zapomnial bym w pucharach gra sie bez kolejny argument za... jesli sie mylilem to z gory przepraszam..:) pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17769 by Champ
hahaha nie w życiu nie widziałem głupszego postu :D ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17770 by dindek
bo malo widziales molu komputerowy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17773 by EMPI
Szkurde... ::)

Temat jest trudny... Moim zdaniem powinno się całkowicie zakazać taktyk. Pozostańmy przy standardowych i tyle. Ja generalnie nie cierpię ludzi grających na PAŁĘ - czyli stosujących wjazdy. A ile razy gram z kimś używającym taktyk własnych, to daje albo mur na swojej bramce i 2 wysuniętych kolesi w ataku, albo kompletny mur mojej bramki tak, że nie mogę spokojnie piły wyprowadzić... : ( No i wszystko i tak koniec końców sprowadza się do wjazdów . Jak ktoś chce się bawić w taktyki - to niech przełączy się na Winning 11, PES albo FIFĘ... Tu ma być szybka gra i dużo goli...

No to albo gramy dla przyjemności, albo spinamy dupę na maksa... Jak kto woli. Ja gram dla przyjemności i mi do niczego nie potrzebne taktyki. 5-3-2 czy 4-4-2 czy inne wystarczają. Dają radę... Liga jest duża - taktyk używają 2 osoby (no góra 3) - więc jak dla mnie sprawa prosta...

TAKTYKI NIET! 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17777 by MaroJ
Dla mnie są dwie strony medalu. Taktyka pozwala poustawiać drużynę tak, aby można było grać jak automat, jednym sposobem. Przykładem jest choćby Che88 który dzięki taktyce dojechał na 3 miejsce. Aczkolwiek przecież każdy może zrobić sobie swoją taktykę.

Taktyką można wygrać ligę PL, ale gdy nie można jej użyć w pucharach europejskich bywa że dostaje się lanie. Choć nie jest to też regułą bo Foka w CL bez taktyk doszedł do półfinału. Champ natomiast przegrał wszystko.

Taktyka może sprawia monotonie gry, ale są tacy gracze którym nie leży żadne z gotowych ustawień. Natomiast brak kreatywności można zarzucić też komuś kto nie gra taktyką Nuda, zadna kreativita jak to ktoś kiedył powiedziłl (:

Dindek podał propozycję wyjścia z sytuacji. To dobry pomysł, ale osobiście uważam że to by się nie sprawdziło.
Także jak powiedział Empi jest to trudne do rozstrzygnięcia. Ja bym poszukał plusów i minusów grania z taktykami i wówczas okaże się co ma więcej plusów.

Dla mnie taktyki mają jeden minus: trzeba przed meczem czeeekać aż przeciwnik załaduje taktykę, poustawia piłkarzyki. Jak się zdarzy desynch to znow to samo ... Poza tym jednym minusem, taktyki mi nie przeszkadzają, jak sobie ktoś zadał trud żeby ją zrobić to niech sobie gra.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17778 by Champ
albo Liga Polska z taktyką albo bez na pewno nie ten śmieszny :D pomysł Dindka z dwiema grami na taktyce a dwoma meczami bez taktyki ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17779 by ABSOLUT
Dla mnie taktyki nie stwarzaja problemu,jesli ktos potrafil stworzyc taka ktora pozwala mu wygrywac to wszystko jest wporzadku,wkoncu w prawdziwej pilce tez o zwyciestwach czy porazkach niejednokrotnie decyduje taktyka,ale oczywiscie nagminne wjezdzanie do bramki rywalowi nie podoba mi sie,wiec w celu wyronania szans dla wszystkich graczy powinnismy grac 2 mecze z taktykami jesli ktos uzywa i 2 bez taktyk co stwarza szanse dla graczy ktorzy nie graja taktykami,mysle ze w takim przypadku wszyscy beda zadowoleni chociaz jak wiadomo wszystkich nie da sie uszczesliwic i zawsze znajda sie przeciwnicy i zwolennicy takiego rozwiazania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17780 by Champ
A-p-o qrde ty z listy ROMANA będziesz w wyborach kandydował czy jak bo przemawiasz do mnie jak z telewizora albo na jakimś zebraniu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17781 by Tomplus
Ja mógłbym dużo powiedzieć na temat taktyk.
Oficjalnie jestem na TAK.

Jednak ja zaproponujke inny pomysł i liczę sie z Waszą aprobatą co do niego.

Gospodarz danego spotkania decyduje czy w meczu mozna sotoswać własne czy nie.

Jeżeli taki Champ będzie gospodarzem to wszystkie mecze zagra na własnej, ale kto powiedział ze wszytskie wygra.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17794 by dindek
Tom ale to nic nie wnosi...to samo bo mamy 2 mecze u siebie ;] 2 mecze z taktykami (jesli ktos gra nimi) i 2 bez to ten sam pomysl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.355 seconds
Powered by Kunena Forum