Re: Puchar Ligi Polskiej - Czerwiec 2010

More
13 years 9 months ago #86216 by gomi
Ty sie juz lepiej nie wypowiadaj na zadne tematy, bo tylko cisnienie podnosisz. Bede pisal tam gdzie jest do tego miejsce czyli tutaj! Gdzie sie staral? Nie dostalem zadnej wiadomosci na gg od Niego! Rownie dobrze ja moge napisac, ze zagadywalem go 100 razy na gadu i nie odpisal. I chyba zapomniales, ze w poprzedniej sytuacji zrezygnowalem z gry w kolejnej rundzie, wiec prosze cie jeszcze raz odpusc sobie te komentarze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86217 by Geese

Panowie i znowu nadeszła era Przekrętów jak to możliwe ze ci co nie mieli kompletu meczów wyszli z grupy czuję się pokrzywdzony takim posunięciem wiec po co grac PL komplet w grupie jak i tak wszystko rozgrywa się przy zielonym stoliku? Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!


Co tu dużo gadać, powinieneś awansować. A ja jakbym wiedział, że umawianie się z Tomaszem będzie wyglądać tak jak wyglądało to napisał bym na forum trochę wcześniej. Posta napisałem tylko dlatego, żeby nie dostać jakiś minusowych punktów.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86226 by Wodiczko
W związku z tym, że tyle niejasności i zażaleń posypało się w tym miesiącu w PL, chciałem tylko powiedzieć, że decyzji odośnie Gomiego będę bronił, bo jest zgodna z regulaminem. W innych przypadkach faktycznie mogłem dać ciała, za co zainteresowanych bardzo przepraszam. A jednocześnie zapraszam chętnych, którzy mają pomysł na prowadzenie pucharu i chcieliby to robić. Może świeże podejście coś zmieni ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86230 by Foka
1/4 Foka - Root 7:4 i 4:2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86232 by stellozza
Czemu podnosze cisnienie?
Bronie goscia, bo tak samo poleciałem, pisalem na ircu o gre, a ty napisales na forum. Fakt zgodnie z regulaminem ale nie przejawiasz ochoty na rozegranie meczu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86251 by Blazej_Bdg
1/4

vs Gomi 5:1, 2:1

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86270 by Wodiczko
grać 1/2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86308 by stellozza
Blazej_bdg łap mnie na ircu/gg jutro do 15 i ew. po 23.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86320 by stellozza
vs blazej 2;4 5;1

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86323 by bobbiebobras
z foka zagram w pon po 23 bo jest na wyjedzie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.233 seconds
Powered by Kunena Forum