Re: Élő bajnokság 2012

More
12 years 2 weeks ago - 12 years 2 weeks ago #110722 by dimetrodon
Mivel AX-nek el kéne érnie a 17:10-kor a Keletiből induló vonatot így kicsit necces a vasárnap. Ez nagyjából 16:30-as befejezést jelentene. Átgondolás alatt.

Előrébb hoztam a kezdést 30 perccel szombaton.

Emlékszik valaki, hogy pontosan mennyi idő volt a PC-s bajnokság ősszel? (Arra emlékszem, hogy kevesebb, mint előre számoltam, de nem tudom mennyi.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110733 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Élő bajnokság 2012
Nagyon jónak néz ki a program.

Nekem annyi kiegészítésem lenne még, hogy ha minden jól alakul és tényleg 10-en leszünk, akkor beállíthatnánk egy második gépet, lehetőséget adni a ritkán játszóknak barátságos meccsekre. Lehet, hogy vkinek lesz akár 7-8 meccs szünete, ha úgy hozza a sorsolás, és addig játszhatna pár meccset.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110737 by dimetrodon
Én a 9-nek is örülnék, de a második gépen már agyalok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 2 weeks ago #110743 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!

Nekem is tetszik.
A vasárnap tényleg necces. Esetleg ha többen lennénk és nem lenne másik gép akkor szerintem az is jó lenne ha pénteken du án letekernénk pl az amigás verzióból az első kört.(kb 3óra vagy 3,5óra) Utána még mindíg mehet a sörözés közben a kieséses kupa. Szombati ütemterv jó csak az ebéd után lenne eredményhirdetés. Délután pc-s elsőkör.
Vasárnap minden marad csak ott meg pc-s második kör. Én erre gondoltam B verziónak ha esetleg tényleg nem férne bele.Így biztosan be tudjuk fejezni.
Persze ha tudjuk tartani az ütemtervet akkor működni fog az A verzió is.
Flegbyt szeretném megkérni,hogy hozza el a gamepadját. Az enyém kicsit köhög és nem tudom hogy fog muzsikálni. Sajna úgy néz ki be kell fektetnem egy újba. Esetleg ha nem sikerül vennem arra az esetre lenne jó.Előre is köszi.
Jó készülődést!

Hajrá Magyarok!

Ui: Jaaa. HA tudjuk nyomjuk meg ezt a hónapot minden fronton bár tudom bBromi kidőlt és magamon is tudom kevés a szabad idő. Ezért abba a kicsibe szorítsuk be a meccseket és ne hagyjuk az uccsó pillanatra. Koolal beszéltem. Kértem olvasson bele az ütemtervbe és szóljon is hozzá. Nem ígért semmi biztosat csak annyit,hogy pont Pesten lesz dolga és próbálja legalább tiszteletét tenni. REMEK! Várunk.

H.M!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 weeks ago #110744 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Élő bajnokság 2012
Hali!

A program jó!
Go ahead eagles!

FLeg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 week ago #110796 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!
Tudom, hogy az volt a kérés, hogy ne kavarjunk/szervezzünk és nem is szeretnék, de nekem a pénteki nap egy kicsit húzós. A szombat, vasárnap rendben van. A péntek is jó, de egy-két dolog nehezíti az életem...
Egyrészt nem tudom kivenni szabadnapnak, de igyekszem keményen megnyomni a melót és akkor mondjuk 3 felé szabadulok.
Az Amiga kupán a továbbjutás veszélye nem fenyeget így az részemről is nyomható.:) Viszont a 19 órás sörözést meg kell szakítanom. Átszervezett/elhalasztott bajnoki meccset játszunk a csapatommal 20 órától. Erre szeretnék is és kell is mennem!
Akár programpontként is szívesen felajánlom, ha gondoljátok, hogy gyertek szurkolni! De nekem mindenképp kell mennem. Utána jövök vissza a Snaps-ba, ha kell. Egyébként a Siketek pályán játszunk , ahol van büfé és csapolt sör is...;)
Azt hiszem ennyi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #110797 by dimetrodon
Szerintem nem gond, a péntek még úgyis a ráhangolódás. Te meccsel hangolódsz, mi játszunk, aztán valahogy sörözünk, együtt vagy külön. Jobb, ha valahogy együtt.

Szóval ez még nem a kavarás. De aki kavar, annak letörlöm a csapatát, és a Famila kft-t állítom be neki a Spáh ikrekkel!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 1 week ago #110801 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!
Eltanultam egy is techinikai trükköt,de most nem tudom hogy az én gépem nem akarja tökéletesen vagy nálatok is baj van.Arról lenne szó,hogy megkérdeztem Randapeket hogyan kell elérni hogy a #sensible.hu oldalon az adott meccsemről csináljak riportot.
Végtelenül egyszerű de nálam néha működik csak és nem kizárt hogy a gépemet kéne újratelepíteni.
Felraktam az exe-t a dropboxra.
A program neve DzemBoot.
Elindítod:
1.Change bot’s name (én ezt SPORT1 re írom át) ok.
2.Text colour :narancs vagy piros.
3. #sensible.live helyett other és ide beírni #sensible.hu és join
Ekkor jelenik meg a #sensible.hu-n Hogy SPORT1 csatlakozott (a riporter)

Elindítod a swost ahogy szoktad és elvileg automatikusan indul a kezdők meg a gólok.
Nekem ez vagy megy vagy nem.Ha megvan a kezdő nem jönnek a gólok vagy késnek.
A file nekem vírust jelzett de állítólag rengetegen használják tehát az egyém téves riasztás.
Próbáljátok ki remélem nektek sikerül J

HAVE FUN!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #110802 by dimetrodon
Szia!

Én most sajnos nem fogok tudni ezzel foglalkozni, de valszeg a víruskeresőd akadályozza, azt kéne idomítani.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 1 week ago #110803 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Élő bajnokság 2012
Megosztanék egy ötletet.
Arra gondoltam mindenki aki p2p-t játszik vegye fel. Csináljunk minden játékosról könyvtárat és tegyük bele a meccset amit nyomtunk. Pl Bobrix könyvtár és a meccs elnevezése Abel-Bobrix 5-3.
Ha én nekem mondjuk Bobrix jönne valamikor,megnézném és kielemezném mivel tudta megverni Abel Bobrixot,ha kikapott akkor meg azt,hogy Bobrix mit eröltet.Végül lenne egy nagy gyűjteményünk mindenkiről mint egy könyvtárban.
Szerintetek?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.289 seconds
Powered by Kunena Forum