Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. nyár

More
12 years 8 months ago #105145 by bromberg
De hová tűnt Hawkz?
A csúcson abbahagyta. :-)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 8 months ago #105170 by szesezsek
úgy eltűnt mint damon hill :)
én tesóméknál vagyok egész héten szabin
igyekszek felnézni és tolni ha nincs nagy forgalom itt bennt :)
Az új srácnak írt valaki?

Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #105262 by dimetrodon
NB1: Felhívtam Hawkz-oz, kiderült, hogy Brominak talán írt is, hogy nincs most szombatig. Nagy szerencse, hogy van már hétközi netje, mert így le fogom tudni vele nyomni én is.

ASL: Mindneki feküdjön rá a meccsek lejtászására, írjatok a topikba stb. Még nem eldöntött, hogy mi lesz, de van esély rá (én személyszerint támogatom is) hogy legyen vérengzés. Aki nem tudott játszani, joga lett volna viszsalépni (és majd újracsatlkozni), ehhez képest az ASL1-ben senki sem postol stb. ASL2 jobban áll, az ASL3 még jobban, de a felső osztályban lehet, hogy nagy gyakás lesz.

Belgrád: Képzeljétek kidetült (=rájöttem, mert tavasz óta tudott) hogy akkor van a 15 éves érettségi találkozóm, amit részben én szevezek :D De asszem megmutatom a SWOS és a barátok iránti elköteleződést, mert némi hezitálás után úgy döntöttem, hogy a 20 évesre megyek majd, most pedig Belgrádba :) Szeszt nyilván megértem, meg a családi dolgokat is, de ezek után, aki rinyál valami ennél kisebb kifogáson, az menjen FIFÁzni! :D
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #105339 by Abelxavier
Halihó skacok!

Ráérek holnaptól, írjatok mikor jó nektek.
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #105355 by bromberg
Hawkz, mikor tudsz jönni lejátszani a meccseket? Nekem ma este vagy holnap este jó, szerda nem biztos. (10 körül szoktam megjelenni)
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #105365 by dimetrodon
Ma megpróbálok én is lenni.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #105368 by Hawkz
Sziasztok!

Ezer és egy bocsánatkérés közepette le kell hogy mondjam a meccseimet, mert a munka és a kötelesség ismét külföldre szólított. Szombaton még esetleg tudnék játszani, de az nem lenne fair, így legnagyobb sajnálatomra azt kell hogy kérjem, hogy töröljetek az augusztusi bajnokságból.

Szeptemberől újra éles leszek, ígérem! :)
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #105373 by FLegby
Hawkz, te jösz esteleg Belgrádba - asszem te még nem nyilatkoztál.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago - 12 years 7 months ago #105380 by dimetrodon
Tudjatok róla, hogy a hónapot központialg zárják, nem én zárom le az NB1-et. Pontosabban én lezárthatom előbb, de elvileg Szept. 1. 0:00-kor lezárják a szezont központilag (nemzeti ligák és ASL, másra ez nem vonatkozik). Általában 0:30 és 1:00 között szokott valósan megtörténni, de mostanában volt 1-2 napos csúszás is.

Nagyon sajnálom, hogy Hawkz nem tudja lenyomni. :( De szeptembertől midnenki újjult erővel!

Ami még hátra van:
Szesz-AX
Szesz-Dimet

Holnap is igyekezni fogok, hogy legyek a csatin.

Hawkz, még fontold meg.... csak 4 meccs, és mind a 4en könnyen lehet, hogy leszünk holnap. :( vak vagyok
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 7 months ago #105417 by szesezsek
Sziasztok!

Sajnos az asl meccseket semmi előzmény nélkül kellett nyomnom mert nekem sem volt időm játszani.
Eközben azért szépen csöndben bemasíroztam a cl döntőbe.

Lemon volt az ellenfél.

A csoportmeccseken 3-1 3-3 volt ide de a 3-3 necces volt mert 1-3 ról álltam fel. Nagyon ment neki másképp is játszott, ezért be is voltam tojva.

Egyedül voltam itthon így nem zavart senki ( nem úgy mint manuell ellen ahol 3 gyerek rohangált de ott is 0-2 ről 3-2 re nyertem)

Elkezdtük és próbáltam nyugodtan mintha sima meccs lett volna. Kicsit szaggatott és már másodszorra futottunk neki de nem volt vészes.
Nyomtam a saját játékom. Lefelé kezdtem amit jobban szeretek. Gondoltam ha vezetek akkor már csak tartani kell a gyengébb 2. félidőbe amit felfelé kentem.
Sajnos nem akart jönni a gólom. kb a 30. percben a vak védőm elhagyta a labdát és jobb oldalról kis tekeréssel a 16 oson belülről be is tekerte lemon :(
Persze el is kezdett reszketni a kezem és arra gondoltam csak ne most csörögjön a telefon mert akkor gyanús hogy vennem kell egy újat.
A 44. percbe aztán sikerült rávezetnem a kapusra és bepasszoltam. Na felfelé kell megnyernem ami nem lesz könnyű mert a lefelébe bíztam.

2. félidő. Támadok csel a kapusa mellett lövés giga kapufa. Ekkor már zörgött a gamepad a kezembe annyira izgultam és nem is kajáltam.
Persze erre jött a válasz szemből középről meglőtte csavarva és goal. Na vettem elő az ásót. Támadok: elhúzom a kapus mellett de az utolsó befordulásnál a vak elhagyta a labdát. Köszi. 84. perc nincs mit tenni ezt erőltetem befordulok ugyan így és most a kedves csatárom megdolgozott a pénzéért mert nem hagyta el bevágta.

Vége 2-2 (kellett mint a látás.)

Hosszabbításban kiegyenlített csata folyt és csak arra koncentráltam nehogy kapjak egyet mert akkor igen kicsi időm marad meg hát elájulok és akkor nehéz lesz. Nem lett gól.

Tizik: Abellel történelmet írtunk és ott sikerült asszem 27-26 ra nyernem. Na mondom nyugi de mivel kicsit szaggatott így féltem pont akkor lövök amikor megáll és elvizeli gyengén és a kapus véd. Mindet ugyan oda lőttem ellenben lemonnal aki váltogatta az oldalakat. Nem tudom ki hogy van vele én mindíg együtt élek a kapussal és az irány tűzgombal védek is.

0-1
1-1
1-2
2-2
2-3 de ezen a kapusom rajta volt és jobbra lőtte.
3-3
na mondom ha ezt megfogom nagy baj nem lehet lövi jobbra de a kapusom balra lefeküdt napozni.Ha csak egy kicsit is ugrik amarra megvan. Ezért innentől balra húztam a kart+tűz :)

jön
3-4 ugyan az mint az előbb. Mintha a kapusom le lett volna fizetve

4-4 de ezen rajta volt
4-5 na ezt balra rúgta :(
5-5
5-5 a kapus végre azt csinálta amit kell elrepült jobbra ;) kiütötte.

éééééééés nem hibáztam bevágtam!!!!

Így megvan a történelmi cl kupa is mind Magyarországnak mind nekem.
Bár igaz csonka volt az indulók létszáma de ezt is meg kellett nyerni :)

Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum