Spotkanie kameralne - 18-19 Kwietnia - KOMORÓW (10 km od Warszawy)

More
8 years 11 months ago #128335 by cinek
A co tak wszyscy wzorowo trzymają się na tym zdjęciu, fake jakiś :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 11 months ago - 8 years 11 months ago #128342 by Duracel1974
Słońce było jeszcze wysoko, to i się jeszcze wszyscy trzymali :)

Teraz mogę już powiedzieć, ale spotkanie wisiało na włosku, bo mam ze zdrowiem trochę problemów i wszystko zależało od tego kiedy mnie na tomografię zapiszą... no ale nasza polska służba zdrowia zadbała, że termin dopiero na koniec czerwca :

Do tego doszły jeszcze komplikacje spowodowane nagłą zmianą u mojej małżonki w pracy (musiała iść w sobotę do roboty), dzieci nie bardzo było z kim zostawić, bo teściowa poszła na badania do szpitala, szwagier pojechał na chrzciny, samochód mi się zepsuł... itd. itd.

Nie zdążyłem wszystkiego przygotować i ogarnąć na Wasz przyjazd i parę rzeczy miało wyglądać inaczej...
...ale na pohybel wszystkim jednak się udało.

Pączek niech żałuje, czekaliśmy na niego w piątek z Westernem aż przyleci, a tu ani żadnej informacji, ani telefonu... i wyszło w końcu tak, że we dwóch się w piątek nawaliliśmy na działce 8)

Co do samych rozgrywek, to z powodów opisanych wyżej nie mogłem pograć ze wszystkimi od początku i nie zdążyłem się porządnie rozegrać ;) ale utarcie nosa Diorowi (sic!) 4:1 kiedy był jeszcze w pełni trzeźwy było miłym akcentem na początku imprezy, tym bardziej że bardzo chciał mi dać lekcję offline ;)))

Generalnie jak przeważnie w tej wersji Sensibla mam problemy z happy endem. Kilka meczów wygrałem, kilka wygrywałem, tak jak np. z Wodiczko 3:1 by przegrać w ostatniej minucie 3:4 : Te które przegrałem często wygrywałem w statystykach końcowych ;D

17/12 moich strzałów przy 3/3 przeciwnika i rezultat 1:3 nie może nie powodować frustracji :P

W sumie na przestrzeni całej imprezy z każdym (poza Wodiczko) wygrałem co najmniej raz więc jest jeszcze szansa, że do końca mnie ten dziwny mechanizm zachowań bramkarzy w obowiązującej wersji SWOSa nie zniechęci i moja gra stanie się także efektywna a nie tylko efektowna w statystykach ;)

Było fajnie. Z Xflea mieliśmy trochę polewki z Westerna i Neuroupa, którzy o 2 w nocy nie nadawali się do niczego i gadali takie głupoty (począwszy od korzeni rodzinnych, przez zamiłowanie do klubów piłkarskich, po politykę) że ciężko było skupić się na graniu ;

Liczę, że jak los pozwoli to spotkamy się znowu za jakiś czas i znowu będą emocje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 11 months ago - 8 years 11 months ago #128343 by Western
Dopiero dziś nadaję się do jako takiej egzystencji.

Było fantastycznie ,zajebiście etc.

Ci którzy nie byli niech żałują .

Tak jak zapowiedziałem przed spotkaniem tak też zrobiłem ale nic tego nie zwiastowało ;) ,jednak oklep z online u zrobił swoje

Wygrałem ,wygrałem , dziękuję ,dziękuję.

Na pewno będzie kontynuacja na

FARMIE RADOŚCI

Dior jesteś miszczem jak zawsze , plakat z Twoią szanowną postacią powinien wisieć w każdym domu prawdziwego SWOS-maniaka.

File Attachment:



pięknie wygrałem najpierw z Wodim ;) co wprowadziło stan konsternacji , pózniej zaś finał z Xflea i znowu udało się ;)

chociaż moje wyczyny w grupie tego nie zapowiadały.

graliśmy 1-szy z 4-tym ,2-3
póżniej moc chmielu pokazała na co ją stać i ładnie się nakurwiłem ale polecam !!!!!!


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 11 months ago #128346 by Wodiczko
Szacunek Western :) tylko Ty potrafiłeś ze mną wygrać i to 2 razy na jakieś 30 gier, które w sobotę rozegrałem. A to, co zagrałeś w 2 meczu k.o. - obrona przemistrz.... Na szczęście w Lubinie będę pił, bo jednak bycie 3 galaktyki za Diorem i Neuroupem to była średnia przyjemność :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 11 months ago #128351 by dior
O kurwa, byłem w grupie 3? Zajebisty wynik! ;D

Dzisiaj jeszcze czuję echa tego zacnego melanżu. Osiągnąłem poziom właściwej sobie degeneracji w sobotę i jestem z tego bardzo dumny.
Duracel - graty, bo sportowo, to jeszcze wszystko przed Tobą, potencjał jednak jest, zlałeś mnie ładnie. Nie zapomnę, zrewanżuję się.

Ale przeboleć nie mogę, że ten praski ogór Western nas wszystkich pohańbił. Gratulacje się należą, ale nie ciesz się za długo. Kolejny off i tytuł będzie mój!

Kapitalne to było spotkanie, dzięki za wzorową organizację - bez cienia ironii!

:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 11 months ago #128352 by Western
no cóż taka sytuacja bez lagów i innych internetowych gówien ,
Dior myślę że stanem zabawy dorównałem Ci już po głównym nazwijmy to turnieju ,
fakt trzeba pomyśleć o kolejnym spotkaniu aby tę naszą Ekipę z Warszawy ;) jakoś rozruszać ,oczywiście takie Tuzy jak Xflea są jak najbardziej mile widziani

było super i czekam na następny Clash of Titans na Farmie Radośći

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 7 months ago #129755 by Western
WITAM

Co prawda jeszcze nie opadł pył po mistrzostwach etc.,

ale chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na kolejne spotkanie przy SWOSIE na działce w zacnym gronie.

Tak orientacyjnie postanowiłem napisać czy wogóle ktoś wyraził by chęć przybycia?

jeżeli tak to podaje daty które by najbardziej odpowiadały ewentualnie

22.08-23.08

29.08.-30.08

05.09-06.09

jeżeli inne daty to proszę o propozycję.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 7 months ago #129783 by xflea
sierpień-wrzesień nie dam rady w żaden weekend... :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 7 months ago #129785 by dior
U mnie taka sama sytuacja niestety...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 7 months ago #129789 by Western
ok.

zatem okoliczności prokurują do poczekania z tematem


czekam jak by co na jakies konkretnie daty.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum