Re: Élő bajnokság 2012

More
12 years 1 month ago #110422 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!
Most, hogy mindenki ilyen szépen válaszolt és összejött, helyzet van. Bejött a szállodának egy nagy rendezvény (hoki torna) ami miatt a helyet, esetleg tudják adni, de kedvezményt nem tudnak biztosítani a számunkra (eddig kaptunk 20-30%-ot és amúgy is készüljünk arra, hogy nagyon zsúfolt lesz a hely (sőt igazából örülnének, ha kiadhatnák az egész szállodát, és úgy vettem, jó lenne, ha nem is jönnénk pont azon a hét végén)!
Nézzétek meg a következő hét végét, árpilis 20-22. Ott mi a helyzet?! Ha az nem jó, akkor kerítek más olcsó szállást erre a hét végére a közelben, de ez könnyű feladat!
Elnézést mindenkitől!
Dinnye

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110424 by dimetrodon
Nekem az is jó.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110425 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Élő bajnokság 2012
Kösz a kihúzást, gyors volt! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 1 month ago #110426 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!
Nekem is jó bár ha nem gond én az unokatesóméknál szállnék.
Sajnos ezen (is) kell spórolnom.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110431 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!

Nekem az április 20-22 nem jó. További probléma, hogy 04.21. szombat idén munkanap, plusz 1 nap szabi kellene rá.

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110435 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Élő bajnokság 2012
Sziasztok!

Sajnos az április 20-22-i hétvége nekem sem jó, ugyanis szombaton is dolgozok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110446 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Élő bajnokság 2012
Hali!

Nekem jó, de látom már másnak nem.
Akkor ez május lesz gondolom.

FLeg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110452 by dimetrodon
Dinnyével kitaláltunk egy megoldást, ami még jobb is, mint az eredeti, én nagyon örülök mindenesetre!

Hamarosan megírja, de a lényeg: [move]Marad az eredeti időpont! [/move]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 weeks ago #110484 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Élő bajnokság 2012
Nos, a mentő megoldás. Marad az eredeti 13-15-ös hétvége, de visszatérünk a régi idők nagy hangulatú szervezéseihez. Dimetnél, nálam és Davkasnál is bőven elfér egy-egy játékostárs, tehát nem variálunk, itt maradunk Pesten. Van egy kocsmáros ismerősőm, aki befogad minket a pincéjébe itt, a Király utcában. Ott ellehetünk nyugodtan, ha nem is a legszebb, de azért elfogadható körülmények között. A csapolt sörért nem kell messze menni... Szállás meg, ahogy mondtam, nálunk megoldva. A részleteket kitaláljuk, a lényeg, pénteki érkezés vasárnapi távozás! Hogy a jó hangulat, közösségi szellem megmaradjon, a pesti versenyzők is tekintsék úgy, mintha elutaztunk volna, tehát nincs olyan, hogy elugrom egy órára a praktikerbe; a feleségem elviszem anyósomékhoz stb. csak aludni pattan le mindenki ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 weeks ago - 12 years 4 weeks ago #110487 by dimetrodon
Dinnye éppen el van utazva, így talán rövidebben írt, ezért kicsit részletezném.

Helyszín
Amit Dinnye egy kocsma pincéjének titulál, az azért ennél a valóságban sokkal jobb. Az adott hely szerintem egy nagyon jó söröző (mostanában divatos pesti szóval kávézó, café - annak ellenére, hogy senki nem kávét iszik), és a pince az egy különterem, ahol hasonlók szoktak lenni. A helyen nagyon szuper sörök vannak, nem olyan sok helyen van többféle csapolt belga sör az országban. Ráadásul a tulaj tényleg nagyon jófej.
www.snapsgaleria.hu/

Utazás
Itt csak annyit említenék meg, hogy az utazási idő és költség szinte mindenkinek kevesebb lesz. Maga a hely konkrétan az Oktogonnál van. Meg tudjuk csinálni pl, hogy előző nap beállítjuk a gépet, és azzal sem megy így idő!

Szállás
Ingyen, ennél nem tud olcsóbb lenni. : ) Nem, hogy nem gond, ha nálunk alszotok, de 1-2 ember esetén még külön jó is! Dinnye lakik a legközelebb, de neki legkisebb a lakása. Ennek ellenére, ha élete párja épp nem lesz otthon, akkor megszálljuk a kéróját és többen is ott aludhatunk, akár a pestiek is. Nálam max. két vendég elfér, kivéve, ha ismét megszerzem a szomszéd lakását, akkor bármennyi. Én sajnos kicsit messzebb lakok. Davkas is hasonló távolságra. Flegby és Bromberg majd eldönti, hogy hazamegy-e, vagy ő is megszálló lesz.

Időbeosztás
Eddig azért mentünk el Budapestről (első évben 4-en együtt Bp-ről) hogy kiszakadjunk a szokásos helyről és csak a barátság és a sensi legyen. Kell egy keményebb elhatározás a bp-iektől (és bp-közeliektől), hogy ezt most is így csináljuk. Ahogy Dinnye írja: a családnak azt kell kommunikálni, hogy 2 éjszakára nem vagyok. Ha mégis beesel félrészegen egy haverral, akkor az már csak legyen bónusz! : D

Új játékosok?
Nem lehet tudni, hogy mi lesz, de a bp-i megoldással megnövekedik annak az esélye, hogy valaki csatlakozik az érdeklődők közül.

Egyéb programok, kajálás
A helyszín előnye, hogy minden egyebet sokkal könnyebben, előre megszervezve tudjunk barátkozós programokat és kaját megoldani. Ezzel sem fog városban tévelygős idő elmenni, és jobb is lesz.

Összeségében egyetlen hátrány lehet: az, ha a pestiek nem tudnak otthonról rendesen elszakadni. Ha ebben kemények leszünk, és ugyanúgy együtt lesz a társaság, akkor semmit nem veszítünk, de olcsóbb, jobb, szebb, lesz!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum