Re: Sensible Soccer - Otwarty Puchar Wroclawia/Sensible Soccer Open Wroclaw Cup

More
17 years 3 days ago #19551 by Tomplus
Nie wiem dlaczego nazwa tego pucharu będzie taka długa, ale... w przyszłości możeby ten turniej miałby nazwę
European Sensible Open in Wrocław

co ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 days ago #19563 by MaroJ
Ale Ty dziwny jesteś, teraz nazwa jest dla Ciebie za długa ... Ciebie ktoś pyta czemu turniej w Katowicach ma taką nazwę?
Zajmij się w końcu czymś konstruktywnym a nie przypinaniem do wszystkiego bez powodu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 days ago #19567 by Tomplus
Mnie się nikt nie pytał. Ale odpowiedzieć mogę dlaczego u mnie jest nazwa taka a nie inna.

a maro jeżeli chcesz się tak odszczekiwać do mnie za moje wypowiedzi to lepiej daj na wstrzymanie.
Zadałem pytanie więc fajnie byłoby gdybym dostał dopowiedz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 days ago #19573 by MaroJ
Zabawne.

Osobiscie nie obchodzi mnie czemu tak Twoj turniej sie nazywa. Szanuje trud i czas ktory wlozyles w organizacje, zrobisz wszystko najlepiej jak uwazasz, lacznie z nazwa. Ja Ci w tym nie pomagalem, nie latalem, nie zalatwialem, wiec nie sugeruje Ci co i jak robic, byloby to troche niegrzeczne: nie kiwnac palcem ale dokazywac. Ogolnie nie wcinam sie pomiedzy wodke a zakaski i nie sugeruje innym jak powinni cos robic.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 days ago #19582 by Tomplus

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 days ago #19585 by Nowacek
hehe Tomku plusiku , widze ze ty ostatnio masz jakies same problemy i wszedzie szukasz zaczepki no nie ? tutaj klutnia z Foka i innymi , na twoim forum klotnia ze mna ... masz ciezkie dni

Ale wolno ci Tomku w swoim domku !
Puchar Wroclawski to cudowna nazwa lepsza niz puchar narodow lub puchar Polski
Jesli ktos organizuje takie przedsiewziecia to trzeba go wspierac i pomagac a nie nabijac sie i szydzic
NIestety z przykroscia nie bede mogl wystapic w tym fajnej zabawie ale mam nadzieje ze razem z Foka juz w te wakacje moze zrobimy cos wiekszego
i na wieksza skale ...

ludzie wtedy mogli by przyjechac na wiecej dni niz 1

do Tomka plusika - tak od serca
Widze ze jestes jeszcze mlody i pewnch rzeczy nie rozumiesz ...
A moze to fakt ze swoje forum odziedziczyles po Pagodzie i Chrisie
Jesli doszedl bys do czegos samemu inaczej bys traktowal kolegow po fachu i odzywal bys sie z wiekszym szacunkiem

Twoja propagandowa wizla tworczosci wspolnej sceny swosa pl siega moze do 15 - 17 latkow ale wsrod doroslych osobnikow nie masz za wielkiego powodzenia
a twoje wypowiedzi sa zabawne ...

Przemysl czasem cos nim napiszesz .

Pozdrawiam i tak trzymac panowie POZDRAWIAM tych co beda we wrocku na zlocie !! nastepnym razem dolacze i do was

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 day ago #19593 by Tomplus
Wrocław - Czekamy na Zwycięsce !


@Nowacek
Gdzie Ty widzisz jaką kłÃ³tnie z Foką? Co najwyżej z Maro.

Ty odwracasz kota ogonem.
Ja nie narzekam, nie mówię nic takiego że mnie się nie podoba turniej we Wrocławiu. Jak dla mnie to super że coś takiego jest.
To że zarzucam jakieś propozycje czy wysuwam swoje zdanie na pewien temat, nawet jeżeli tam mnie nie będzie to chyba dobrze a nie źle.

Cześć osób (nawet ja) )potrzebuje jeżeli ktoś spojrzy na ich projekt spod innego kąta. Wiem to ze swojego doświadczenia, jak osoby które robią błędy, jak zwróciło im się uwagę na czas, albo wrzuciło konkretną poradę to sprawa toczyła się w jak najlepszym kierunku.


Co do forum na swos.pl to ja nie traktuje tego jako absolutnie moje. TO jest przesada.
Forum kierują również Lion, Ace, Kloze, Michu (gdzie Michu to raczej nie scena S tylko Futbolandii)


Ty mówisz o szacunku ?
Przeczytaj najpierw sam to co piszesz i to nie raz.
Spójrz jaki Ty masz szacunek do innych osób.

Apeluje do Ciebie abyś przeczytał najpierw rtfm.bsdzine.org/ a następnie wypowiadał się na forum - tym czy każdym innym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 day ago - 17 years 23 hours ago #19612 by MaroJ
Bylo swietnie! Dla Dzema, Diora i Romaneq`a odleglosc nie byla wazna - pokonali po pareset kilometrow zeby zagrac w Sensible! Kibice rowniez nie zawiedli - dziewczyny trzymaly kciuki za swoich doroslych mezczyzn grajacych w pilkarzyki (; Iroquois przyjal pod swoj dach gosci spoza Wroclawia.
Gralismy na dwoch komputerach: Foki i Sillbera. Do dyspozycji byl klasyczny Amigowy Joystick, pad (djowger.1go.dk/artikler/amigakeyjoy/amigakeyjoy.html). Rozegralismy dwa turnieje: turniej o medale rozegralismy jako lige, kazdy z kazdym mecz i rewanz. Kazdy turniej w innej sali.
Foka okazal sie bezkonkurecyjny. Zreszta wszyscy grali swietnie, niesieni dopingiem Wroclawskiego Piasta (: Profesjonalny komentarz meczy należał do Diora. Darek Szpakowski mógłby się od niego sporo nauczyć (: Puchar jednakze powedrowal do Rzeszowa z Dzemem. Foka oddal mu zdobyte trofeum (Pomimo wyraźnej zapowiedzi Gosi ze bez pucharu ma sie w domu nie pokazywac (: Bo 444 km, wydanie 60 PLN na bilety kolejowe po to zeby zagrac w Sensible Soccer budzi szacunek! Natomiast Dzem oddal swoj medal Diorowi. Ostatnie akcenty turnieju byly juz na Wroclawskim Rynku. Okolo 3 w nocy Bumer czyli last man standing ostatnim lykiem symbolicznie zakonczyl nasz maly zlot (:

Sensible Soccer po 15 latach od wydania, nadal zyje! Fani jezdza pol kraju zeby spotkac innych maniakow tej gry, robia wlasnorecznie koszulki z motywami sensible i przede wszystkim dobrze sie bawia!


Tom+ = Jan Tomaszewski ? Jasiu to Ty (;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 15 hours ago #19635 by EMPI
Zdjęcia ludzie zdjęcia! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 11 hours ago #19647 by Iroquois
zdjecia: 156.17.223.158/~mboduch/Wroclaw_Open_Cup_1_05_2007/
czekamy jeszcze na zdjecia z aparatu Diora i Bumera.
pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.253 seconds
Powered by Kunena Forum