Spotkanie kameralne - 18-19 Kwietnia - KOMORÓW (10 km od Warszawy)

More
9 years 1 month ago #127852 by Duracel1974
Witam.

Dwa dni temu, wieczorem na IRC u razem z Westernem po kilku meczach online wpadliśmy na spontaniczny pomysł zorganizowania spotkania w którym motywem przewodnim byłoby giercowanie w SWOSa na Amidze, na mojej działce w Komorowie.

Kilka osób obecnych na IRC u wyraziło jak mniemam wstępne zainteresowanie przyjazdem. Działka nie jest duża, ale imprezowaliśmy tam nie raz średnio w 10 osób i jakoś się pomieściliśmy. Domek ma 30m2, ale na moje oko przy odrobinie wysiłku da rade pomieścić ze 20 osób do spania. Można też brać pod uwagę rozstawienie namiotów.

Wstępnie termin ustaliliśmy na 18-19 kwietnia, ale to sprawa do przedyskutowania. Najpierw chciałbym zobaczyć kto byłby chętny na takie spotkanie.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to mamy jakieś 3-4 Amigi na których można odpalić SOWS a w celu przeprowadzenia jakiegoś turnieju. Choć oczywiście to wszystko zależy od tego ile osób by się pojawiło.

Oczywiście nie należy tego traktować jako jakiś niesamowity turniej z nagrodami tylko fajne spotkanie do potrenowania, wypicia browara i pogadania w miłej atmosferze, aczkolwiek razem z Westernem organizowaliśmy przez 4 lata turniej SWOSa na amigowym zlocie AmiWAWA w Aninie.

Wieczorem wrzucę kilka fotek poglądowych działki i mapkę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127854 by cinek
No nareszcie dzieje się coś spontanicznego w temacie offline. Tak zwany warm up (rozgrzewka) przed Sensi Days jak najbardziej wskazany.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127856 by Foka
U mnie wszystko zależy od tego, jak w ten weekend będzie grał Śląsk ... Już wiadomo, że mecz jest we Wrovcławiu. Więc będę musiał pracować. Kwestia tego czy będzie to piątek, sobota czy niedziela. Idealnie by to był piątek, albo niedziela, to wtedy w sobotę mógłbym podjechać na turniej :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127857 by Loozak
Ja wstępnie jestem za jakby co to moja droga : opole - częstochowa - warszawa
Jakby ktoś się chciał zabrać po drodze.
Będzie powyżej 8 osób to jadę :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127860 by xflea

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127861 by dior

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127864 by Duracel1974
Dior, Ty już nie pierwszy raz się starasz i starasz... będziesz się tak starał ciągle to się zestarzejesz ;)

Co do zdjęć, to nie wrzuciłem w weekend. Postaram się spełnić obietnicę na dniach.
Generalnie nie jest to jakaś szopa w polu, ale nie jest też hotel pięciogwiazdkowy.
Męskich imprez było już tam sporo. Jeżeli w kwietniu byłoby chłodniej to są trzy grzejniki i nikt nie zmarźnie.

Jest grill, trawa, drzewa, zieleń, staw... i poza terenem działek las, a nawet cmentarz w lesie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127872 by xflea
czyli jednym słowem bunkrów nie ma ale też jest zajebiście :)

bardzo fajna propozycja, na pewno przyjadę jeśli coś niespodziewanego nie wypadnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127875 by paczek
Zrobię wszystko, by być - jednak za wcześnie by potwierdzić na sto procent

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127877 by Duracel1974

Zrobię wszystko, by być - jednak za wcześnie by potwierdzić na sto procent


No i takie nastawienie mi się podoba :)
Przyda się dyskusja z doświadczonymi ONLINE owcami ;) Bo czasami mnie szewska pasja trafia... tak jak teraz.
Czasem wygram z kimś wysoko w rankingu, piłka się klei, strzały wpadają do bramki, a czasem tak jak teraz przegrywam z OEUF em mimo iż nacieram na bramkę ale bramkarz wszystko wybija. Prowadzę 2:0 i nagle moi przenikają przez piłkę z przeciwnikiem, gubią ją jak totalne niemoty i nic nie można zrobić tak naprawdę.

Może zatem ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi w tym wszystkim, że Brazylijczycy zachowują się jak... Polacy :)
W klasycznym Sensiblu nie przypominam sobie takich sytuacji. No ale nic o tym będzie fajnie pogadać na zajęciach teoretyczno-praktycznych w czasie grania :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.303 seconds
Powered by Kunena Forum