LIGA SIERPIEN

More
15 years 9 months ago #47386 by slonic
Replied by slonic on topic Re: LIGA SIERPIEN

... nie wiem czy wszystkie mecze zostaną dograne, ale krytykowanie frekwencji i kształtu ligi przed końcem jest co najmniej bezsensowne


powiedz dlaczego sie 2 osoby wycofaly i czemu jest tak mala frekwencja jest na dzien dzisiejszy ??

czy aktualny stan ligi uwazasz za prawidlowy ??

po co liga ma liczyc 16 skoro gra w niej aktualnie 14 a i ta 14 ma problem zeby frekwencja byla 100% .

The topic has been locked.
  • japa13
  • japa13's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 9 months ago #47388 by japa13
Replied by japa13 on topic Re: LIGA SIERPIEN
Tak na prawdę to żadna decyzja nie będzie perfekcyjna zawsze ktoś będzie chciał dożucić swoje 5 groszy :D A co do tego że ciężko jest dograć ligę to tylko i wyłącznie wina graczy bo po 1 :
Przed zapisaniem się do ligi zawsze trzeba pomyśleć czy będzie czas na grę.
po 2 :
Jak wiem że mam problemy z kompem bądź netem to się nie piszę (najgorzej jak coś się zepsuje w trakcie ale to już są sytuacje skrajne)

A bym zapomniał to bez różnicy czy będa 4 ligi po 12 czy 3 czy 9 zawsze będą problemy to jest nie uniknione bo nie gramy z CPU tylko żywymi ludzmi którzzy mają nieraz ważniejsze sprawy niż granie ligi i to trzeba uszanować Ja nie mam pretensji do Zarządu bo podejmują decyzje najlepsze dla wszystkich nie dla poszczególnych graczy ...
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47389 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: LIGA SIERPIEN
no i widzisz, Wodiczko się wycofał ponieważ nie był w stanie grać przez pierwsze 2 tygodnie miesiąca, a Charlie po prostu zrezygnował z gry w lidze, bo nie ma w ogóle czasu na grę, więc nie ma to nic wspólnego z kształtem ligi, frekwencja jest mała bo jak już napisałem, część graczy miała problem z łączem, a część po prostu się obija (to także nie ma związku z kształtem ligi), stan ligi uważam za prawidłowy, chociaż osobiście wolałem dwie grupy, ale to tylko moje zdanie,czepiasz się ciągle frekwencji... przecież bardzo często się zdarza (na każdym poziomie rozgrywek), że gracze nie dogrywają ligi do końca i nie jest to w żadnym wypadku wina ligi tylko graczy!! jak widać część mogła dograć całość i to na sporo przed terminem, czyli jak się chce to się da
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47390 by Root
Replied by Root on topic Re: LIGA SIERPIEN
NIE SIEJMY FERMENTU....NIE DOGRALI 2 LIGI - ICH SPRAWA...MOŻNA TO BYŁO ZROBIĆ I JEST WIELE OSÓB KTÓRE TO UDOWADNIAJĄ...KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ DOGRAĆ - DOGRA..

i nie ma sensu się o tym rozwodzić...
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47391 by slonic
Replied by slonic on topic Re: LIGA SIERPIEN


... ale to tylko moje zdanie,czepiasz się ciągle frekwencji... przecież bardzo często się zdarza (na każdym poziomie rozgrywek), że gracze nie dogrywają ligi do końca i nie jest to w żadnym wypadku wina ligi tylko graczy!!
frekwencja jest mała bo jak już napisałem, część graczy miała problem z łączem, a część po prostu się obija (to także nie ma związku z kształtem ligi),


argumenty co najmniej dziwne :) a to lacze a to obiboki.


zrozum ze liga ma sens wlasnie wtedy gdy frekwencja jest 100% !!! a moze sie myle .
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47393 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: LIGA SIERPIEN
nie wiem co w tym dziwnego... taka prawda i tyle, a Ty zrozum, że nawet jak będzie liga 2-osobowa to i tak nie masz gwarancji 100% frekwencji, wszystko zależy od graczy - ile mam razy to pisać, jakimś cudem część rozegrała wszystko, to co nadludzie jacyś? ;]
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47394 by Geese
Replied by Geese on topic Re: LIGA SIERPIEN
Jak się wam teraz tak nie podoba to czemu aż tyle osób głosowało za opcją jeszcze większego poszerzenia lig (chodzi mi tu o rozszerzenie ekstraklasy)?
Wcześniejszy kształt lig był optymalny, a że ktoś chciałby pograć w ekstraklasie to już inny problem.

P.S.
Ja obecny system rozgrywek pozostawiłbym bez zmian. Są wakacje są urlopy pograjmy tak jeszcze z 1-2 miesiące i jak się nic nie zmieni to wtedy decydujcie.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47399 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: LIGA SIERPIEN


powiedz dlaczego sie 2 osoby wycofaly i czemu jest tak mala frekwencja jest na dzien dzisiejszy ??
po co liga ma liczyc 16 skoro gra w niej aktualnie 14 a i ta 14 ma problem zeby frekwencja byla 100% .


jak juz pisalem liczba osob w lidze nie ma znaczenia wiekszego jesli chodzi o frekwencje. Wszystko zalezy od podejscia graczy. A żeby dać jakieś sensowne argumenty w tym kolejnym sporze:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_tabellen lid=930
Prosze.. 6 osób w lidze... frekwencja .. mizerna.
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_tabellen lid=921
10 osób w lidze.. jeszcze gorzej.
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_tabellen lid=915
Niemcy... totalna klapa...

Zostanie jak jest i nie zamierzam nic zmieniać ani się więcej tłumaczyć. Był czas, były rozmowy. Zarzucono mi wcześniej, że wprowadziłem zmiany w lipcu w ostatniej chwili, więc dyskusja trwała 3 tygodnie nad systemem sierpniowym. Co do zmian przyszłych - zobaczymy jak będzie wyglądała gra, jak słusznie zauważono, w ciągu miesiąca, dwóch.

Pozdro.
To mój ostatni post w tej sprawie.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47401 by Big Boss
Replied by Big Boss on topic Re: LIGA SIERPIEN
ok ale prosze mi dopsiac 36pkt ,12 meczow brak przeciwnika takie jest prawo chce to widziec ... zglaszalem brak mozliwosci zagrania z intermario gutek heidi.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47402 by Davero
Replied by Davero on topic Re: LIGA SIERPIEN
bumer nie osiagalny abym mogl skonczyc lige tak wiec walkowery dla mnie ... i nie widze innego rozwiazania jak 1 miejsce w lidze to tyle ...
jesli nie chcecie zmieniac ligi to badzcie konsekwetni w egekwowaniu kar. i co z pkt srn ??? powinny byc dopisane chyba ???
The topic has been locked.
Time to create page: 0.239 seconds
Powered by Kunena Forum