LIGA SIERPIEN

More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47366 by Davero
LIGA SIERPIEN was created by Davero
mozecie zrobic ligi po 12 i x4 - nie widzicie co dzieje sie w 2 lidze ??? ze moze 10 osob skonczy rozgrywki normalnie
ja mam problem dokonczyc 3 lige i wedle regulaminu jesli bumer sie nie odezwie walkower na moja korzysc bo w tedy mam pewny awnas z 1 miejsca ( a co bedzie jak 6 osob nie ukonczy i pokrzyzuje plany innym???). Ruichi pojdz po rozum do glowy i zmniejsz lige do 12 x 4 niech czwarta liga bedzie podzielona na grupy, bo wniosek z tego taki ze beda problemy z rozegraniem wszystkich meczow. Robi sie bajzel ... Foka zarzadzal bylo OK! niech ta liga ma klarownosc ...
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47369 by slonic
Replied by slonic on topic Re: LIGA SIERPIEN
no trudno sie nie zgodzic. ktos tam chwalil obecne zmiany, tylko wystarczy popatrzec na obecny ksztalt 2 ligi, na 16 druzyn zostalo 14 . 2 dni do konca rozgrywek a w 2 lidze (tzw. zapleczu 1ligi) zostalo mnostwo meczy do rozegrania. czy aby te zmiany w 2 lidze byly dobre ?? smiem watpic .
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47371 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: LIGA SIERPIEN
jesli masz problem ukonczyc 3 liga gdzie jest 12 osob, to tak samo moze byc i przy 16. 2 osoby nie zagraly bo sie wycofaly w trakcie, a nie dlatego, ze nie osiagnely minimum.
Poza tym nie wiem czy zauwazyliscie, ze nagle pod koniec miesiaca liczba meczy rozegranych wzrosla. Jesli sobie ludzie zostawiaja mecze na koniec miesiaca do rozegrania, to pewnie, ze ciezko w 100%. Ale to juz kwestia podejscia.
Nie bede sie bawil w PZPN i zmienial zasad na dzien przed koncem, kiedy wiadomo kto o co gra. Jednakze, jesli 2 liga bedzie kulała w sierpniu, wtedy z pewnoscia wezme pod uwage zmniejszenie jej do 12.
Kazdy ma swoje racje i chcialby zeby bylo najlepiej. Zobaczcie ile osob chcialo powiekszenia ligi do 18 a nawet 20!
A co do tego, ze Foka zarzadzal i bylo OK, to ja sie z tym zgodze, tylko wezcie pod uwage ilosc graczy wtedy i teraz i zanim cos powiecie wiecej ugryzcie sie najpierw w jezyk.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47374 by dzem
Replied by dzem on topic Re: LIGA SIERPIEN
Zaden bajzel sie nie robi, a wrecz przeciwnie sa pozytywy. Sporo osob zaangazowalo sie w tworzenie ligi - poprzez dyskusje o jej ksztalcie.
Ruichi ma calkowita racje i podchodzi wlasnie w niePZPNowski sposob do prowadzenia ligi.
Byla dyskusja, zapadly decyzje, wiec sie ich trzymajmy. Nie oznacza to oczywiscie konca dyskusji, ale zarzucanie ze jest burdel to delikatna przesada. To nie jest tak, ze musimy do 31 lipca znalezc rozwiazanie idealne, na widok ktorego wszyscy sie posikaja ze szczescia:)
Gramy, widzimy na biezaco plusy i minusy systemu... tak jak napisal Ruichi - jesli cos bedzie nie tak to zmian sie dokona. Sezon sie jeszcze nie skonczyl i nie raz juz sporo spotkan bylo dogrywanych w ostatniej chwili.

The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47380 by slonic
Replied by slonic on topic Re: LIGA SIERPIEN

Nie bede sie bawil w PZPN i zmienial zasad na dzien przed koncem, kiedy wiadomo kto o co gra.


a ostatnio jak zostaly wprowadzone zmiany ?? czy nie za piec dwunasta ??

i prosze nie pisac bzdur ze obecny ksztalt 2 ligi sie sprawdzil, bo sie woogole nie sprawdzil !!!
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47381 by Big Boss
Replied by Big Boss on topic Re: LIGA SIERPIEN
Ja tez uwazam ze powinno byc max 12 w kazdej lidze a ostatnia powinna miec grupy, ja mam do rozegrania 12 spotkan w 3 i nie moge zlapac heidi intermario i gutek czytalem regulamin jesli nie moge ich zlapac to walkower na moja korzysc., Bedzie najrozsadniej karac w ten sposob jesli ktos olewa lige bo nie ma szans na awans. Psuje komus zabawe. Bylem za 20 graczami w lidze, ale widac po drugiej lidze chyba to nie wypali, wiec proponuje 3 ligi po 12 i 4 podzielona na grupy.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47382 by dzem
Replied by dzem on topic Re: LIGA SIERPIEN
Slonic, przeciez lipiec jest pierwszym miesiacem z 16-os drugą ligą, wiec nie wiemy czy sie sprawdzi czy nie. Poza tym, niektorzy gracze mogli troche zlekcewazyc ilosc przeciwnikow do znalezienia, nie wziac poprawki na sezon urlopowy no i teraz pod koniec mają sporo spotkan do zagrania. Moze w sierpniu, nauczeni doswiadczeniem, nie beda odkladali spotkan na ostatni tydzien. Jesli problem z koncowa frekwencja pojawi sie i w lipcu i w sierpniu to bedzie mozna wyciagnac wniosek ze faktycznie 16 graczy to za duzo.

Ja osobiscie glosowalem na obecna opcje, ale nie dlatego ze podoba mi sie duza druga liga, tylko zeby zachowac mala 1 lige. Jesli teraz byloby glosowanie za zmniejszeniem drugiej ligi, to jestem na tak. Ale cala reforma zaczela sie od tego, ze jest wiecej wartosciowych i regularnych graczy niz miejsc w dwoch najwyzszych ligach. Dlatego chyba warto przynajmniej do konca ustalonego terminu poczekac z krytyka tego systemu.

a skoro wczesniej decyzje podejmowane byly w ostatniej chwili i uznano to za blad, to chyba nie ma co znowu popelniac tego samego bledu, tylko dlatego ze juz kiedys zostal popelniony:)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47383 by slonic
Replied by slonic on topic Re: LIGA SIERPIEN


a skoro wczesniej decyzje podejmowane byly w ostatniej chwili i uznano to za blad, to chyba nie ma co znowu popelniac tego samego bledu, tylko dlatego ze juz kiedys zostal popelniony:)


najsmieszniejsze ze wlasnie nie uznano to za blad :)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47384 by buszu
Replied by buszu on topic Re: LIGA SIERPIEN
zgadza sie nie uznano za blad. dlaczego kosztem 1 ligi ma cierpiec 2 ???, jesli podzielimy na 3 ligi po 12 wtedy czesc slabsza z 2 trafi do 3 plus gracze z 3 i z barazy beda grac tam. 1 bedzie najsilniejsza 2 silna 3 silna, ale slabsza od 2 :) i 4 podzielona na grupy. moze bedzie brakowac 1 zawodnika no 2 a nie jak teraz 4 czy 5 co daje 20 meczow mniej niz powiedzmy kolega ktory zlapal wczesniej rywala
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47385 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: LIGA SIERPIEN

i prosze nie pisac bzdur ze obecny ksztalt 2 ligi sie sprawdzil, bo sie woogole nie sprawdzil !!!


slonic, nie grasz to nie pisz ;] ja też uważałem, że 16 to za dużo i nawet wolałbym żeby były 2 grupy po 10-12, ale jeśli chodzi o rozegranie gier to mile się zaskoczyłem, bez problemu skończyłem już ligę a naprawdę rzadko pojawiałem się na ircu, nie grasz w 2 lidze, więc nie wiesz, że kilku graczy miało problemy z łączem, a część graczy faktycznie chyba zlekceważyła nie wiem czy ilość przeciwników, czy w ogóle ligę (może z uwagi na wakacje, nie wnikam), więc nie jest to problem kształtu 2 ligi, tylko podejścia graczy, bo co z tego, że będzie np 12 graczy jak 3-4 się nie będzie pojawiać? też powiesz, że się nie sprawdziła liga? poza tym są jeszcze dwa dni i co prawda, nie wiem czy wszystkie mecze zostaną dograne, ale krytykowanie frekwencji i kształtu ligi przed końcem jest co najmniej bezsensowne
The topic has been locked.
Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum