Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Sierpień 2010

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88555 by snky
chetnie bym dograł PPM, ale nikogo z grupy A poza Zozo nie moge dorwać...pisze na gg...czekam na ircu, spammuje PPM GR A i cisza...na obecna chwile mam tylko 2 mecze...chetnie dogram reszte, tylko z takim kontaktem to nic nie zdzialam...

jak sie ktos z was znajdzie z grupy A

to piszcie na gg : 3009384 - mam was w kontaktach.

Wczoraj nie moglem na forum tego zglosic, ponieważ byłem w pracy a nastepnie na rodzinnym spotkaniu.

albo #sensible.pl


dzieki ze moze po tym apelu panowie sie odezwaliscie, ale zagramy dzisiaj...tzn w godzinach popoludniowych :)
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #88578 by ulg81
ok właśnie chciałem rozliczać grupy bo termin już minął, ale skoro dziś ma się coś ruszyć to termin zostaje przedłużony o 24h. Tylko zastanawia mnie dlaczego np SNky - Ibenolos nie ma jeszcze wyniku, przecież wczoraj spotkaliście sie na ircu a tu cisza...
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #88585 by snky
ulg81 : nie spotkalismy sie, bo ja tylko komputer wlaczony zostawilem...wrocilem ok 1:30 do domu a ibelonosa juz nie bylo :)
The topic has been locked.
More
13 years 8 months ago #88623 by ulg81
Oprócz Ibenolosa (brak Internetu przez jakiś czas) i Snky ego nikt nic nie zgłaszał. Więc zapodaje co następuje: Grupa a kolejność w tabeli pozostaje bez zmian - awansowali gracze którzy zagrali jakiekolwiek mecze, w grupie b takich problemów nie było i również awanse wg kolejności w tabeli.
Punkty karne za niedogranie grup ppm:
Szczodrak -24 pkt
Chris -6pkt
Lorojd - 3pkt
Semozo -3pkt

MOżna grać 1/4 hf gl
sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1382 rid=5500


The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #88739 by Semozo
ibenolos 6 - 3 semozo
semozo 1 - 2 ibenolos
The topic has been locked.
  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 7 months ago #88773 by inimicusPL
inimicus 4 - 2 snky
snky 1 - 1 inimicus
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #88816 by Zozo
Najmocniej przepraszam wszystkich zainteresowanych. Nie miałem dostępu do Internetu, musiałem wyjechać tak nagle, że nie mogłem Was o tym poinformować. Nie będę się tłumaczył - regulamin jest regulaminem, z pokorą przyjmę nałożoną karę.

PS. Lubię z Wami grać. Jak na dobrego katolika przystało - powinniście mi wybaczyć;)
The topic has been locked.
  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 7 months ago #88853 by inimicusPL
To masz okazje się zrehabilitować, graj z Dzidzio...
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #88854 by ulg81
Punktów karnych zadnych nie dostałeś, teraz tylko graj ligę i jak najszybciej mecze 1/4 ppm z Dzidzio, wysyłam teżinfo do Chrisa i Lorojda bo Panów coś nie widać...
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #88859 by Dzidzio_91
Ja dziś powinienem być przez cały wieczór także czekam
The topic has been locked.
Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum