Re: Prośba o przetestowanie gry "5x5".

More
15 years 1 month ago #60657 by xflea
Moje 3 grosze:

- Nie wiem czy takie są zasady tej gry... ale przy słowie RULON (do odgadnięcia) moim pierwszym typem było RONDO. Program zaznaczył mi oba O na żÃ³łto. W takim przypadku można by mniemać, że w haśle są też dwa O. Nie sprawdziłem jak program pozaznacza przy wpisanym haśle ROOOO...:)

- Opcja Ukryj przed szefem (szef z dużej litery :) od razu wiadomo, że groźny, hehehe) - jeśli ktoś nie zauważy, że to kombinacja Ctrl-Q to nie wiem jak wróci do programu. W menedżerze zadań nie ma w aplikacjach tylko w procesach.

- Jeśli by się czepiać szczegółÃ³w to kilka literówek w opisach menu.

I przede wszystkim - fajna gierka!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #60658 by olesio
Xflea: w ostatecznej wersji będzie plik tekstowy z informacjami dodatkowymi, na temat boss key
również, a do gry wracasz tak samo naciskając ponownie Ctrl+Q. Co do przypadku z tym słowem
RULON to faktycznie mam problem jak to zakodować żeby w przypadku podania słowa RONDO, na
żÃ³łto podświetliło się tylko jedno O. Sprawdziłem jak zachowa się pierwowzór 5x5 napisany przez
niejakiego Zeusa (gra dostępna na gry.wp.pl) i dodałem do bazy same słowa RULON no i podczas
gry wpisałem RONDO i także podświetliły się dwie litery O, wiem że można się sugeorwać tym, no
ale w oryginalnej telewizyjnej grze 5x5 chyba też tak było. Po prostu kolor żÃ³łty oznacza, żę owa
litera występuje w wyrazie ale nie istotna jest jaką ilość razy. W przypadku jakbyś wpisał jednak
ROOOO albo samo OOOOO - to podświetliła by się tylko prawidłowe litery czyli R i/lub O. I w taki
sam sposób działa wersja napisana przez Zeusa, także nie wiem czy tutaj coś należy zmieniać :)
Literówki poprawię i dziękuję za dokładne testy. Wkrótce powinienem wydać finalną wersję 1.0 :)
EDIT: póki co ostatnia wersja 0.86 dostępna na: swos-gg.cba.pl/temp/olesio_5x5.rar lub na:
www.speedyshare.com/662212111.html Poprawiłem kilka drobnostek i dodałem już finalną
wersję pliku: czytajto.txt, który zawiera dodatkowe informację na temat gry. Można jego zawartość
ujrzeć używając polecenia z menu: Pomoc - w samej grze. Dodałem też jeszcze kilka wyrazów,
dlatego rozpakowując ją zastąpcie poprzednie wersje plików poza plikiem rekordy.dat. A póki co
wp.pl nie odpisała mi na wiadomość czy chcą moją grę umieścić na swoich serwerach, także jak
to w przypadku dużych firm bywa - mnie po prostu olali. Dlatego jak coś możecie linki do gry dawać
swoim znajomym, dać w ową grę grać swoim koleżankom/kochankom/partenrkom (niepotrzebne to
sobie sami skreślcie ;P). Poza tym jak pisali niektórzy w grę świetnie gra się na porannym kacu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum