Dostępność graczy SWOS w lidze i pucharze ligi

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #28266 by super_lamus
Zakładam temat, bo uważam, że dla wielu graczy okaże się przydatny :) Powód - wielu z nas ma na co dzień swoje obowiązki i poszukiwanie rywala czasem staje się problematyczne. Na SWOSie przyjmuje się, że jedyną słuszną drogą wyzywania gracza jest mirc, ale wiem, że jest wiele osób, które ma inne zdanie na ten temat. Istnieje mail i gg oraz message, a jestem jednym z tych, który siedząc w swoich papierkach na co dzień łatwiej zauważy odpowiedź na gg, niż na mirc. Tak oto wygląda sprawa :)

Zazwyczaj jestem uchwytny do około północy (choć często też do 2 w nocy) od następujących godzin (w przybliżeniu, odchyłka około 30 minut):

poniedziałek, wtorek, - od 20:00
czwartek - od 21:00
piątek - od 14:00
sobota i niedziela - zależy od pracy
w najbliższe sobotę i niedzielę - od 19:00

Bardzo prawdopodobne, że nie będzie mnie w dni:
19, 20, 21 października
26, 27, 28 października


W sprawie meczów można kontaktować się ze mną na gg: 3960838 , ewentualnie na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (choć sądzę, że gg każdy ma).

Wszystkie numery gg rywali ligowych/pucharowych mam, więc nie musicie się przedstawiać :) Jeśli jestem niewidoczny w opisanych porach na gg to albo gram, albo jestem bardzo zajęty, ale znajdę czas na grę :)

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba, zyska akceptację i wprowadzi ułatwienie w poszukiwaniu rywali ligowych :)

PS. Do swoich rywali ligowych/pucharowych wysłałem message o podobnej treści - oznajmiam na wypadek gdybyście doznali uczucia deja vu ;)

edit: Nie mogę w środę od 20. Oczywiście może się zdarzyć, że w środę zjawię się wcześniej, wówczas mogę być do 20:00. Podobnie z wcześniejszym pojawianiem się w inne dni - godziny, które podałem mają po prostu pewność zbliżoną do 100%

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28272 by MaroJ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28276 by lobo
No i fajnie. Nie zostawileś wątpliwości ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28284 by Foka
Dobre .... każdemu, kto nie jest często na mircu proponuje zrobić to samo.
Koniec z komentarzami ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28293 by dzem
Bardzo dobry pomysl - pozwole sobie przylaczyc sie.

W tygodniu jestem na gg do 16-17, ale w tych godzinach moge co najwyzej umowic sie na termin gry.
Caly weekend wchodzi w gre, ale wiadomo jak jest z weekendami.

Grac moge codziennie od 18 do oporu, co nie znaczy ze codziennie o tych godzinach bede dostepny. Mysle ze z kazdym graczem skontaktuje sie osobiscie (ale nie oczekujcie wizyt w domach;P) odnosnie terminu gry - no chyba ze kogos dorwe na ircu lub gg.

Informacja dla the special one Lobo - nie spodziewaj sie meczu zanim nie rozegram przynajmniej 8 spotkan, bo nie chce miec samych porazek na wstepie:P (lobo vs dzem: 15 - 5 - 0 ).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.190 seconds
Powered by Kunena Forum