Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. nyár

More
12 years 7 months ago #104879 by FLegby
ha jól számolok, ~8L-es fogyasztással (autóút/pálya) a durván 800km-es út oda vissza 4 ember esetén ~5.000 ft / fő. Ennyire olcsón más lehetőség nincsen :)
Péntek este, vagy szombat reggel leutazás, másnap kora reggel haza, hogy a családnak is jusson a hétvégéből.

Ez talán érdekes lehet Davkas-nak és Dinnyének is! (leginkább mert PC, és ritkán van ilyen)
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104886 by dimetrodon
Én minél előbb mennék, akár csüt., és minél később jönnék, hogy akkor már legyen Belgrádban pár napunk. Persze nem elvárható, hogy erre is adjanak szállást, de akkor majd megyek valami olcsó diákszállásra.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104894 by Abelxavier
Halihó!

Most tettem újra a gépemet. Pénteken nyomhatnánk aki tud legyen és nyomjuk :)
Hát PC-zni nem tudok, de még megdumcsizzuk Szerbiát.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104909 by FLegby
Megnéztem mávstartot, 4 fő esetén már 15€-ért van odaút, azaz 4.200 FT egy út vasúttal BP-BGRD.

Ennek előnye hogy senki sem vezet, akár játszani is lehet út közben notikon egymással, dumálni, inni, sörözni, stb...
Hátránya, hogy ~5.000 FT helyett ~8.500 FT-ra jön ki oda vissza az út. Sztem ez is egy jó opció lehet.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104912 by bromberg
Sziasztok!

Visszajöttem a nyaralásból este jövök játszani. A diósdi verseny nekem 19-én jó, 20-21 nem.

Belgrádba csak pc-re nem megyek.

Ãœdv,
Brom
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104913 by Abelxavier
Ha lenne amiga az tényleg jó lenne, mert PC-ben béna vagyok.
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104915 by dimetrodon
Miért, nyerni jönnél? Barátság, magyar és nemzetközi, együtt, sör stb. Ne má, hogy a PC vs. Amiga ilyen vallási kérdés legyen. :) Amúgy ha megyünk/mentek Sensi Days-re, ott is lesz PC. Mindkettő SWOS, mindkettő móka, nem hiszem, hogy ez volna lényeg.

Másként mondom: inkább gyertek :)
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104918 by Abelxavier
Jaja, igazad van fun lenne, majd még látjuk. vonat az jó lenne tényleg innánk is a vonaton persze nem csak ez szól mellette :)
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104942 by FLegby
Brom, idő közben a 20-as hétvége eltolódott mert úgy néz ki kevesen lennénk rá.

A terv hogy megyünk Bgrádba, és előtte 1-2 héttel esetleg összedobnánk egy összejövetelt, de mindez még képlékeny jelenleg. Elsőként jó lenne tudni ki szeretne jönni.
Dinnyével beszéltem telefonon és ő szeretne jönni, elsősorban mert nagyon szereti Bgrádot, másodsorban szereti a PC-t :)
Davkassal még nem beszéltem így nem tudom ő jönne e, de ha ő is tudna jönni már lennénk 4-en Dimettel együtt.

Brom biztos ki akarod hagyni?
Hawkz neked jó/érdekel?
Szesz?
Abel úgy látom félig benne vagy, de a másik feled még nincs.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 7 months ago #104970 by szesezsek
Szaisztok. Ha jól tudom 24. én lenne és én már korábban említettem hogy megyek lagziba :(
The topic has been locked.
Time to create page: 0.266 seconds
Powered by Kunena Forum