Puchar Ligi Polskiej - Marzec 2010

More
14 years 2 weeks ago #81936 by bobrix
grA walka już się roztrzygnęła, wygrał davero który nas olał :P
chyba że dziś dogra ze wszystkimi ;D
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #81937 by DeFoNe
Defone - Patryksl

3:0 3:3
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #81941 by bobbiebobras
bobbie 5-2 1-0 noel
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #81971 by sanek
sanek - Basto
2 - 0
3 - 1
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago - 14 years 2 weeks ago #81976 by Wodiczko
i czas na podsumowanie fazy grupowej
A - nie wiem, co mam napisać. Bobrix i Domin nie dograli z winy Davero, poza tym Gomi z Łechą nie zagrali. awans wg tabeli = Gomi, Łecha
B - awans Sanek i Cinek, Piootrek zapomniał o PL (Riczi mi loga przesłał - walkowerów nie wpisuję, powinny być ujemne punkty)
C - awans Foka i Patryksl, Jack wcześniej już pisał i prosił o walkowery - niech i tak będzie
D - Geese i Błażej wychodzą
E - Pablo i Magi wychodza, Dior nie zagrał z Christo ( z tego co mi wiadomo mają zupełnie odwrotnie godziny pracy i nie udaje im się zgrać - obędzie się bez kary), Łukaszpogoń nic nie zagrał
F - awansuję ja i Ruichi = Lobo zagrał to co mógł, ale nie zdążył (wyniki jego wpisałem, bo zawsze to 4 mecze, a że był zwolniony w lidze z terminu, tutaj też kar nie będzie), Ruichi miał komplet i choćby z tego powodu powinien awansować, Tomasza mimo szczerych chęci nie udało mi się trafić
G - awans Abelxavier i Stelloza, Nepus był zwolniony w lidze z terminu, a Darecki poleciał
H - awans Root i Bobbie, nie dograne 4 mecze chyba z winy Diego Polaco
Link do 1/8 = www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1298 rid=5183
The topic has been locked.
More
14 years 1 week ago #82005 by Blazej_Bdg
1/8 vs pablo

4:2, 4:2
The topic has been locked.
More
14 years 1 week ago #82073 by Geese
Do kiedy trzeba zagrać 1/8, faza grupowa była przedłużona do 14. Więc niech ktoś określi do kiedy.

P.S.
Info dla magistra jestem codziennie po 20 tak do 22.30-23 max, czekam na jakieś info to postaram się dostosować, jakby nie pasowało w tych godzinach.
The topic has been locked.
More
14 years 1 week ago #82087 by Wodiczko
do piątku - tj do 19.03
The topic has been locked.
More
14 years 1 week ago #82095 by stellozza
vs sanek 6;4 2;2
The topic has been locked.
More
14 years 1 week ago #82106 by Abelxavier
Abelxavier - Cinek 1-0 1-2 and 2-3 ggs
The topic has been locked.
Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum