Re: RAPORT III liga

More
16 years 6 months ago #29461 by Lord Pablo
WITAM Postanowiłem zrobić mały raport o rozgrywkach trzeciej ligi, ogólnie mówiąc jestem raczej zadowolony... Zależało nam na jak najwyższej frekfencji w III lidze i powiem że spodziewałem sie że będzie gorzej, Dlatego naganiałem was jak tylko się dało, za co pewnie niektórzy mieli mnie dość. Ale gdyby nie to frekfencja był by znacznie niższa. Dopowiem również że gracze w I lub II lidze MUSZĄ mieć 100% gier inaczej wylot z LIGI, w trzeciej lidze tego obowiązku niema bo jest wielu nowych. W związku z tym by ta frekwencja procentowa w III lidze była jak najwyższa usunięto kilku graczy DARTHLORDA, SWOSMASTERA, RATHAIA oraz ANDRZEJKA nie po to by ich znienawidzieć lecz po to by skończyło sie szukanie ich na GG lub MIRCu i frekwencja była jak najwyższa. Teraz pochwały i brawa dla QUBY26, PIEGZIK, RUICHI, SPANKIN, PABLOPS2, OLI_USTKA, MEREKZ, NACHU, GEESEH, ASSURA,, FAZZI, WODICZKO, PIOTREK86, SLYER oraz HEDI ci gracze uzyskali 100% gier. Kilku z nich dopiero po usunięciu z lig 4 graczy. Wiem że wielu z was ma pracę, szkołę, DZIEWCZYNĘ, PROBLEMY z dziewczyną i nie tylko oraz inne obowiązki dlatego czas na rozegranie gier był 25 dni. Dziękuje przede wszystkim graczom którzy mimo słabych wyników grali z nami do końca i sie nie poddali. Każdy z nas kiedyś był słaby w sensible. po to są te rozgrywki by sie bawić i grać coraz lepiej. Kliku z was pewnie jeszcze w tym roku zajdzie znacznie dalej niż III liga czego bardzo serdecznie wam życzę... Pod spodem przedstawiam indywidualne oceny graczy gdzyż obserwowałem postępy każdego z was ::) Nie obejdzie sie bez drobnej krytyki więc proszę bez obrazy. To tylko moja ocena.........

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29488 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: RAPORT III liga
Pablo w moich oczach miałem 100% gier bez usuwania graczy jak to napisałeś, a dokładnie bez jednego - DarthLordLVK, który skończył grać po kilku dniach i nie odpowiadał na jakiekolwiek kontakty z mojej strony, bo jak sam napisałeś - wycofał się, więc taki komentarz nie jest na miejscu z Twojej strony;) faktycznie ja miałem Cię dość;] bo zawsze gram wszystko i mam swój rozum;] a takie ciągłe naganianie mi się osobiście nie podoba, chociaż jak piszesz jest skuteczne;] te komentarze też chyba trochę zbędne, lekko uszczypliwe, może byłoby lepiej jakbyś skoncentrował się na samych pozytywnych cechach? a negatywy rzucił ogólnie?;] to takie moje przemyślenia ;]

btw;] nie dało się tego napisać w jednym poście ? ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29503 by cinek
Replied by cinek on topic Re: RAPORT III liga
Scaliłem te kilka postów :)

PABLOPS2
niesamowity i upierdliwy truciciel który naganiał aż mieliście mnie dość 100% gier Gratki

QUBY26
zajął przedostatnie miejsce w tabeli nic nie osiągnął ale grał do końca wierząc że za miesiąc będzie lepiej. 100% gier dziękuję i życzę sukcesów w dalszych rozgrywkach.

JAY JAY
niewiem co sprawiło że zagrałeś 32 mecze ale wpaść czasem na MIRCa i złapać rywali w klika minut sie nie da. Ogólnie należą sie małe JOBY. 80% gier JAY JAY mogło być lepiej tym bardziej że DARTHLORD zrobił wypadł z ligi.

SPANKIN
brawo ale dopiero po usunięciu graczy uzyskałeś 100% gier. Dziękuję

RUICHI
być może w przyszłości OP ale to zależy od ciebie RUI jak dla mnie klawy gość jesteś Smiley 100% gier wielkie brawa. Dziękuję

DARECKI
Nie wiem jak tam u ciebie ta ANETKA czy AGA ale trochę mniej picia kolego więcej miłości i będzie OK. Lubie Cię ale 80 % gier to nie jest super wynik stać cię na więcej gdybyś zagrał zaległe mecze znalazł byś sie w II lidze a nie strefie barażowej...

KAIZEN23
Do szczęścia zabrakło Ci 4 mecze, Troszkę więcej używaj GG i za miesiąc będzie ok. Miałeś szanse na awans ale nie dałeś rady. Powodzenia w listopadzie

PIEGZIK
Nic dodać nic ująć. 100 % gier wielkie brawa mimo słabych wyników zależało ci za co bardzo dziękuję. Powodzenia w dalszych grach

PATRYKSL
Do szczęścia zabrakło Ci 4 mecze, Troszkę więcej używaj GG i za miesiąc będzie ok. Awans tylko dzięki powiększeniu drugiej ligi ---- FUKSIARZ Smiley

DARTHLORD
zgłaszał że nie ukończy ligi wiem ale skoro brak czasu to po co sie zapisywałeś?? Powinny być joby. Mam nadzieję że pod choinkę dostaniesz ruzgę a nie prezent. Pozdro

DINDEK
ogólnie wpożo kolo ale został karnie usunięty z I ligi a mimo to tu w III też nie uzyskał 100% gier. DINDEK masz u mnie kopa w dupe 80% tylko i to po usunięciu DARTHA. Popraw się

RICHARDS
problemy z FPS i nie każdemu udało sie z tobą zagrać. 80% gier

SLYER
gdzieś umkneły ci dwa mecze. Hmmm może to efekt późnego dopisania do ligi. MAm nadzieje ze w listopadzie bedzie 100 %

PIOTREK86
Brawa dla tego pana awans do II ligi ze 100% gier dziękuję

ADF
człowiek zza gór ale zna polski więc grał z nami ma chyba nawet rodziców polaków. ADF dwa mecze zabrakły do kompletu. Powodzenia w II lidze

KALASZNIKOV
czemu nie zagrałeś na 100% liczyłem że ci sie uda, Może mały kopniak w dupę pomoże w mobilizacji ?? Gdybys dograł i wygrał może liznoł byś sie o baraże a tak nadal III liga

KUBAY87
tylko 75 % gier Kolego do dzieła. W listopadzie bedzie 100 prawda? A narazie daje ci karę w postaci 25 lat ciężkich prac w kamieniołomach. w listopdzie ma być 100 % ok ?

KRZYSIEKBB

Podobno mega problemy życiowe. Ale to nie powód by sobie walić samobuje jak JURCZAK. Niewiem czy zagrasz w listopadzie. masz problemy ale mam nadzieje że zagrasz z nami i 100% osiągniesz. Tylko gole strzelaj rywalom a nie sobie dwa mecze do kompletu gier zabrakły. Powodzenia

JENDKERUK
86% gier gdybyś częściej tu zaglądał miał byś 100% i nie zajął byś ostatniego miejsca w tabeli. Powodzenia w listopadzie. Pozdro

SILLBER
początkowo kłopoty z internetem ale mimo to tylko dwa mecze do szczęscia zabrakły. Powodzenia w II lidze

RAFAELLO
Jak to zrobiłeś że nie zagrałeś jednego mecza ? Gdybyś go zagrał i wygrał grał byś w barażach a tak nadal III liga. Powodzenia w listopadzie

HEDI
Słaba pozycja w lidze ale ty sie dopiero uczysz grać, Wkrótce pokonasz najlepszych. 100% gier wielkie brawa i dziękuję

DAWIDOSS
86% gier gdybyś częściej zaglądał na mIRC oraz GG było by 100 a tak nadal III liga. Powodzenia w listopadzie.

DZIKUS
zachowujesz sie jak dzikus chciałeś zagrać w III lidze zapisaliśmy cię i mimo że twój profil GG został zsypany wiadomościami od graczy tylko 31 meczy. Dzikus przemyśl czy chcesz grać w listopadzie, meczące jest szukanie ciebie i proszenie byś zagrał mecze. Nie jestem zadowolony z ciebie. Popraw się

LECHITA
wielki Come Back. Mimo że nie uzyskał kompletu gier wygrał swą III ligę ale mimo że usunięto graczy z twojej ligi i tak nie dograłeś wszystkich meczy. Może to efekt późnego dopisania do ligi ?? Pamiętaj w II lidze tylko 100% inaczej spadek do III

FAZII
Pretensje o dopisanie LECHITY okazały się nie potrzebne awans z kompletem 100% gier. Brawo i dziękuje

MEREKZ
100% gier nie znam cię jeszcze więc nic więcej nie powiem. Dziękuję. Powodzenia w listopadzie

OLI_USTKA
Bał się kary a tymczasem komplet 100% gier, ale dzięki usunięciu kliku graczy. Powodzenia w listopadzie

GEESEH
100% gier brawa i powodzenia w Barażach to od ciebie zależy czy zagrasz w II czy III lidze. Dziękuje

SWOSMASTER
Bez komentarza podobno klawy z ciebie kolo ale karne usunięcie cię z ligi to trochę wstyd. Wymierzam ci karę zmień nick na NEVER_SWOS_MASTER.

RATHAI
jako pierwszy poleciał z LIGI jeśli masz tak robić to my cię w listopadzie nie chcemy.

ASSURA
komplet 100% gier i chyba awans do II ligi. Sam sie chyba zdziwiłeś co ?? Dziękuje i powodzenia

NACHU
komplet 100% gier brawa i dziękuję. Powodzenia w listopadzie niech twój kolega ROOT da ci kilka lekcji i będzie OK

ANDRZEJEK
Karny wylot z ligi. Komentarza brak.

To chyba wszyscy mam nadzieje że nikogo nie pominołem jednych pochwaliłem innym pogroźiłem. Szkoda że nie mogłem przeklinać inaczej by to brzmiało. Powtarzam to jest moja ocena i nie każdemu może się podobać to co napisałem książke zażaleń ma FOKA. Wpisy do księgi gości od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-mej do 22-ej. Link z zapisami do III ligi jest lub zada moment się pojawi na mIRCu. Więc czekajcie sprawdzajcie. Dziękuję

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29505 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: RAPORT III liga
a o mnie gdzie napisales ? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29507 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: RAPORT III liga

a o mnie gdzie napisales ? :)


Po wycieciu przeklenstw nic nie zostalo :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29517 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: RAPORT III liga
o lol... :) no tak, na tyle sobie zasluzylem :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sillber
  • sillber's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #29520 by sillber
Replied by sillber on topic Re: RAPORT III liga
Ojej chłopaki dobrze brawo ale czemu nie 100% nie można tak! hehehe ale ogólnie powodzenia :D Komentarze troche zbyteczne Na temat 3 ligi (ELITY) napisał bym „Miernoty nie gracie wszystkich meczy czas się wsiąść za siebie i podszlifować formę na kolejny sezon i żebym was już więcej w 3 lidze nie widziałâ€ hehe to dobra motywacja na kolejne zmagania się z 3 ligowymi boiskami :)

Pozdrawiam i powodzenia ;p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29522 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: RAPORT III liga
WODICZKO byłeś opisany, ale CINEK scalał wszystko w jeden spis i najwyraźniej ciebie pominął niechcący, ale nie martw się oceniłem cię bardzo dobrze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29608 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: RAPORT III liga
WITAM Postanowiłem zrobić mały raport o rozgrywkach trzeciej ligi, ogólnie mówiąc jestem raczej zadowolony... Zależało nam na jak najwyższej frekfencji w III lidze i powiem że spodziewałem sie że będzie gorzej, Dlatego naganiałem was jak tylko się dało, za co pewnie niektórzy mieli mnie dość. Ale gdyby nie to frekfencja był by znacznie niższa. Dopowiem również że gracze w I lub II lidze MUSZĄ mieć 100% gier inaczej wylot z LIGI, w trzeciej lidze tego obowiązku niema bo jest wielu nowych. W związku z tym by ta frekwencja procentowa w III lidze była jak najwyższa usunięto kilku graczy DARTHLORDA, SWOSMASTERA, RATHAIA oraz ANDRZEJKA nie po to by ich znienawidzieć lecz po to by skończyło sie szukanie ich na GG lub MIRCu i frekwencja była jak najwyższa. Teraz pochwały i brawa dla QUBY26, PIEGZIK, RUICHI, SPANKIN, PABLOPS2, OLI_USTKA, MEREKZ, NACHU, GEESEH, ASSURA,, FAZZI, WODICZKO, PIOTREK86, SLYER oraz HEDI ci gracze uzyskali 100% gier. Kilku z nich dopiero po usunięciu z lig 4 graczy. Wiem że wielu z was ma pracę, szkołę, DZIEWCZYNĘ, PROBLEMY z dziewczyną i nie tylko oraz inne obowiązki dlatego czas na rozegranie gier był 25 dni. Dziękuje przede wszystkim graczom którzy mimo słabych wyników grali z nami do końca i sie nie poddali. Każdy z nas kiedyś był słaby w sensible. po to są te rozgrywki by sie bawić i grać coraz lepiej. Kliku z was pewnie jeszcze w tym roku zajdzie znacznie dalej niż III liga czego bardzo serdecznie wam życzę... Tu jest LINK na Listopad... ZGŁOSZENIA NA NOWY SEZON forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4588 Serdecznie zapraszamy. Do zgłoszenia należy podać LINK do waszego profilu wraz z umieszczonym tam waszym numerem GG. Oraz mile widziane przynajmniej 10 gier rankingowych ooo Serdecznie zapraszamy wszystkich śmiałków i tych którzy już grali oraz tych co chętnie spróbują. Każdy nowy gracz zostanie zapisany do III ligi....... ZAPRASZAMY

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29672 by Slyer
Replied by Slyer on topic Re: RAPORT III liga
SLYER
gdzieś umkneły ci dwa mecze. Hmmm może to efekt późnego dopisania do ligi. MAm nadzieje ze w listopadzie bedzie 100 %////////////
rozegralem wszystkie mecze!dolaczylem do ligi 15 i to byl debiut w swos online(liga,ooo)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.214 seconds
Powered by Kunena Forum