LIGA SIERPIEN

More
15 years 8 months ago #47403 by cinek
Replied by cinek on topic Re: LIGA SIERPIEN

bumer nie osiagalny abym mogl skonczyc lige tak wiec walkowery dla mnie ... i nie widze innego rozwiazania jak 1 miejsce w lidze to tyle ...
jesli nie chcecie zmieniac ligi to badzcie konsekwetni w egekwowaniu kar. i co z pkt srn ??? powinny byc dopisane chyba ???

Strach ma wielkie oczy :D
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #47405 by cinek
Replied by cinek on topic Re: LIGA SIERPIEN
Teraz kilka moich wniosków: marzec -2 (tylu odpadło z różnych przyczyn ) ; kwiecień: -3 ; maj -1 ; czerwiec 0 ; 2 ligi liczyły po 11 graczy. Więc niczym nowym nie jest, że ktoś nie dogra.

Większość graczy i tak zostawia większość meczy na ostatnie dni sezonu dlatego tyle jeszcze gier nie dogranych.

Dlaczego zmiana na większą ligę? Wiele było ale bo ktoś trafił do mocniejszej ligi przypuśćmy do 2 ligi gr A i przez to nie miał szans awansować do 1 ligi, bo przecież ta 2 liga grupa B była w jego zasięgu.
Brak podziału na mocniejszą i słabszą ligę pozwoli wyrównać poziom i każdy będzie miał takie same szanse na awans o szczebel wyżej.

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #47407 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: LIGA SIERPIEN
2.5.1. W udokumentowanym przypadku, gdy jeden z graczy unika gry, której wynik może w znaczący sposób zaważyć na układzie w tabeli, możliwe jest przyznanie walkowerów dla drużyn(y) przeciwnej.

na gg mozecie mi przeslac screeny ze swojego archiwum gg, ze wysylaliscie do nich zapytania o gre, jak mowiliscie..
wtedy nie widze problemu zeby dodac punkty

a srn nie da sie dodac
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #47418 by Big Boss
Replied by Big Boss on topic Re: LIGA SIERPIEN
walkowery dla mnie z intermario i gutek nie da sie ich zlapac nie odpowiadaja a na ircu ich tez nie ma wiec chce miec w histori 2 miejsce za defone a nie 3 bo nie mam jak ugra ctych 24pkt ...
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago - 15 years 8 months ago #47420 by paczek
Replied by paczek on topic Re: LIGA SIERPIEN
Hmm...
1. Ale wy jesteście niezdecydowani, najpierw wielka burza - że przy zielonym stoliku wszystko. Chcieliście głosowania, było. Nie rozumiem tych pretensji.
2. A pretensji Davero i Big Bossa nie rozumiem już całkiem, najpierw zagłosowali za powiększeniem ligi do 20 ZAWODNIKÓW, a teraz nagle ma jakieś żale, że jest ich 16. I kto tu postępuję jak PZPN, co chwilę zmienia zdanie...
3. Co poniektórzy pomylili chyba wątki na forum, bo co ma nie możliwość znalezienia zawodników z ligi Lipcowej z wątkiem LIGA SIERPIEN - bezsens.
4. Trochę za późno na zgłaszanie tych przypadków, na brak możliwości zagrania.


Jak dla mnie wątek do zamknięcia, wszelkie pomysły na poprawę jakości POLSKIEJ ligi wysyłać na gg do obojętnie kogo z rady ligi i tyle.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago - 15 years 8 months ago #47424 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: LIGA SIERPIEN
Zamykam ten wątek właśnie, bo paczek słusznie zauważył, że to nie ten temat.

Big Boss - prosze o screeny z gg, że pisałeś do Intermario i Gutka, bo ja wiem, ze oni zarówno na ircu jak i gg byli przez cały miesiąc. Poza tym, tak samo jak sie srn nie da dodać, tak samo fizycznie nie awansujesz na wyższą pozycję w lidze. Będzie to na papierze przy ustalaniu baraży/awansów. Screeny prosze jutro na gg najlepiej, bo po północy robię baraże.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #47427 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: LIGA SIERPIEN

walkowery dla mnie z intermario i gutek nie da sie ich zlapac nie odpowiadaja a na ircu ich tez nie ma wiec chce miec w histori 2 miejsce za defone a nie 3 bo nie mam jak ugra ctych 24pkt ...


Bede dzis ;)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum