Re: Mistrzostwa Świata SWOSa w Polsce - Wrocław 21/22 Sierpień 2010

More
13 years 9 months ago #88029 by Wodiczko
ssijcie... najwyżej przez Wrocław rozwód może być szybko :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88054 by Lord Pablo
Wodi tylko obrączek ślubnych nie przepij we Wrocku :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88137 by chesmar
dobra, wlasnie zrobilem przelew:) takze i ja sie wybiore. bojcie sie wszyscy pretendenci do chlejoff a , bede walczyl jak lew ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88366 by romaneq
Dostałem właśnie telefon z firmy, że przyszły tydzień mam być w robocie wiec sensidays już na 100% odbędzie się beze mnie.

W piątek przywiozę na wieczór sprzęt. Pomogę podłączyć. Może być problem z ilością kompów bo 2 kompy, które chciałem przywieźć mają dużą dla mnie wartość ale beze mnie na miejscu ich tam nie zostawię. Ostatnio do Wrocka Wanae przywiózł 2 komputery i dobrze byłoby się do niego zgłosić czy w tym roku także może nas poratować.

Dam znać do soboty na ile komputerów i monitorów możecie liczyć. Przepraszam, że tak wyszło ale nie jest to moja wina. Chciałem być na tym turnieju choćby ze względu na to, że to najprawdopodobniej jest ostatni offline.

Aha i proszę kogoś wyznaczyć odpowiedzialnego za mój sprzęt

Pozdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88414 by Wodiczko
Roman straszna szkoda :(
ja z innej beczki mam pytanie. Foka na początku pisał coś, że będzie można zobaczyć mecz Śląsk - Legia. Temat jeszcze aktualny ? Ja bym chętnie poszedł, myślę że Dior i Primo też

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88419 by lobo
Foka nad morzem wiec pewnie nie zaglada tu regularnie jak cos to dzwoncie do niego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88421 by dior
Hmmmm, do rozważenia, ale szczerze powiem, że pewnie wolał będę siedzieć w pokoju i grać ile się da i z kim się da, uskuteczniać posiedzenia loży oraz oddawać się alkoholowym przyjemnościom. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88422 by romaneq
kiedyś na forum był temat jak przygotować dysk online na PC, nie mogę tego znaleźć, może ktoś pomóc bo może być lipa :/

chodzi mi o taki temat, gdzie był opis, że za pomocą programu można wyedytować dysk z online i przenieść na PC

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88429 by olesio
Nie wiem gdzie jest taki temat, ale rozumiem że chodzi o to czym z amigowego obrazu dyskietki adf, jak
najszybciej wyciągnąć plik customs.edt? Jeżeli tak, to możesz pod XP użyć programu AdfView ktory jest
na: www.viksoe.dk/code/adfview.htm lub, co wygodniejsze, plugin AmigaDX dla TotalCommandera
do pobrania z: totalcmd.pl/download/wcx/emu/AmigaDX i nie odpisaleś na mojego emaila, także w
sumie może przypomnę, że ja poproszę oryginalną Brazylię z drużyn narodowych, pod nazwą OLESIO :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #88431 by romaneq
Dzięki za odpowiedź Olesio. Ja wiem, że tego programu muszę użyć ale chodziło mi o sam temat :)

Na maile nie odpisuje z braku czasu, którego na swosa już po prostu nie mam. Wszystko co mi napisaliście będzie na dysku tak więc luz. Dopiero dzisiaj zabrałem się za sprzęt po ostatnim turnieju w Lubinie i tak: mam dodatkową Amige 1200 chyba Dżema i dodatkową 600 nie mam pojęcia czyją. Przywiozę to do Wrocka.

Ale gorzej, że ktoś się nie bał i przywłaszczył sobie 2 rozgałęziacze do gameportów. Sanek ma 2 więc ich nie liczę - swoją drogą Sanek koniecznie je przywieź do Wrocławia :)

Lobo a nie wiesz kiedy Foka wraca z tego urlopu ? Ja nie mam do niego komórki.

Boje się, że PC to będzie wolna amerykanka. Ja postaram się zrobić wszystko żeby być bo może być powtórka z zimowego Wrocławia :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.293 seconds
Powered by Kunena Forum