Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Sierpień 2010

More
13 years 8 months ago #88904 by Dzidzio_91
Dzidzio_91 - Zozo 4-4
Dzidzio_91 - Zozo 5-2
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #88934 by ulg81
Dodane wyniki, napisałem wiadomość do Chrisa i Lorojda na gg, brak odzewu i wątpię żeby przez 24 h dograli więc awans uzyskał Lorojd który chociaż był obecny na gg oraz mignął mi kilka razy na ircu. Niestety Chris (tak jak się obawiałem na początku miesiąca) znów nie dograł meczy i wnioskuję (o ile nie zostanie z ligi usunięty) o kolejne -6pkt
PAry półfinałowe:
sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1382 rid=5501

Grać Panowie i nie odkładać na ostatnią chwilę!!
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #88959 by Dzidzio_91
Dzidzio_91 - Lorojd 4-0
Dzidzio_91 - Lorojd 4-1
The topic has been locked.
  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 8 months ago #89138 by inimicusPL
Nie mogę uchwycić Ibenolos. Pisałem na GG, zero odpowiedzi od dwóch dni. Będę czekał dziś na irc od 23. W piątek od rana do 15 i później od 22.
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #89216 by paczek

Nie mogę uchwycić Ibenolos. Pisałem na GG, zero odpowiedzi od dwóch dni. Będę czekał dziś na irc od 23. W piątek od rana do 15 i później od 22.


Ibenolos wyjechał na wakacje w poniedziałek, nie wiem kiedy będzie - mówił to na Sensi Days we Wrocku.
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #89252 by ulg81
dodane, pora zagrać o medale
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #89420 by Snajper27
Wbijam po pracy na forum aby sprawdzic kto wygrał PPM a tu wielka lipa!!! Awans z grupy uzyskali zawodnicy, którzy rozegrali po jednym meczu.Potem pare walkowerów wpisanych w drabince i awans do strefy medalowej dzięki statusowi Dostepny na GG.Punktów karnych w tabelach nikt nie uwzględnia.Co z regulaminem??Co z frekwencją??Co się z Wami dzieje??Myślałem, że wszyscy tutaj są dorosłymi facetami ???
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #89421 by Dzidzio_91
Spoko Snajper spoko. Miałem wakacje teraz matura i egzamin zawodowy czeka chciałem się wyszaleć.
Oto wyniki
Dzidzio_91 - inimicusPL 2-2
Dzidzio_91 - inimicusPL 2-2
Dzidzio_91 - inimicusPL 2-1
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #89422 by Snajper27
The topic has been locked.
  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 8 months ago #89423 by inimicusPL
Ciężki finał..szkoda, że tego nie widzieliście. Trzeci mecz, przy stanie 1-1 około 70 minuta, atakuje, słupek, dobijam paruje bramkarz, piłka w polu karnym pusta bramka, dostaje piłkę i wchodzę z nią w słupek. Szybka kontra i Dzidzio strzela bramkę w 80 . Myślałem, że mnie krew zaleje. I pomysleć, ze w fazie grupowej wygrałem z Dzidzio 4-0 i 2-0 ;/
The topic has been locked.
Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum