Re: kolejna ANKIETA też fajna

More
16 years 5 months ago #30659 by christophek
W moim przypadku to christophek pochodzi od mojego imienia tj. Krzysiek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30662 by olesio
Moją ksywkę nadano mi w szkole średniej i brzmiała ona Oleś, bo takie są pierwse cztery litery
mojego przydlugiego nazwiska. Jednak na necie występowałem pod nickiem OLE$! - dolarek bo
tak mi sie spodobalo i wykrzyknik bo zwykle moja ksywka byla wymawiana z dużym entuzjazmem
i dość głośno :) Ale od połowy 2003 odmłodziłem się trochę i zaczełm używać ksywki olesio :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago - 16 years 5 months ago #30664 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: kolejna ANKIETA też fajna

Moją ksywkę nadano mi w szkole średniej i brzmiała ona Oleś, bo takie są pierwse cztery litery
mojego przydlugiego nazwiska. Jednak na necie występowałem pod nickiem OLE$! - dolarek bo
tak mi sie spodobalo i wykrzyknik bo zwykle moja ksywka byla wymawiana z dużym entuzjazmem
i dość głośno :) Ale od połowy 2003 odmłodziłem się trochę i zaczełm używać ksywki olesio :)


a jak brzmi to nazwisko, oczywiście jeśli można wiedzieć :)

Oleśniewski, Oleśniekiewicz??? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30776 by Foka
Foka - tak jest od zawsze jak byłem młodszy to mi się nie podobało. Teraz się już bardzo przyzwyczaiłem. Myślę zresztą, że wielu znajomych kojarzy mnie po ksywie, a nie po imieniu. Tej ksywy używam wszędzie na meczach, studiach w pracy swosie. Foka - tak już chyba zostanie na zawsze.

Wielu pewno nie wie, ale kiedyś miałem na stronie nick Fokaslask. Czemu Foka już napisałem, a czemu Śląsk?? Każdy wie jeden klub aż po grób i jak przy Foka na pisałem, że chyba zostanie na zawsze, to przy Śląsku mogę powiedzieć z całą pewnością zostanie na zawsze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30797 by Tomplus
@Foka
powiedziałeś dlaczego stosujesz taki nick, ale skąd się wzięła u Ciebie takowe wirtualne imie ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30804 by noel
Kiedyś w szkole mialem ksywke Leon, ponieważ zazwyczaj na forach itp leony sa zajete wiec musialem stworzyć coś oryginalnego, a leon czytane od konca to noel. END

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30806 by Noobas
Noobas- tak asekuracyjnie bo jak nie będzie szło to można powiedzieć, że jest się Noobem. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30807 by lobo
Jak znalazlem ss.de chcialem zalogowac sie jako Carlos (taka mam xywke) ale bylo zajete.
Siegnelem wiec pamiecia do czasow kiedy nalogowo gralem w SWOSA i pomyslalem co lubilem jeszcze w tamtych zamierzchlych czasach robic.
Wybor byl prosty, zaczytywalem sie komiksami z Lobo, stad ten nick.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30808 by OLIUSTKA
ksywe OLI wymyslili koledzy juz w podstawowce i do tej pory ja mam :P.nie wiem dlaczego OLI.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30810 by Tomplus
@noel
a ja myslalem ze od Noe

@Noobas
Jak jak zacznie CI dobrze iśc to co ?
Z taką ksywką zostaje Noobem na wieki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum