Re: Sensible Soccer - Otwarty Puchar Wroclawia/Sensible Soccer Open Wroclaw Cup

More
17 years 3 months ago #15308 by Foka
Witam!!

Już od dawna myslalem o realizacji tego pomyslu. Kilka razy poruszalismy ten temat z Diorem. Jednak teraz postanowilem plan ten wcelic w zycie. Turniej bedzie we Wroclawiu jako ze tu jest teraz najwiecej graczy online (Bumer, Maro_j, Ploskon, Bliszka, Bulia, Pablowks, Inbloom, Foka). Propozycja jest skierowana przede wszystkim do graczy ze strony ss.de (mam tez na mysli gosci z zagranicy). Mysle, ze to najwyzszy czas bysmy mogli sie poznac. Wiadomo, ze najwiekszym problemem bedzie dobranie terminu takiego by pasowal on wszystkim. Druga sprawa organizujemy cos takiego pierwszy raz wiec licze na wasze propozycje i piszcie czego Wy oczekujecie po takim turnieju.

Moje propozycje sa takie:

1. Zaczne od najmniej przyjemnej. Mysle ze kazdy z uczestnikow powinien wczesniej przewslac jakas drobna oplate (10/20zl). Dalo by to nam jakas pewnosc, ze gracz na powaznie traktuje przyjazd. Oczywiscie wszystko zostalo by przeznaczone na zakup drobnych nagrod czy prowiantu. Mam nadzieje, ze sale uda mi sie zalatwic za free. Jesli nie to za drobna oplata.

2. Termin - mysle o weekendzie majowym, jesli nie to wydaje mi sie ze najodpowiedniejszym dniem bedzie sobota.

3. Grac bedziemy na komputerach PC. Mysle, ze najlepiej polaczonych siecia , lub na jednym kompie z dwoma klawiaturami.

Narazie tyle czekam na Wasze propozycje. Oczywiscie zalezy mi na szybkiej odpowiedzi bysmy zaraz po sesji mogli z Maro zabrac sie za organizacje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15310 by Bumer
No ja w to wchodze bez dwoch zdan.Chetnie tez pomoge przy organizacji w miare mozliwosci.Termin weekendowy jest chyba najlepsza opcja ale co do szczegolow to mysle ze trzebaby skonsultowac to z ludzmi przyjezdnymi bo my jako wroclawianie z dotarciem na miejsce mysle nie powinnismy miec zadnych problemow;)co do oplaty to rzecz jasna.fajnie jakies symboliczne nagrody zakupic i oczywiscie prowiand w postaci browara czym moge sie osobiscie zajac:D.jeszcze co mi sie wymyslilo odnosnie dnia to wg mnie sobota bedzie najlepsza.bo moglibysmy zaczac turniej gdzies kolo poludnia i po calym turnieju pojsc jeszcze poswietowac zwyciestwa lub pograzyc smutki;)
Reasumujac,uznaje pomysl za bardzo trafny i dobry.Ja sie pisze na to i mam nadzieje ze bedziemy mieli wystarczajaca liczbe chetnych zeby ten turniej zorganizowac.
Tyle narazie ode mnie.
Pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15332 by Tomplus
Jak coś, 5-6 maja 2007 jest już zajęty. Jak narazie dla SWOSManiaców z Górnego Śląska ;)

Nazwa też jest zarezerwowana: Polish Sensible Day 2007
też zapraszam do współpracy.
Współkoordynatorami jestem ja - Tom+ i zwycięsca Turnieju Noworocznego SensibleSoccer w Lubinie 2007 - Yoda.

Kontakt jak coś to ze mną.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 3 months ago #15506 by Domin Gabryel
tej apropo tej imprezy to jakby sie ludzi troche zebralo to w pile by mozna tez popykac ?
oczywiscie przed wlasciwiym graniem w swosa - najpierw pileczka na hali czy gdzies, potem relaks przy swosie (i kieliszku) a na koniec na miasto ? :)

weekend majowy to faktycznie chyba najlepsza data

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15509 by Tomplus
Dlatego u mnie każda pomoc się przyda.

Zadania projektu mogę wydać w każdej chwili.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15510 by Playaveli
Amiga or PC SWOS?

If PC, please use SWOS++ to make replays... ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15517 by Tomplus
@Playaveli
Of course.

SWOS ?
Amiga and PC !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 3 months ago #15605 by VirgoPL
Mnie niestety nie będzie, ale będę wspierał duchem zawodników biorących udział w tym turnieju. Nazwa POLISH SENSIBLE DAY 2007 jest całkiem trafna. Życze udanej zabawy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 months ago #15684 by ABSOLUT
Jesli chodzi o mnie to jezeli pozwoli mi na to czas,i nie bede mial zajetego weekendu napewno przyjade do Wrocławia ;D,wkoncu trzeba obejrzec wasze zakazane pyski ;),a co do pomyslu gry w pile to czywiscie popieram jak najbardziej,kieliszek i miasto ze zdwojona sila,trzeba popykac w ulubiona gierke w szerokim gronie milosnikow 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 3 days ago #19548 by Nowacek
wow to naprawde sie wydarzy 1 maja ?
jestem bardzo zainteresowany z paroma kumplami wybrali bysmy sie na to zasilic szeregi czolowki graczy hehe prosze jednak o wieksza ilosc informacji
gdzie , za ile wjazd , i jak dlugo to bedzie trwalo , 1 , czy 2 dni ?
sa jakies nagrody ? czy moze mam wymyslec dyplomy ? :) ktore potem wydrukujecie ?
pozdrawiam i czekam na odzew , jesli ktos cos wiecej wie to nawet na gg prosze o informacje
2586098 Nowacek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum