Re: Puchar Przyszłych Mistrzów

More
15 years 4 months ago #56458 by GomeS
no i dzis ostatni dzien zostawilem primowi na gg wiadomosc ;]
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56477 by Primo
Po szeregu nieudanych prób rozegrania meczu wystąpię jako jedna ze stron z propozycją podarowania finału Gomesowi.
Przyczyną jest tragiczna jakoś połączenia MEGA KUREWSKIE LAGI, które z tej pięknej gry robią coś w stylu filmu oglądanego klatkami, w takich warunkach nie da grać.
Tyle ode mnie.
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56478 by GomeS
ja dodam ze jesli primo sie zgodzi na taka opcje mozemy sprobowac zagrac jutro, gdyz iz aczkolwiek poniewaz nie bede czerpal zadnej satysfakcji z takiego dostania sie do fianlu

z powazaniem GomeS
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56480 by Primo
W końcu jesteśmy katolikami a jest jakże ważny dla Nas podkreślam katolików, białych, inteligentnych ludzi; czas świąt Bożego Narodzenia. Wedle zakorzenionej w nas Polakach-Katolikach wiary i tradycji bądźmy dla siebie dobrzy, koniec waśni i sporów, obdarujmy bliźniego czymś od serca i niech nie będą to plugawe dobra doczesne dajmy coś od siebie z naszego ukojonego miłością pana serca oraz z naszej pokrzepionej miłosierdziem duszy. I Ty spójrz w głąb siebie, a znajdziesz tam żar prawdziwej wiary w Jezusa Chrystusa poczujesz ciepło emanujące z jego dłoni i on cię dotknie i pokocha miłością milionów istnień i zrozumiesz jako się stało to co było kiedyś, jest teraz i będzie kiedy już nas nie będzie a będzie to zacne i wielkie a ogrom tego oślepi niewiernych i grzesznych. I stanie się dobro i miłość nadejdzie czas proroków a aniołowie zstąpią z niebios. I rozstąpi się morze a kolor jego wód będzie kolorem ducha i wyjdzie zeń bestia o siedmiu głowach a na głowach tych będzie miała siedem diademów a na nich wyryte będą imiona bluźnierców i stanie się tak nie dziś nie jutro lecz kiedyś kiedy już nas nie będzie przeminiemy jako i inni przed nami, ale czyn nasz gest i dobra wola będą na zawsze, po tym poznasz moje dobre serce po dobrym uczynku zatem jakem Pan Primo daję ci finał pod choinkę. Ot co.
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56484 by GomeS
no ale ja nie chce... lol2 ja chce zagrac polfinal lol2
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56495 by ruichi
grać chłopaki.. może się Wam uda dziś, a jak nie to... hm.. trudno
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56499 by GomeS
no niby zagralismy troszke lagowało ;D troszke nie wstanie bylem ja :D

4-2
i chyba
2-2

dla mnie

ja pierdziuuu nawet wyników nie pamietam
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56504 by ruichi
oki... final i mecz o 3 miejsce mozna grac:)
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56540 by Primo
było 2:4 i 2:1 wygrałeś 1 golem :P
The topic has been locked.
More
15 years 4 months ago #56576 by GomeS
sory :) nieumyslny blad ;] mowilem ci jaki mialem stan ;]
The topic has been locked.
Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum